Екстракт гриба майтаке №80 Elit-pharm

Останнє редагування : 20.01.2025 .
Екстракт гриба майтаке №80 Elit-pharm - LvivMarket.net
129,00 грн. /шт В наявності
Відгуки

Склад:екстракт гриба майтаке - 0,15 г, аскорбінова кислота (віт. С) - 0,01 г. Наповнювачі: крохмаль картопляний, МКЦ, лактоза (фруктоза, сорбіт), стеарат кальцію.

Гриб Майтаке культивується із середини 1980-х років, і його доступність дала можливість мікологам і фармакологам вивчити його цілющі властивості. Дослідження показали, що екстракт гриба Майтаке допомагає захистити від гепатиту, сприяє пригнічуванню пухлини й ефективно регулює артеріальний тиск, цукор в крові і холестерин.

У чому ж цінність цього гриба:

Справжню славу Майтаке принесли протипухлинні властивості. В його складі були виявлені два полісахариди: гріфолан і D-фракція.

  • Гріфолан активує макрофаги.
  • Dфракція підсилює реакції клітинного імунітету.

У багатьох дослідженнях були показані позитивні результати використання D-фракції при пiдозрi на лейкемію та рак шлунку. Протипухлинна дія Майтаке виявилася в стимулюванні організму при боротьбі з пухлинами.

Інший високомолекулярний полісахарид Майтаке - Х-фракцiя - сприяє нормалізації рівня цукру в крові і чутливість до інсуліну при діабеті ІІ типу.

Екстракт гриба майтаке - уже протягом декількох тисячоліть знаходить застосування в стародавній китайській медицині і зарекомендував себе як засіб для підвищення загальної опірності захисних сил організму і помічника при боротьбі з пухлинними процесами. Як з’ясувалося останнім часом, ці властивості грибів пов’язані з біологічною активністю особливих молекулярних структур - бета-глюканів, що здатні підвищувати захисну активність особливого класу лімфоцитів - натуральних кілерів.

Дія

Вірний помічник при імунодефіциті

Екстракт гриба Майтаке показує підбадьорюючі результати у відношенні вірусу імунодефіциту людини. Імунна система завжди реагує на чужерідність речовини або мікроорганізму, що потрапляє в організм. Грибні полісахариди, проникаючи через кишкову стінку, володіють як би потрійною чужерідністю. Тому вони є наймогутнішим стимулом, насамперед для макрофагів - цих прикордонників імунної системи. Макрофаги, зіштовхуючись з настільки ”небаченим чудовиськом”, оголошують тривогу всій імунній системі, виділяючи в кров безліч міжклітинних сигналів (ІЛ-1, ІЛ-2, ІЛ-6, ІЛ-12, інтерферон-гама, фактор некрозу пухлина-альфа та ін.), що активують різні елементи імунітету (T-кілери і натуральні кілери).

Всі здорові клітини організму мають на своїй поверхні молекули головного комплексу гістосполученості (ГКС) - ці ознаки говорять імунній системі: ”Ми свої, нас не торкати”. Коли клітина уражається вірусами, частки вірусів виносяться на поверхню клітини і виставляються на огляд молекулами ГКС. Т-кілери впізнають молекулу ГКС із часткою вірусу і знищують таку клітину, блокуючи розповсюдження вірусу на інші незаражені клітини організму.

У деяких випадках вірусної поразки або, найчастіше, у випадках ракового переродження, клітини не в змозі виробляти молекули ГКС. Вони не мають ознак, що вони "свої”. Так і клітини, позбавлені пізнавальних ознак, атакуються і знищуються натуральними кілерами. Тому натуральні кілери вважаються найважливішою ланкою протипухлинного імунітету.

На жаль, імунна система не працює ідеально, як нам би хотілося. Віруси, особливо при гепатитах В і С, йдуть на різні хитрування, щоб приспати пильність імунної системи. Так само підступні і ракові клітини, що прибігають до численних прийомів, щоб ”обдурити” імунну систему. Тому дуже часто при цих станах імунна система нагадує дрімаючого сторожа, що не помічає, як йде ушкодження і руйнування організму.

Грибні ж полісахариди, потрапляючи в організм, різко активують імунну систему, що виходить зі сплячого стану і починає активно боротися, зриваючи маскування зі своїх ворогів.

Невірно думати, начебто імунітет тільки захищає наш організм від мікробів. Доведено, що основні імунні клітини (лімфоцити і макрофаги) стимулюють омолодження всіх клітин організму, знижуючи їхній вік. Могутній імунітет - це життя без хвороб.

Допоміжний засіб у захисті від атеросклерозу

При атеросклерозі відбувається ушкодження ендотелії судин, зокрема окисленими ліпопротеїдами низької щільності (ЛНЩ) і гомоцистеїном, - порушення процесів транспорту холестерину в судинну стінку (ліпопротеїди низкої і дуже низької щільності - ЛНЩ, ЛДНЩ) і видалення холестерину із судинної стінки (ліпопротеїди високої щільності - ЛВЩ).

Екстракт гриба Майтаке посилює антиоксидантний захист ліпопротеїдів і рецепторів ендотеліальних клітин від окисного ушкодження, а також зміцнює глюкозамінглікановий каркас судинної стінки.

Вхідна до складу ДД "Екстракт гриба Майтаке" Аскорбінова кислота підсилює дію Майтаке.

Вітамін С є чинником захисту організму від наслідків стресу. Підсилює репаративні процеси, збільшує стійкість до інфекцій. Зменшує ефекти впливу різних алергенів. Мається багато теоретичних і експериментальних передумов для застосування вітаміну С як допоміжного засобу для зниження ризику виникнення пухлин. Відомо, в онкології - через виснаження його запасів у тканинах нерідко розвиваються симптоми вітамінної недостатності, що вимагає додаткового його введення.

Екстракт гриба Майтаке доцільно рекомендувати як харчову добавку з метою корекції раціону харчування в наступних випадках:

  • зміцнення імунної системи;
  • зміцнення серцевосудинної системи;
  • герпес;
  • фіброміалгія;
  • синдром хронічної втоми;
  • алергія;
  • атеросклероз;
  • діабет;
  • ожиріння.

Дозування: Препарат приймають по 1 таблетці три рази на день між прийомами їжі, або під час їжі.

Термін вживання: Ефект препарату підсилюється з часом, тому рекомендується приймати його до 1-2 місяців. Повторно курс прийому можливий через 2-3 місяцi.

Способи доставки
  • Нова Пошта
  • Самовивіз
  • Укрпочта
Способи оплати
  • Передоплата на картку приват, моно. нова пошта, укрпошта
  • Безготівковий розрахунок

Відгуки про Екстракт гриба майтаке №80 Elit-pharm

Залишити відгук
Напишіть відгук
Невірний email