Здорове харчування, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............ГІРУДА-ВІТА (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, вул. Короленка, 4, оф. 4 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ hirudavita.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Здорове харчування

Кухні різних народів характеризуються різновидністю страв. Так, татари дуже люблять конину, у Франції – страви із жаб, народи Південно-Східної Азії рахують делікатесом м”ясо змій. Більшість жителів Індії являються вегетаріанцями, по різних причинах вони не вживають багатьох видів м”яса, навіть під час сильного голоду.

Дослідження останніх років свідчать про те, що в Європі до 1800-го року на душу населення приходилось в середньому 200 г. м”яса в рік. Тільки з розвитком індустріалізації в Великобританії, Бельгії, Німеччині його вживання збільшилося до 40кг . В наш час вміст м”яса в раціоні населення розвинутих країн Європи і США досягає 80 – 90кг в рік.

В багатьох країнах, завдяки тому, що населення інформовано про взаємозв”язок харчування і хронічних недуг, значно зменшилась смертність від серцево-судинних захворювань. Так в Австралії та Новій Зеландії, де на протязі багатьох років проводиться в державному масштабі компанія по охороні здоров”я, а особливо, нормалізації харчування, за 15 років смертність від ішемічної хвороби серця зменшилася на 40-50%. За той же період смертність від цього захворювання в Польщі зросла на 72%. До того ж населення цієї країни віддає перевагу жирним сортам м”яса, молочним продуктам і надзвичайно поширено куріння. Серед всіх країн світу в Англії найбільша захворюваність раком молочної залози і товстого кишківника, що також пояснюється вживанням великої кількості жирів.

По кількості жирів, в тому числі і насичених, холестерину цукру, клітковини і білку раціон японців відповідає стандартам здорового харчування, які рекомендовані ВООЗ. Структура харчового раціону жителів Японії, яка склалася історично, являється одною із основних причин невпинного росту (із року в рік) довготи життя населення цієї країни.

Виходячи із широко відомих даних, раціон, який містить обмежену кількість жирів, а особливо насичених, але багатий рослинною їжею, особливо зеленню і жовтими овочами і фруктами, асоціюється з низьким ризиком виникнення раку основних локалізацій, в тому числі прямої кишки, простатичної, молочної, підшлункової залоз та легень.

Білки – найскладніші із харчових речовин, і їх засвоєння являється самим трудойомким процесом. На їхнє засвоєння йде більше енергії, ніж на засвоєння любих інших речовин. В середньому їжа (крім фруктів) проходить через травний канал за 25 – 30год, м”ясо ж перетравлюється значно довше.

Дехто говорить, що його організм потребує велику кількість білків, так як він веде активний спосіб життя, інтенсивно займається спортом.

Тому доцільно ще раз підкреслити, що концентровані білки не збільшують силу, тим більше вони проходять термічну обробку під час якої утворюються токсичні речовини та вільні радикали які руйнують наші клітини,часто сприяють переродження їх в злоякісні. На переварювання білків організм тратить більше енергії ніж на утилізацію інших продуктів. Для отримання великої кількості енергії слід збільшити в раціоні нерафіновані вуглеводи. Білки не продукують енергію, а лише використовують її. Для прикладу, лев, який їсть м”ясо, спить майже 24 год. на добу. В цей же час орангутанг, який харчується виключно рослинною їжею, спить лише 6 год. в добу. На даний час наукою доведено, що м”ясо не являється ідеальним продуктом харчування і вживати його потрібно в обмеженій кількості.

Раціонально сплановане харчування – один з методів профілактики стресу. Їжа повинна містити достатню кількість легко засвоюваних білків, рослинних жирів, крохмальних і некрохмальних вуглеводів, кальцію, фосфору. Рекомендую вживати якомога більше різних свіжих фруктів та овочів, сухофруктів тому, що вони являються джерелом вуглеводів. Крім цього, в їх склад входить велика кількість мікроелементів, що стимулюють кровотворення, вітамінів, мінералів. І, як говорив батько медицини ГІПОКРАТ: “люба їжа – це ліки або отрута.” Відомий реформатор медицини П. Брег говорив, що їжа містить значно більше лікувальних властивостей, ніж їх мають найефективніші ліки. Неправильна їжа тільки погіршує протікання хвороби.

Фото Здорове харчування

Здорове харчування фото 0

Товари схожі на Здорове харчування

Харчування, секрет БАДів луцьк
Не правильне харчування - причини засмічення організму луцьк

Інші товари схожі на Здорове харчування

Хитозан луцьк
38pv грн.
Біафішенол риб'ячий жир з олією гарбуза, календ. і зарод.пшеніци луцьк
дитячий з норковим жиром луцьк
Лазерна літотрипсія (дроблення каменів) луцьк
Біофемін масаж луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу