Слуховий апарат CHRONOS 9, Львів

Слуховий апарат CHRONOS 9
Товар в наявності
+380 << показати телефон

Товар від надійного постачальника
  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник.............. ОТОФОНІКА (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, вул. Заньковецької, 11 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ otophonika.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Слуховий апарат CHRONOS 9

CYRONOS 9 jбладнано з нашими новими аудіо Ефективність ™, прилад премії слуху, Chronos 9, забезпечує виняткову розуміння мови і комфортного звучання.Аудіо Ефективність ™ організовує чітку взаємодію своїх основних функцій, в тому числі ChannelFree ™ обробка сигналів та Справжніх ™ спрямованість.Крім бездротового звязку для Bluetooth ® пристроїв, таких як мобільні телефони, Chronos 9 пропонує ексклюзивне кіно і музики програм в прямому ефірі.

Розуміння мови у всіх звукових ситуаціях. ChannelFree ™ цифрової обробки сигналів, в поєднанні з премією адаптивних особливостей, забезпечує максимальну розбірливість мови в усіх звукових ситуаціях, що робить спілкування легким.

Комфорт в галасливій обстановки. Преміум-функції знизити фоновий шум без шкоди промови, отже, комфорт гарантований в багатьох околицях.

Усуває небажані сигнали Зворотній звязок. Адаптивний пригнічувач Зворотний Plus безперервно вимірює всі вхідні сигнали для коливань і миттєво пригнічує всі виявлені зворотного звязку. Цей активний підхід усуває всі свистячий тонів перш ніж вони стають чутні.

Колір, дизайн, і контролю параметрів. Косметично привабливим, наш слуховий апарат комплімент індивідуальність будь-якого власника, особливо, так як власники можуть вибрати з багатого кольору і стилю палітри. Додатковий місцевих органів управління та приладдя пропонують комбінації, які задоволення будь-яких потреб.

Автоматичні настройки у швидко мінливих ситуаціях слухання. Бінауральні виявлення середовища контролює всі акустичних ситуаціях, виконання слухових апаратів "відповідним чином змінюється, навіть у швидко мінливих акустичних сцен.

Індивідуальні Персоналізація в індивідуальному способі життя. Індивідуальний спосіб життя і потреби прослуховування інтегровані в слуховий системи, щоб визначити продуктивність преміум-функції; результат чудово персоналізації.

Бездротового підключення до пристроями Bluetooth ®. Використання більшістю аудіо пристроїв, включаючи мобільні телефони, йде приблизно так само легко, як ніколи через Bluetooth ® підключення через Саундгейтом.

Бездротова передача ТВ-сигналу. Бездротова технологія Bluetooth ® передає ТВ сигнали безпосередньо в слухові апарати через Саундгейтом; сигнали не є ні скомпрометована ні розкладається, забезпечуючи виняткову досвіду телебачення.

Бездротова передача Мобільні та стаціонарні телефон Сигнали. Преміум телефон прийому забезпечується, так як мобільні і стаціонарні телефонні сигнали передаються по бездротової вашого слухового апарата через Саундгейтом.

Advanced Data Функції навчання. Слухові апарати зареєструйтесь і памятати всі зміни, внесені до функції регулятора гучності. У свій час, система буде автоматично регулювати посилення, щоб відповідати перевагам власника.

360 ° (багатоборство) локалізацію звуку. Два слухових апарати працюють разом, щоб забезпечити найбільш повним і точним акустичним картину навколишнього звукової сцени. 

Негайне Придушення імпульсних перешкод. Складні алгоритми і негайно виявити і придушити неприємні імпульсні звуки, такі як стукіт срібла. У той же час, всі критичні сигнали мови збереглися без шкоди для комфортного звучання.

Зручний Ослаблення нетелефонних вуха під час телефонних використання. Спілкуючись по телефону, мікрофон слухового апарату нетелефонних вуха може бути автоматично приглушається або зниження; використання телефону в шумі, отже, набагато простіше.

Звук сприймається природно, як якщо б. Правда Спрямованість ™ відтворює вроджена здатність зовнішнього вуха для фільтрації низьких і високих звуків, щоб забезпечити більше почуття свого оточення. Низькі звуки, чути і; чутливість до високочастотні сигнали не ушкоджена, і звук сприймається, як якщо б природно.

Преміум Досвід Live Музика. Почути живу широкий динамічний діапазон музики знову: Жива музична програма обслуговує музики унікальними характеристиками і забезпечує високу якість звуку.

Преміум кінематографічний досвід. У кіно, важке машинобудування звук та редагування додати в драмі таким чином, що візуальні ефекти просто не можуть. Для забезпечення точного відтворення акустичних кінематографічні сцени, кіно Програма обробляє сигнали до 110 дБ і тим самим зберігає широкий динамічний діапазон фільму.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 • Аудіо Ефективність ™ 
  - Бернафона ChannelFree ™ обробки сигналів 
  - Адаптивний пригнічувач фідбека Plus 
  - Перехідні шумозаглушення 
  - Адаптивна система шумозаглушення (4 керування станами) 
  - Правда Спрямованість ™ / Адаптивна Високочастотні Dir.
 • Цифрова обробка сигналів до 10 кГц
 • Жива музика і кіно програми
 • Бездротові бінауральні координації 
  - Регулятор гучності і зміна програми 
  - Навколишнє середовище класифікації 
  - Нетелефонних вуха загасання
 • Multi-програмного середовища
 • Оптимізатор для навколишнього середовища 4 звукових ситуаціях
 • Програма Авто телефон

 

  2CC 
МУФТА
EAR 
SIMULATOR
УЗД 90, пік дБ SPL 133 138
УЗД 90, 1600 Гц дБ SPL 127 136
HFA УЗД 90 дБ SPL 124 -
 
Максимальне посилення, пік дБ SPL 71 75
Максимальне посилення, 1600Hz децибел 63 72
HFA Повне посилення децибел 59 -
Референтний тест УЗД децибел 47 60

Фото Слуховий апарат CHRONOS 9

Слуховий апарат CHRONOS 9 фото 0

Слуховий апарат CHRONOS 9 фото 1

Слуховий апарат CHRONOS 9 фото 2

Слуховий апарат CHRONOS 9 фото 3

Слуховий апарат CHRONOS 9 фото 4

Слуховий апарат CHRONOS 9 фото 5

Товари схожі на Слуховий апарат CHRONOS 9

Слуховий апарат INIZIA 1 луцьк
Слуховий апарат CARISTA 3 луцьк
Слуховий апарат INIZIA 3 луцьк
Слуховий апарат CHRONOS 5 луцьк
Слуховий апарат ACRIVA 7 луцьк

Інші товари схожі на Слуховий апарат CHRONOS 9

УЗД органів черевної порожнини луцьк
Діагностика новоутворень шкіри луцьк
Пункція кісти яєчника луцьк
1000 грн.
Лікування протрузії диска Кипарис луцьк
ОЖИРІННЯ луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу