Зовнішня реклама, Львів

Контактна інформація

Адрес...........................Львів, ул.Стрийская 48 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ byznes-praym-ukrayna.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Зовнішня реклама

ЛайтбоксЛайт-бокс - (англ. lightbox) (касетон) — рекламний щит розмірами 1,2 х 1,8м. з внутрішнім підсвічуванням. Кріпиться до стовпів, стаціонарних конструкцій: кіоскам, торцям будівель. Лайтбокс - дуже ефективний і відносно недорогий рекламний носій. Завдяки своїм габаритам, лайт-бокси використовуються на жвавих вулицях великих міст, привертаючи увагу перехожих, особливо в темний час доби. Яскраві, привабливі світлові образи, які можуть використовуватися на лайт-боксах відкривають великий потенціал для креатива дизайнерів рекламних компаній накшталт Бізнес Прайм Україна. (фото лайт-боксів)
Об’ємні літери – світлові або несвітлові літери, які можуть бути будь-яких розмірів та матеріалу. Якщо об’ємні літери світлові, то неодмінно виготовляються з матеріалу Акрил або оргскло, яке має просвітну здатність. Об’ємні літери можуть розміщуватись, як на фасадах будівель (магазини, будинки, кіоски) так і на даху будівель на металоконструкції. Зазвичай у об’ємних літерах наша компанія використовує, якщо це великого розміру літери лампи PHILIPS, а якщо висота сягає до 0,5 м, то світлодіоди, які у свою чергу є значно яскравішими та довговічнішими. 
Вивіска несвітлова – відносно не дорога реклама Вашого магазину чи підприємства. Вивіска, яка встановлюється на вулиці обов’язково маєВивіска несвітлова виготовлятися з матеріалу – композит (дюбонд) для того, щоб погодні умови (зовнішні чинники) не викручували на сонці чи на морозі матеріал. Натомість, якщо вивіска встановлюється в приміщені (торговий центр, офісний центр), то використовується дешевший матеріал ПВХ. В обох випадках на поверхню вивіски наклеюється плівка із друкованим зображенням або плотерною порізкою.
Банери – це спеціальна тканина на яку наноситься рекламне зображення та монтажиться в помітних місцях для потенційного Вашого клієнта. Друк банера відбувається на двох якостях банерної тканини: сольвент та екосольвент.
БанериСольвентний друк застосовується частіше для зовнішньої реклами на вулиці, оскільки він більш морозостійкий та не так швидко вигорає на сонці.
Екосольвентний друк. Більш якісніше зображення, проте в природніх стихіях, як дощ, сонце, мороз менш стійкий. Тож рекомендуємо монтажити в закритому приміщенні.
Штендер (від нім. ständer — стійка, штатив) — мобільна (переносна) рекламна конструкція, яка встановлюється на вулиці у безпосередній близькості до компанії-рекламодавця.Штендер
Розмір штендера варіює близько 0,6×1,35 м (стандартні розміри рекламного поля 0.6×1.0 м, 0.6×1.15 м, 0.75×1.2 м і 0.7×1.7 м).
У рекламних колах штендер вважається одним з недорогих, але дуже ефективних способів привернути увагу та проінформувати прохожих про товари (послуги) або сезонні пропозиції та акцiї. (фото штендера).
Брендування автоБрендування автотранспорту. Якщо у Вашого підприємства чи торгової марки є свій унікальний стиль, то це те, що Вам потрібно. Не секрет, що найефективніша реклама це та, що скрізь. Коли рухається автомобіль, трамвай, маршрутка чи інший вид транспорту по місту, то безусловно, що така реклама привертає увагу значної кількості людей. Брендування автотранспорту здійснюється заклеюванням плівкою кузову Вашого авто. Також можемо заклеювати автомобілі в спортивному стилі. Так, наприклад авто для раллі та інших видів автоперегон. Дизайнер
Оформлення вітрин розробить всі необхідні полосочки, лінії та написи, а працівники-заклейники акуратно заклеють Вашу автівку.

Оформлення вітрин магазину. Коли вітрини магазину гарно оформлені, то прохожому аж цікаво подивитися на таку вітрину. Саме такі послуги ми надаємо нашим клієнтам, оскільки хочемо щоб вітрини нашого міста були гарно оформлені в корпоративному
стилі та у свядкові дні. Ніщо так не піднімає настрій в будній день, коли скажімо в Новорічні свята бачиш гарну Фотошпалеривітрину і після цього відразу приходить дух свята. Це досить не дорога послуга, проте ефективна. Рекомендуємо.

Фотошпалери. Погодьтесь, коли до Вашого офісу заходять Ваші друзі, клієнти, партнери і бачать на стінах унікальне зображення (наприклад: Львів, виробництво Вашого підприємства, Ваше подвір’я, тощо), якого нівкого немає і раніше такого не бачили, то воно приносить задоволення чи гордість того, що Ви унікальні. Ми друкуємо фотошпалери будь-якого зображення.

Фото Зовнішня реклама

Зовнішня реклама фото 0

Товари схожі на Зовнішня реклама

Інші товари схожі на Зовнішня реклама

Розміщення реклами на білбордах луцьк
Светодиодные екрани и LED-табло луцьк
Широкоформатний друк луцьк
вивіски у Львові луцьк
1 грн.
Розміщення реклами на сіті-лайтах луцьк
650.00 грн.
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу