Котли Ретра-4М 200-500кВт, Рівне, Львів

Останнє редагування : 12.08.2016 .
Котли Ретра-4М 200-500кВт, Рівне - LvivMarket.net
Договірна В наявності
Відгуки

Колись професія котельника асоціювалась з чоловіками у брудних фуфайках, вкритими попелом та кіптявою. З того часу прогрес зробив величезний крок уперед, змивши бруд з персоналу котельні та позбавивши його необхідності постійно рубати дрова чи, вимахуючи лопатою, закидати вугілля у  топку.

В 2010 році Фірма «Ретра» розробила та почала виробництво комбінованих твердопаливних котлів «Ретра-4М»потужністю від 25 до 2000кВт пристосованих до роботи в двох режимах:
1. Автоматична подача палива (пелети з різних сортів деревини, соломи, торфу, лушпиння соняшника, вугілля фракцією до 25 мм, щепа, тирса, лузга тощо).
2. Ручна подача палива (дерево, вугілля, брикет, солома та інше крупнофракційне паливо).

Призначення

Котли опалювальні з максимальною температурою води 90°С і робочим тиском до 0,2 МПа (0,6МПа - за замовленням), з мікропроцесорним регулюванням температури теплоносія, примусовою регульованою подачею повітря та автоматизованою подачею палива в камеру згорання (при необхідності переводиться на режим ручного завантаження палива) - призначені для теплопостачання індивідуальних житлових будинків і споруд комунально-побутового призначення, обладнаних системами опалення з примусовою (закрита система опалення під тиском) або природною (відкрита система опалення) циркуляцією теплоносія.


Принцип роботи
Котли «Ретра-4М» можуть працювати в двох режимах - в режимі ручного і автоматичного завантаження палива. 
У першому режимі роботи котла завантаження палива (дрова, вугілля, брикет тощо) відбувається через завантажувальний люк. Процес ефективного згоряння палива в топці здійснюється завдяки інтенсивній подачі повітря по периметру камери. При цьому утворюється «повітряний кокон» навколо палива. Газ, який не згорів у топці через нестачу повітря, догорає завдяки подачі вторинного повітря. Цим забезпечується високий коефіцієнт корисної дії, що сягає 93%.
У другому режимі завантаження палива здійснюється автоматично з бункера гвинтовим шнеком (приводиться в дію мотор-редуктором) до пелетного пальника. Максимально ефективне згорання палива в пелетному пальнику забезпечується завдяки обдуванню повітрям, що здійснюється вентилятором. Робота шнекового транспортера та вентилятора контролюється мікропроцесорним терморегулятором.

      Принципова схема подачи палива для котлів серії «Ретра-4М»

4M 200-1500 opys

1. Котел «Ретра-4М»;  2. Живильний бункер;  3. Насадка пальник самоочисний;
4. Шнекова подача палива; 5. Настил з чавунних решіток.

Переваги:

- дві топки: верхня для спалювання сировини великих розмірів, нижня — для спалювання за допомогою пелетного пальника дрібного палива;
- робота в ручному та автоматичному режимі;
- можливість використання різних видів палива, більш доступних споживачу;
- унікальний самоочисний пальник совкового типу з водяним охолодженням, що працює в автоматичному режимі спалення низькоякісної пелети, вугілля, лузги, щепи, тирси та іншого дрібнофракційного палива;
- подвійне запобігання загоранню у шнеці;
- екологічна чистота - дотримання всіх санітарних та екологічних норм викидів; 
- зручність, простота в обслуговуванні і тривалий термін експлуатації обладнання (10 років і більше);
- унікальність апарату надає і сучасна автоматика з зручним багатофункціональним меню;
- котли виготовляються з котлової сталі товщиною 6-8 мм;
- наявність системи бездимного горіння при використанні будь-яких видів твердого палива та горючих відходів;
- котли моделей «Ретра-4М» виготовляються в двох різновидах (Ф – прямий котел з футерованими люками, В – котел зі скосом з водо охолоджуючими люками).

Будова котла "Ретра-4М" потужністью 200-1500кВт

4M 200-1500 bud

1 - котел «Ретра-4М» з НПС;2 - люк завантажувальний;3 - люк шуровочний;4 - люк для видалення попелу;5 - люк верхній для чищення димових каналів;6 - патрубок подачі;7 - патрубок під запобіжний клапан;8 - труби колосникові;9 - настил з чавунних решіток;10 - кожух декоративний;11 - водяна рубашка;12 - НПС (насадка пальник самоочисний);13 - мотор редуктор  рухомого піддона НПС;14 - шнековий транспортер пальника;15 - мотор редуктор шнекової подачі;16 - шибер горловини бункера;17 - бак для води (система пожежогасіння шнекової подачі);18 - бункер;19 - люк бункера для завантаження палива;20 - вентилятор;21 - манометр;22 - камера згорання (топка);23 - кран під манометр;24 - димохід;25 - поворотний шибер димоходу;26 - пряма перегородка;27 - теплоізоляція;28 - люк боковий для видалення сажі та попелу;29 - камера для накопичення золи (зольник);30 - патрубок зливний з шаровим краном;31 - патрубок звороту;32 - мідна гільза для встановлення термодатчика.

Безперечна перевага котлів — унікальний СамоочиснийПальник Савкового Типу, який працює в єдиному комплексі з котлом та живильним бункером зєднаних гвинтовим шнеком. Цей пристрій має корпус з водяним охолодженням й рухому платформу, що рухається по направляючих за допомогою ексцентрика та мотор-редуктора, а також дає можливість рівномірного розподілення палива по всій площині пальника та повного його згоряння. Корпус пальника також містить форсунки для подачі повітря від вентилятора. Система має тривалий термін експлуатації та встановлюється на котли потужністю від 200кВт до 2,0 МВт і може застосовуватись для ширшого спектру палива дрібної фракції, оскільки є невибагливим до його якості,  ґатунку та вологості.

Комплект поставки котла "Ретра-4М"

1. котел;
2. НПС(насадка пальник самоочисний);
3. шнек з моторредуктором;
4. система пожежогасіння з клапаном BVTS;
5. живильний бункер;
6. вентилятори піддуву;
7. пульт керування;
8. запобіжний клапан;
9. манометр з краном під манометр;
10. чавунні решітки;
11. заглушка під пелетний пальник (при ручному режимі роботи);
12. система водоохолодження люків (по замовленню - футеровані);
12. кріплення.

Система керування твердопаливним котлом "Ретра-4М"

Конструкція котла передбачає його експлуатацію разом з електронним пультом керування, вентиляторами піддуву, приводом шнеку та насадкою пальником.
Система регулювання заснована на електронному регуляторі, що призначений для забезпечення заданої температури теплоносія на виході твердопаливного котла, яка вимірюється за допомогою цифрового датчика температури.
Принцип роботи приладу полягає в подачі палива, керуванні процесом горіння палива та циркуляцією теплоносія шляхом регулювання обертів вентиляторів, які нагнітають повітря, і подачею живлення на привід шнека та циркуляційний насос.

Принцип роботи автоматики

Під час та після завантаження автоматикою необхідної порції палива до пальника вентилятор заданий час інтенсивно нагнітає повітря для досягнення стабільної температури горіння. Цей цикл повторюється доки температура води в котлі не підніметься до заданих на терморегуляторі базових значень. Після цього автоматика переходить у режим підтримки горіння. При падінні температури до заданого мінімального рівня (рекомендовано: 45-55 °С) знову відбувається автоматичне завантаження палива з бункера та включення вентилятора і цикл роботи котла повторюється.
У випадку досягнення температури значення встановленого максимального рівня (рекомендовано: 85-90 °С) автоматика вимикає подачу палива та вентилятор і переходить у стан підтримки.

Способи доставки
  • Нова Пошта
  • Самовивіз
  • Інтайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Нічний Експрес
Способи оплати
  • Передоплата
  • Накладений платіж
  • Готівковий розрахунок
  • Безготівковий розрахунок

Відгуки про Котли Ретра-4М 200-500кВт, Рівне

Залишити відгук
Напишіть відгук
Невірний email