Слуховий апарат ACRIVA 9, Львів

Слуховий апарат ACRIVA 9
Товар в наявності
+380 << показати телефон

Товар від надійного постачальника
  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник.............. ОТОФОНІКА (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, вул. Заньковецької, 11 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ otophonika.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Слуховий апарат ACRIVA 9

ACRIVA 9 слухових апаратів впроваджує найкращу функціональність своєї продукції та поліпшує розбірливість мови, комфорт, і налаштування до індивідуальних потреб і переваг.Створено Audio ™ 2.0 Ефективність технологій, Acriva 9 включає в себе нові функції, такі як частотний склад ™ і нової адаптивної Plus шумозаглушення. 
Acriva 9 також пропонує ексклюзивні Кіно і Музика програм у прямому ефірі.

Розуміння мови у всіх звукових ситуаціях. ChannelFree ™ цифрової обробки сигналів, в поєднанні з преміум-функції, такі як адаптивний частотний склад ™ для високої втратою слуху, забезпечує максимальну розбірливість мови в усіх звукових ситуаціях, що робить спілкування легким.

Комфорт в галасливій обстановки. Преміум-функції, такі як нові Адаптивна система шумозаглушення Plus зменшити фоновий шум і зберегти важливу інформацію промови без шкоди для комфорту. З Acriva, носити слуховий апарат став зручнішим, ніж будь-коли.

Усуває небажані сигнали Зворотній звязок. Адаптивний пригнічувач Зворотний Plus безперервно вимірює всі вхідні сигнали для коливань і миттєво пригнічує всі виявлені зворотного звязку. Цей активний підхід усуває всі свистячий тонів перш ніж вони стають чутні.

Колір, дизайн, і контролю параметрів. Косметично привабливим, наш слуховий апарат комплімент індивідуальність будь-якого власника, особливо, так як власники можуть вибрати з багатого кольору і стилю палітри. Додатковий місцевих органів управління та приладдя пропонують комбінації, які задоволення будь-яких потреб.

Автоматичні настройки у швидко мінливих ситуаціях слухання. Бінауральні виявлення середовища контролює всі акустичних ситуаціях, виконання слухових апаратів "відповідним чином змінюється, навіть у швидко мінливих акустичних сцен.

Індивідуальні Персоналізація в індивідуальному способі життя. Індивідуальний спосіб життя і потреби прослуховування інтегровані в слуховий системи, щоб визначити продуктивність преміум-функції; результат чудово персоналізації.

Бездротового підключення до пристроями Bluetooth ®. Використання більшістю аудіо пристроїв, включаючи мобільні телефони, йде приблизно так само легко, як ніколи через Bluetooth ® підключення через Саундгейтом.

Бездротова передача ТВ-сигналу. Бездротова технологія Bluetooth ® передає ТВ сигнали безпосередньо в слухові апарати через Саундгейтом; сигнали не є ні скомпрометована ні розкладається, забезпечуючи виняткову досвіду телебачення.

Бездротова передача Мобільні та стаціонарні телефон Сигнали. Преміум телефон прийому забезпечується, так як мобільні і стаціонарні телефонні сигнали передаються по бездротової вашого слухового апарата через Саундгейтом.

Advanced Data Функції навчання. Слухові апарати зареєструйтесь і памятати всі зміни, внесені до функції регулятора гучності. У свій час, система буде автоматично регулювати посилення, щоб відповідати перевагам власника.
360 ° (багатоборство) локалізацію звуку. Два слухових апарати працюють разом, щоб забезпечити найбільш повним і точним акустичним картину навколишнього звукової сцени.
Негайне Придушення імпульсних перешкод. Складні алгоритми і негайно виявити і придушити неприємні імпульсні звуки, такі як стукіт срібла. У той же час, всі критичні сигнали мови збереглися без шкоди для комфортного звучання.
Почувши високі звуки. На основі індивідуальних порушення слуху, частотний склад Бернафона ™ робить важливі високочастотні звуки, такі як приголосні в мові, дитячі голоси і спів птахів звуковий знову.
Зручний Ослаблення нетелефонних вуха під час телефонних використання. Спілкуючись по телефону, мікрофон слухового апарату нетелефонних вуха може бути автоматично приглушається або зниження; використання телефону в шумі, отже, набагато простіше.
Звук сприймається природно, як якщо б. Правда Спрямованість ™ відтворює вроджена здатність зовнішнього вуха для фільтрації низьких і високих звуків, щоб забезпечити більше почуття свого оточення. Низькі звуки, чути і; чутливість до високочастотні сигнали не ушкоджена, і звук сприймається, як якщо б природно.
Преміум Досвід Live Музика. Почути живу широкий динамічний діапазон музики знову: Жива музична програма обслуговує музики унікальними характеристиками і забезпечує високу якість звуку.
Преміум кінематографічний досвід. У кіно, важке машинобудування звук та редагування додати в драмі таким чином, що візуальні ефекти просто не можуть. Для забезпечення точного відтворення акустичних кінематографічні сцени, кіно Програма обробляє сигнали до 110 дБ і тим самим зберігає широкий динамічний діапазон фільму.
 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 • Аудіо Ефективність ™ 2.0 
  - Бернафона ChannelFree ™ обробки сигналів 
  - Правда Спрямованість ™ / Адаптивна Високочастотні Dir. 
  - Частотний склад ™ 
  - Адаптивний пригнічувач фідбека Plus 
  - Перехідні шумозаглушення 
  - Шумоподавление Plus (4 керування станами) 
  - Жива музика та кіно програми 
  - Бездротовий звязок
 • Цифрова обробка сигналів до 10 кГц
 • Бездротові бінауральні координації 
  - Регулятор гучності і зміна програми 
  - Навколишнє середовище класифікації 
  - Нетелефонних вуха загасання
 • Multi-програмного середовища
 • Оптимізатор для навколишнього середовища 4 звукових ситуаціях
 • Програма Авто телефон

  2CC 
МУФТА
EAR 
SIMULATOR
УЗД 90, пік дБ SPL 132 138
УЗД 90, 1600 Гц дБ SPL 127 136
HFA УЗД 90 дБ SPL 123 -
 
Максимальне посилення, пік дБ SPL 71 77
Максимальне посилення, 1600Hz децибел 65 74
HFA Повне посилення децибел 59 -
Референтний тест УЗД децибел 48 66

Фото Слуховий апарат ACRIVA 9

Слуховий апарат ACRIVA 9 фото 0

Слуховий апарат ACRIVA 9 фото 1

Слуховий апарат ACRIVA 9 фото 2

Слуховий апарат ACRIVA 9 фото 3

Слуховий апарат ACRIVA 9 фото 4

Слуховий апарат ACRIVA 9 фото 5

Слуховий апарат ACRIVA 9 фото 6

Товари схожі на Слуховий апарат ACRIVA 9

Слуховий апарат INIZIA 1 луцьк
Слуховий апарат CARISTA 3 луцьк
Слуховий апарат INIZIA 3 луцьк
Слуховий апарат CHRONOS 5 луцьк
Слуховий апарат ACRIVA 7 луцьк

Інші товари схожі на Слуховий апарат ACRIVA 9

SECUDRILL BOX 200 мл луцьк
100 грн.
Ренгенозахисний одяг луцьк
Підготовка до проведення літотрипсії луцьк
Медікарін(300табл.) луцьк
240 грн.
УЗД опорно-рухового апарату луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу