Застосування опалубки, Львів

Застосування опалубки
Товар в наявності
+380 << показати телефон

Товар від надійного постачальника
  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник.............. Амікотюб (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, вул. Шевченка, 186 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ amikotub.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Застосування опалубки

Завдяки великій різноманітності діаметрів, довжини, товщини стінок - виробленої одноразової опалубки колон AMICOTUBE, опалубка широко застосовується у всіх областях будівництва.

Застосування:

1Комерційне будівництво.
2Будівництво навісів, козирків, опор балконів, складів, цехів.
3Котеджне будівництво, малоповерхове будівництво
4Будівництво підземних і надземних паркінгів.
5Будівництво багатоповерхових житлових і громадських будівель
6Пристрій точкових фундаментів, укріплення схилів
7Оформлення інтер'єрів приміщень1. Комерційне будівництво.

Будівництво будівель комерційного призначення за монолітно-каркасною технологією, із застосуванням круглих опорних колон забезпечує максимум корисного, вільного простору, прекрасне естетичне сприйняття. Круглі бетонні опорні колони, на відміну від сталевих конструкцій, не вимагають захисту від корозії.

Термін будівництва будівлі комерційного призначення при застосуванні одноразової опалубки колон AMICOTUBE зіставимо з термінами будівництва будівель з металоконструкцій.


2. Будівництво навісів, козирків, опор балконів, складів, цехів.


Вартість будівництва круглої залізобетонної колони порівнянна з вартістю опори із сталевої труби, сталевий опорної конструкції, але має ряд переваг - несуча здатність бетонної колони вище, корозійна стійкість перевершує сталь, велика довговічність, менші витрати на подальше утримання, не вимагає додаткової дорогої обробки, має естетичний зовнішній вигляд.

Опалубка колон AMICOTUBE забезпечує широке застосування круглих залізобетонних колон при зведенні різноманітних козирків, навісів, у тому числі навісів на АЗС, несучих опор складів, цехів.

3. Котеджне будівництво, малоповерхове будівництво.Опалубка колон AMICOTUBE дозволяє зводити колони в середині приміщень, при реконструкції, в обмежених умовах, там, де неможливо використовувати вантажопідйомну техніку взагалі.

Опалубка колон AMICOTUBE дозволяє відливати всілякі бетонні та залізобетонні колони, які виконують функції, як несучих конструкцій, так і декоративних елементів.


4. Будівництво підземних і надземних паркінгів.На відміну від колон квадратного і прямокутного перерізу, колони круглого перерізу мають ряд переваг:

Опалубка колон AMICOTUBE забезпечує широке застосування круглих залізобетонних несучих колон при будівництві підземних і надземних паркінгів, завдяки невисокій ціні, легкості і простоті використання, швидкості виконання будівельних робіт.

- Поліпшується огляд всередині паркінгу; 
- Круглі колони менш "травматичні" для автомобіля в разі ковзаючого зіткнення з колоною 
- Більш естетичний вигляд.

5. Будівництво багатоповерхових житлових і громадських будівель.Застосування круглих колон відкриває широкі можливості для втілення індивідуальності архітектурних рішень при проектуванні і будівництві житлових і громадських багатоповерхових будинків.

Опалубка колон AMICOTUBE забезпечує широке застосування круглих залізобетонних колон при будівництві багатоповерхових житлових і громадських будівель, завдяки невисокій ціні, легкості і простоті використання, швидкості виконання будівельних робіт.


6. Пристрій точкових фундаментів, укріплення схилів і грунтів


- Освітлювальні опори,

Технологія пристрою буроін'єкційних паль застосовується при влаштуванні точкових фундаментів під під будь-які види будівель і споруд:

  • - Опори ЛЕП, у тому числі і високовольтні,
  • - Щогли,
  • - Флагшток,
  • - Атракціони,
  • - Огорожі та паркани
Застосування опалубки колон AMICOTUBE забезпечує рівний перехід фундаменту між підземної і надземної частиною (без опливов і грибоподібної капелюшки).

Це властивість забезпечує міцність і надійність фундаменту, іскуючает рух фундаменту під час "дихання" грунтів, що позитивно впливає на точність і нерухомість установки надземних конструкцій, дозволяє уникнути тріщин у стінах і конструкціях будівель, а також інших негативних факторів.


Фото Застосування опалубки

Застосування опалубки фото 0

Товари схожі на Застосування опалубки

Одноразова опалубка колон AMIСOTUBE луцьк
Дрібнощитова розкладно-переставна пластмасова опалубка луцьк
ОДНОРАЗОВА КАРТОННА ОПАЛУБКА AMIСOTUBE луцьк
Точкові фундаменти і палі луцьк
Одноразова опалубка (ціни) луцьк

Інші товари схожі на Застосування опалубки

Засклити балкон Львів луцьк
договірна грн.
Монтаж гіпсокартоних конструкцій луцьк
1 грн.
Балкони під ключ луцьк
договірна грн.
Натяжні стелі луцьк
Договірна грн.
Гіпсокартонна конструкція луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу