Залізобетонні вироби, Львів

Залізобетонні вироби
Товар в наявності
+380 << показати телефон

  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Адрес...........................Львів, (подивитись на карті міста)
Сайт............................ galenergobudprom.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Залізобетонні вироби

Також протягом останніх років розпочато виробництво таких видів продукції:

-          стійки залізобетонні (віброопори) СВ 95-2 та СВ 105-3,6 (9,5м і 10,5м висоти);

-          палі набивного та складеного типу з квадратним січенням 30х30 см для житлового та промислового будівництва;

-          фундаменти підвищені складені та складені типу ФМ-1;ФМ-2;ФПС та ФС;

-          фундаменти під обладнання трансформаторних підстанцій (лежні) – ЛЖ;

-          металеві опори для ліній електропередач 35-750 кВ.

 

Загальна номенклатура товарного випуску ПАТ “Галенергобудпром” на даний час становить близько 200 видів продукції в тому числі:

-          Центрифуговані опори (СК, СЦ);

-          Універсальні стійки обладнання (УСО);

 

-          Фундаменти опор (типу Ф,ФМ; ФПС, ФС);

-          Лотки для прокладки труб і кабелів (Л, УБК);

 

 

 

-    Ригелі фундаментні (АР, Р);

 

    - Палі квадратного січення (С, УСВ);

 

        

 

-    Плити (ПН, НСП);

-          Бруски (БК);

-          Плити покриття кабельних лотків теплотрас і резервуарів (П)

-          Дорожні плити (ПД);

 

       -

 

-  інша продукція призначена для цивільного та промислового будівництва.

 

Завдяки досвіду та високому професіоналізму робітників та управлінського персоналу підприємства, обсяги виробництва та реалізації товарної продукції постійно зростають.

ПАТ „Галенергобудпром” виготовляє продукцію, що підлягає обов’язковій сертифікації:

№ п/п

Назва продукції

Позначення нормативних документів на відповідність продукції

Організація видавець сертифі-кату відповідності

1.

    

Залізобетонні опори ЛЕП

ДСТУ Б.В. 2.6.-2-95;

ДСТУ Б.В. 2.6.-21-2000 (ГОСТ 19330-91); ГОСТ 22131-76;  ГОСТ 22687.0-85;

Львів СЕПРОбуд

2.

Плити перекриття залізобетонні

ДСТУ Б.В. 2-6.2.-95;

ГОСТ 21924.0-84;

Львів СЕПРОбуд

3.

Перемички залізобетонні для будівель з цегляними стінами

ДСТУ Б.В. 2-6.2.-95;

ГОСТ 948-84;

Дрогобицький ДЦСМС

4.

Палі залізобетонні

ДСТУ Б.В. 2.6.-2-95;

ГОСТ  19804-91

Львів СЕПРОбуд

5.

Плити залізобетонні для покриття міських доріг

ДСТУ Б.В. 26.-2-95;

ГОСТ 21924.0-84;

Львів СЕПРОбуд

 

Кожна відпущена продукція даного переліку має сертифікат якості, копія якого надається клієнту. Підприємство зберігає оригінали всіх сертифікатів, що були надані йому після проведення випробовувань на підтвердження відповідності. Періодично ПАТ „Галенергобудпром” дає запит у Національний університет „Львівська політехніка” для проведення випробовувань на стендах підприємства з метою підтвердження якості продукції згідно маркування. Гарантійний термін експлуатації опор виробництва ПАТ „Галенергобудпром” 50 років з моменту їх встановлення, а залізобетонних будматеріалів – 30 років.

Внутрішній контроль якості здійснює відділ технічного контролю. Основними завданнями відділу технічного контролю ПАТ „Галенергобудпром”” є: попередження випуску (доставки) підприємством продукції, що не відповідає вимогам стандартів і технічних умов, затвердженим зразкам (еталонам), проектно-конструкторській і технологічній документації, а також покращення виробничої дисципліни та підвищення відповідальності всіх ланок виробництва за якість виготовленої продукції.

Заводська лабораторія проводить поточні і позапланові перевірки готових виробів та поопераційний контроль якості.

Працюючи на ринку залізобетонних конструкцій для будівництва в енергетиці, промисловому та цивільному будівництві з 1963 р., підприємство здобуло репутацію надійного партнера, продукція якого, завдяки високій якості та надійності, користується попитом у споживачів України та країн СНД. 

Свою продукцію ПАТ „Галенергобудпром”” збуває: енергокомпаніям, промисловим підприємствам, будівельним компаніям, що обслуговують електроенергетичну систему України, посередницьким організаціям.

 Найбільшими клієнтами ПАТ „Галенергобудпром”” є: ВАТ “Південьзахіделектромережбуд”, ДП НЕК “Укренерго”, Південно-Західна ЕЕС, Західна ЕЕС, ТзОВ “Міг-95”, ВАТ “Київсільелектро”, ВП“Птахофабрика Миро-нівська”, ТОВ “Закарпатенергокомплект”, КП “Електропівденьзахідмонтажбуд МУ-6”, ЗАТ ”Електро”-всі регіональні управління, «Південна Енергетична Компанія», ТОВ “Житло-Буд”, ДП “Інтергал-Буд”, ДП Житомирська МК, ВАТ “Волиньобленерго”, ЗАТ"А.Е.С.Київобленерго", ПП”Енергоконструкція”, ТОВ “Чорноморенергоспецмонтаж”,ТзОВ «Міг-95», ТзОВ “Карбон”, ТзОВ “Нафта-Галичина”, ТзОВ “Новелл”, ТзОВ “Українські радіотелекомунікації”, ВАТ ЕК “Трансенерго”, ТзОВ “Скорзонера”, ТзОВ"УКР-КОМ", та інші.

Підприємство має досвід роботи на зовнішньому ринку. Імпортерами продукції ПАТ „Галенергобудпром”” є  Молдавія та Росія.

ПАТ „Галенергобудпром”” постійно бере участь у тендерах на поставку залізобетонних виробів і металоконструкцій, що організовуються на ринку України. Так у 2005 році підприємство перемогло у тендері на поставку металоконструкцій для ДП НЕК “Укренерго”, у 2006 році здійснювало поставку підстанційного залізобетону  та металоконструкцій по тендерному замовленню Південно-Західної ЕС. Також у 2007 році Південно-Західна ЕС акцептувала тендерну пропозицію ПАТ „Галенергобудпром”” на поставку залізобетонних виробів. У 2008 році підприємство перемогло у тендерах по відвантаженню металоконструкцій для Західної ЕС ДП НЕК "Укренерго" та постачає залізобетонні вироби для УБМР "Укргазспецбудмонтаж" НАК "Нафтогаз України". Протягом останніх років неодноразово перемагало у тендерах на поставку стійок для ЗАТ "Ей-І-Ес Рівнеенерого". Протягом  всьго 2009року здіснювамося відвантаження колією та вантажним автотранспортом для замовника  ВАТ"Південьзахіделектромережбуд" та "Київсільелектро", які мали частину будівництва лінії ЛЕП "Київська 750кВ" Рівне-Київ

Продукцію виробництва ВАТ “Галенергобудпром” використовують найбільші монтажні підприємства енергетики при будівництві підстанцій: Західно-Українська 750 кВ, Північна 110 кВ, Кримська 330 кВ, Київська 750 кВ, а також будівельні компанії при операторах мобільного зв’язку для монтажу радіовеж.

Транспортування продукції здійснюється, вагонами, піввагонами, платформами та турнікетними пристроями на платформах для перевезення залізобетонних виробів та опор залізницею. Перевезення залізницею є найоптимальнішим для транспортування великих партій центрифугованих опор чи іншої продукції і використовується найчастіше. Для кріплення стояків на платформі використовують спеціальні турнікетні пристрої, які виробляє саме підприємство. На 1 зчепі (2 платформи) можна перевезти 10, 12, 16, 18 опор СК чи 6, 9 опор СЦ. Цей вид транспортування є найдешевшим при перевезенні гуртових партій на великі відстані. За надання послуг вантажоперевезення підприємство сплачує Укрзалізниці провізну плату, визначену у загальних залізничних тарифах. Підприємство має власну залізничну вітку довжиною 2500м.

Фото Залізобетонні вироби

Залізобетонні вироби фото 0

Товари схожі на Залізобетонні вироби

Інші товари схожі на Залізобетонні вироби

 
Каналізаційні кільця луцьк
Бетонні плити перекриття луцьк
Камінь Каліфорнія (світла) луцьк
3.31 грн.
Газоблоки AEROC Classic  D500 / B 2.5 / F100 луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу