Зварювальне обладнання, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............МПП Богемія (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, Шевченка, 154 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ bogemiya.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Зварювальне обладнання

Для зварювання пластикових труб діаметром 16-63 мм при низьких температурах повітря призначена група ручних зварювальних апаратів з мечовидним нагрівальним елементом. Спосіб регулювання можна вибрати з чотирьох варіантів, що відрізняються зручністю управління - див. стор 12. Усі зварювальні апарати оснащені дуже точної електронним регулюванням температури.

Зварювальні апарати застосовуються з парними насадками з великою теплової ефективністю, отриманої в результаті збільшення поверхні контакту з нагрівальним елементом. На нагрівальний елемент можуть бути встановлені одночасно два різні розміри насадок, тим самим збільшується ефективність використання зварювального апарату. Ми стандартно поставляємо насадки з розмірами, відповідними стандарту DIN, але можна замовити і насадки нестандартних розмірів. На робочі поверхні насадок завдано протівоадгезіонний матеріал високої якості.

P-4a P-4b P-4c P-4d
Способ настройки потенциометр кулачковый переключатель три кнопки две кнопки
Индикация LED диод LED диод LED дисплей LED шкала
Точность настройки (°C) 10 5 1 5
Диапазон температур (°C) 180 - 280 100 - 280 180 - 280 180 - 280
Звуковая сигнализация
Свариваемый диаметр (mm) 16 - 75 16 - 75 16 - 75 16 - 75
Потребляемая мощность (W) 850 850 850 850
Питание (В) 230V
115V
Вес (кг) 2,0 2,0 2,0 2,0
Наибольшее количество одновременно установленных насадок 2 2 2 2

ЗвуковасигналізаціяTraceWeld POLYS P-4
Найсучаснішасистемаконтролю часуприрозтрубногозварюванняє складовоючастиною всіхпоставляютьсязварювальнихапаратівPOLYS P-4.Окремісистеми відрізняютьсяодин відодного тількизручністюуправління.Як прикладмивибраливиконанняP-4a,тому що це одинз найпопулярнішихтипів управління.Установкатемпературиі розмірівтрубдужепроста,причомупростіповоротнікнопкиуправляютьнайсучаснішоюцифровою електронікою.ЗапатентованасистемасигналізаціїчасуTraceWeldдаєможливість навітьмалодосвідченихзварювальникамвиконатиабсолютнонадійнізварнішви.

Зварювальний апарат Р-4а дозволяє плавну і точну установку температури в діапазоні від 180 до 280 ° C. Установка робочої температури здійснюється за допомогою синьої поворотною регулювальної кнопки 1. Температура встановлюється за допомогою інструмента (наприклад, викрутки), щоб перешкодити випадковому зміни встановленої величини.

Зовнішнім 2 червоні регулювальним кільцем встановлюється розмір зварюваної труби. Після установки температури, відповідно до зварюваних матеріалом, і установки діаметру зварюваної труби, зварювальний апарат підключається до електричної мережі. Правильна робота в даний момент сигналізується не тільки 3 червоним індикатором включеного стану, але і постійним світлом зеленого діода 4 - індикатора температури. Як тільки цей діод почне мигати, можна приступати до зварювання. Перед тим як надягти труби на відповідні насадки, треба натиснути кнопку 5 TIMER. Весь процес зварювання супроводжується такими сигналами

Час установки-короткий акустичний сигнал означає початок процесу зварювання


Час перестановки - постійний переривчастий акустичний сигнал обмежує етап перестановки труб; перевищення цього часу не допускається.


Час фіксації-довгий акустичний сигнал означає кінець процесу зварювання - в даний момент з'єднання, фіксоване при зварюванні, охололо - його можна більше не тримати


Способи управління POLYS P-4
У синій професійної серії зварювальних апаратів покупцеві пропонуються на вибір чотири типи управління. Всі поставляються моделі можуть бути оснащені нашої відмінною електронної акустичної та оптичної сигналізацією TraceWeld. Ця спеціально розроблена нами система автоматично визначає час окремих технологічних операцій, відповідно з діаметром, товщиною і матеріалом зварюваних труб.

Зварювальний апарат Р-4а дозволяє плавну установку температури в діапазоні від 180 до 280 ° C. Установка робочої температури здійснюється за допомогою поворотної регулювальної кнопки.
Крім того, зварювальний апарат Р-4а з акустичною сигналізацією TraceWeld дає можливість акустичної сигналізації ходу технологічного процесу зварювання. У рерсіі P-4aTraceWeldустановка робочої температури здійснюється за допомогою внутрішньої поворотною регулювальної кнопки. Налаштування акустичної сигналізації проводиться установкою зовнішньої поворотною регулювальної кнопки в одну з позицій, відповідних окремим розмірами труб

Зварювальний апарат Р-4b дозволяє проводити покрокову установку температури за допомогою кулачкового перемикача з кроком 5 ° C. Цей зварювальний апарат дозволяє установку температури від 100 ° C. Це дозволяє проводити зварювання матеріалів з ​​низькою температурою плавлення.

Зварювальний апарат Р- дозволяє плавну установку температури і акустичну сигналізацію за допомогою трьох кнопок. Індикація температури відображається прямо на дисплеї. Управління системою TraceWeld здійснюється за допомогою однієї багатофункціональної кнопки, тривалим натисканням якої встановлюється розмір зварюваної труби, коротким натисканням включається сигналізація зварювального циклу.

Зварювальний апарат Р-4d дозволяє установку температури в діапазоні від 180 до 280 ° C з кроком 5 ° C. Після включення апарату про досягнення встановленої температури сигналізують запалені червоні светдіоди (LED) наступним чином:

якщо горить один червоний LED діод, то температура відповідає значенню, позначеному поруч з цим діодом,
якщо горять два сусідніх червоних LED діода, то температура відповідає середньому значенню (наприклад, якщо світить червоний діод LED з позначенням 210 ° C і одночасно діод з позначенням 220 ° C, встановлена ​​температура дорівнює 215 ° C).

Фото Зварювальне обладнання

Зварювальне обладнання фото 0

Товари схожі на Зварювальне обладнання

Зварювальні апарати для раструбної зварки труб луцьк
Зварювальний апарат POLYS P-4 луцьк
Зварочні приспособлення луцьк
Зварювальний апарат POLYS P-4 луцьк

Інші товари схожі на Зварювальне обладнання

Сварочный автомат ВАРИМАТ V луцьк
Інвертор зварювальний SSVA 160-2 луцьк
2900 грн.
Півавтомат інверторний TOPMIG 215C луцьк
3200 грн.
Столи зварювальні луцьк
Сварочный аппарат ТРИАК S луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу