Довідка для продаців

Почати продавати на торговій площадці ЛьвівМаркет

Власний інтернет-магазин це завжди престижно, зручно та сучасно. В наш час наявність власного інтернет-магазину збільшує впізнаваність Вашого бренду, допомагає швидко та ефективно збільшити обсяги продажу товарів/послуг.

Початок роботи розпочинається з реєстрації компанії на торговій площадці ЛьвівМаркет.

По завершенню процесу реєстрації на торговій площадці ЛьвівМаркет, ви отримуєте доступ до особистого кабінету, так званої CRM-системи( Система управління сайтом).

В цей момент для Вас автоматично створено безкоштовний сайт-візитку.

Розміщення компанії на порталі, залежить від якісного внесення товарів/послуг у каталог Вашого магазину. На безкоштовній основі Ви можете додати 10 позицій товарів/послуг. По завершенню внесення товарів Ваша компанія додається у розділ Місця на порталі, а товари/послуги у свою чергу додаються у каталог порталу та розміщаються у відповідній категорії.

Додавання товарів/послуг

На головній сторінці кабінету продавця прейдіть у вкладку Товари. Для зручного додавання, розпочніть роботу з вкладки Групи товарів. Рекомендуємо додавати групу відповідну до категорії товарів вашого підприємства (напр. Ви продаєте сільськогосподарську техніку, зокрема Трактора Т 25 та Комбайни СК Нива, то для таких товарів необхідно створити групи товарів Трактори та Комбайни), намагайтесь уникати таких груп товарів, як Загальний каталог, Всі товари і т.п.

Для успішного додавання групи товарів, необхідного заповнити усі необхідні поля.

Якщо у вас виникають труднощі та запитання по додаванню товарів/послуг та їхніх груп, рекомендуємо звернутися у нашу Службу підтримку клієнтів.

Після створення необхідних груп товарів, можна безпосередньо перейти до внесення товарних позицій.

Товари/послуги на порталі ЛьвівМаркет можуть бути внесенні за допомогою таких способів:

  • Ручне внесення;
  • Завантаження товарів по фото;
  • Імпорт товарів Excel;
  • Імпорт товарів XML/YML.

Розглянемо кожен із методів більш детально:

1. Ручне внесення товарів та послуг

Щоб додати товар/послугу у ручному режимі необхідно у вкладці Товари, натиснути кнопку Додати товар. Після чого Вас буде перенаправлено на форму заповнення товарів. Рекомендуємо заповняти усі можливі поля, задля збільшення можливості продажу вашого товару/послуги на торговій площадці ЛьвівМаркет та безпосередньо з інтернет-магазину Вашої компанії.

Щоб покращити рейтинг товару/послуги у каталозі, заповнюйте коректні ціни(якщо ціна не є сталою, краще вказати орієнтовну ціну, та вказати у описі товару про те що ціна товару/послуги може змінюватись або залежить від зовнішніх факторів).

Коректна назва, фото та опис, є не менш важливим фактором, що сприяє збільшенню конверсії.

Використовуйте лише якісні фотографії високого розширення, які відповідають товару/послузі, які надає Ваша компанія.

Використовуйте коректні назви товарів, які коротко та чітко описують товар, відповідають на питання «Що це?»(напр. Ваш товар це телефони від відомого бренду Apple, останніх моделей 8 та X(10) – у такому випадку назва вашого товару має мати наступний вигляд: Смартфон Apple Iphone 8 128GB Б/у та Смартфон Apple Iphone X 32GB). Не менш важливим фактором є використання ключової характеристики у назві товару. У випадку з телефонами марки Iphone, такою характеристикою є об'єм пам'яті пристрою та у випадку, якщо смартфон був у використанні це приставка – Б/у.

Опис товару допомагає потенційному покупцю, більше детально ознайомитись із товаром/послугою. Додавайте розгорнуті описи вашим товарам/послугам, які стосуються лише конкретного товару/послуги. Не забувайте структурувати опис, у зручний для користувача вигляд, використовуйте додаткові фотографії, відео, таблиці, заголовки та маркеровані/нумеровані списки.

2. Швидке додавання товарів/послуг по фото

Швидке додавання товарів та послуг за допомогою фото, допомагає Вам швидко та зручно додати товарні позиції.

Натисніть на форму завантаження фотографій. Завантажуйте одну або декілька фотографій. Після завантаження фотографій, з'являться поля для заповнення даних товару/послуги. Рекомендуємо заповняти усі поля форми.

3. Імпорт товарів за допомогою Excel

Імпорт товарів за допомогою електронних таблиць Excel, є ще одним ефективним рішенням швидкого внесення товарів/послуг у каталог вашої компанії.

Для початку роботи з імпортом товарів за допомогою таблиць, завантажте файл-заповнення товарів, та заповніть усі необхідні колонки. Після заповнення полів таблиці, збережіть файл, не змінюючи його формат, та завантажте за допомогою відповідної форми у вкладці Імпорт товарів Excel.

4. Імпорт товарів за допомогою XML/YML

Імпорт товарів за допомогою XML/YML підійде лише клієнтам у яких на момент створення уже є наявний каталог товарів на торгових платформах або каталог товарів у власному інтернет-магазині з можливістю експортувати товари у форматі XML/YML. Для успішного імпорту товарів у форматі XML/YML, необхідно згенерувати посилання на імпорт товарів, скопіювати посилання та вставити у відповідне поле у вкладці Імпорт товарів за допомогою XML/YML, та застосувати дане посилання.

Наполегливо рекомендуємо Вам, не використовувати імпорт товарів з інтернет-ресурсів. Імпорт такого типу, може нанести шкоди просуванню вашої компанії та товарів/послуг у пошукових системах. Використовуйте лише УНІКАЛЬНУ(не скопійовану з інших інтернет-ресурсів) інформацію.

Інформація про компанію

Інформація про компанію, це ще один ключ на шляху до успішного просування компанії в інтернеті.

У кабінеті продавця перейдіть у вкладку Інформація про компанію та виберіть розділ Загальна інформація.

В даному розділі Ви можете змінювати за необхідності Назву компанії та змінити адресу сайту, на більш Вам необхідну.

Логотип компанії – це обличчя компанії. Логотип грає не аби яку роль у формуванні запам’ятовування та впізнаваності Вашого бренду, компанії, тощо. Якщо у Вас уже є наявний логотип, завантажте його у відповідній формі та збережіть зміни. Він автоматично буде відображатись на сторінці інтернет-магазину та при відображені компанії у списку місць порталу ЛьвівМаркет.

Загальний опис слугує поясненням хто ви, чим займаєтесь та цікавими корисними фактами про вашу компанію. Для заповнення загальної інформації про компанію рекомендуємо не використовувати скопійований текст з інших інтернет-ресурсів.

Контакти один, напевне із самих важливих моментів у створені інтернет-магазину. У даному розділі ви можете додати усю можливу контактну інформацію для зв’язку з Вами. Використовуйте максимально можливу кількість контактних даних для зв’язку з Вашою компанією та слідкуйте за актуальністю контактних даних, щоб у ваших потенційних клієнтів не виникло труднощів для зв’язку з Вами.

Філії

Розділ Філії допомагає додавати філії вашої компанії у розділ Місця на порталі ЛьвівМаркет. Якщо у вашої компанії існує декілька філій, то задля розповсюдження інформації про компанію та зручного пошуку ваших філій, додавайте їх у відповідній вкладці. Після проходження модерації вони з'являться у нашому каталозі.

Не рекомендуємо маніпулювати даним інструментом. Це лише може збити з пантелику ваших потенційних клієнтів та залишити негативні враження про вашу компанію.

Оплата та доставка

У вкладці Оплата, доставка доступний попередньо проаналізований перелік можливих способів доставки та оплати, які використовуються на інтернет-ринку України.

Кожен спосіб доставки та оплати має можливість більш детального опису. Для корегування детальної інформації уже наявних способів доставки та оплати клацніть на іконку маркера, перед вами відкриється поле для редагування інформації. Тут Ви можете вносити всі деталі про доставку та оплату, які використовує Ваша компанія(напр. Спосіб доставки Новою поштою у вас надається на особливих умовах, коли відсоток за оплату товару послугою післяплати нижчий з використанням кур’єрської доставки, ніж отримання у поштовому відділені і т.п.)

Оголошення

Даний розділ призначений для роботи з оголошеннями на торговій платформі ЛьвівМаркет. Якщо ви надаєте послуги/товари з категорії оголошень у якій користувачі шукають необхідний продукт, ви будете проінформовані про появу даного оголошення у системі управління та за допомогою електронного листа, якщо електронна пошта вказана у Ваших контактних даних.

Ви також можете скористатись функцією додавання оголошень купівлі/продажу/замовлення/пропозиції на порталі ЛьвівМаркет заповнивши відповідну форму та додавши оголошення.

Замовлення

Розділ Замовлення слугує для відстежування ефективності продажів Вашої компанії. У даному розділі Ви можете зручно керувати замовленнями та обробляти їх. Змінювати статуси замовлення, так аналізувати потік замовлень на основі кількості, якості та середнього чеку, що дозволить глибше проаналізувати та модернізувати Ваш інтернет-магазин.

Повідомлення

Розділ призначений для інформування компанії про повідомлення від покупців, отримання замовлень та заявок на ціну.

Зручності додає сортування по даті надходження повідомлень.

Статистика

Статистика – розділ, який дозволяє швидко та ефективно відслідковувати статистику інтернет-магазину .

Статистика конверсій – відображає перелік конверсій(замовлень, переглядів контактів) зручно відсортованих по даті здійснення конверсійних дій.

Загальна статистика – зручний інструмент для швидкої оцінки відвідуваності та загальної кількості корисних дій на сайті компанії.

Статистика по місяцях – відображає відвідуваність інтернет-магазину помісячно.

Рейтинг товарів – дозволяє відслідковувати кількість переглядів товару/послуги та оцінювати, який з Ваших товарів користуються популярність серед покупців в інтернеті.

Статистика рубрик, аналогічно з рейтингом відображає самі популярні рубрики вашого інтернет-магазину. Дозволяє оцінити, які розділи користуються популярністю серед відвідувачів. На основі даних можна оцінити, які розділи потрібно покращити для збільшення відвідуваності та які доопрацювати щоб привабити нових користувачів.

Матеріали

Функціонал даного розділу дозволяє додавати корисні матеріали на сайт.

Документи – дозволяє завантажувати документи для розповсюдження на вашому сайті. Зокрема використовується для завантаження прайс-листів.

Статті – розділ дозволяє додавати статті, огляди та інші цікаві та інформативні матеріали на Ваш сайт. Рекомендуємо регулярно додавати цікаві матеріали, щоб ділитись ними з Вашими потенційними клієнтами. Також статті є хорошим методом залучення нових потенційних клієнтів на Ваш сайт. Також варто не забувати про унікальність контенту, та не дублювати його з інших інтернет-ресурсів та видань.

Налаштування

Розділ допомагає здійснити тонкі налаштування вашого сайту, такі як:

  • Налаштування дизайну та відображення;
  • Додавання гео-даних вашої компанії;
  • Додати свої соціальні профілі;
  • Вказати торгові налаштування;
  • Налаштувати товарні інформери;
  • Змінити пароль входу.