Головна Товари Будівельні послуги Будівельні та ремонтні послуги Використання гіпсокартону у будівництві


Використання гіпсокартону у будівництві, Львів

Використання гіпсокартону у будівництві
Товар в наявності
+380 << показати телефон

  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник..............Інтербуд (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, (подивитись на карті міста)
Сайт............................ fasadbud.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Використання гіпсокартону у будівництві


Гіпсокартон - це композитний матеріал у вигляді листів, довжина яких 2,5-4,8 м, ширина 1,2-1,3 м і товщина 8-24 мм. Основу такого листа складає гіпс, а зовнішні площини фанеровані картоном. Для досягнення необхідних показників гіпсового сердечника, що характеризують його міцність, щільність і т.д., у нього додають спеціальні компоненти, що підвищують його експлуатаційні властивості. Картон виконує роль як армуючого каркаса, так і прекрасної основи для нанесення будь-якого оздоблювального матеріалу (штукатурка, шпалери, фарба, керамічна плитка). Так що матеріал одночасно гнучкий, твердий і вологостійкий (гіпсокартон вологостійкий).

За своїм фізичним і гігієнічним властивостях гіпсокартон вологостійкий ідеально підходить для житлових приміщень, і ось чому. Він екологічно чистий, не містить токсичних компонентів і не надає шкідливої дії на навколишнє середовище, що підтверджують гігієнічні і радіаційні сертифікати. Вологостійкий гіпсокартон - енергозберігаючий матеріал, що володіє ще і хорошими звукоізоляційними властивостями. Негорючий і вогнестійкий. Треба ще зазначити, що гіпсокартон “дихає”, тобто поглинає вологу при її надлишку в повітрі і віддає її, якщо повітря дуже сухе. Це дуже важлива якість матеріалу, використовуваного у середині приміщення. З такими стінами нам легше дихається. Плюс - він має кислотність, аналогічну кислотності людської шкіри. Останні дві властивості дозволяють гипсокартону регулювати мікроклімат приміщень природним чином і в значній мірі сприяти створенню гармонійної атмосфери.

Кожне з перерахованих властивостей може бути посилене, якщо потрібно присвятити гіпсокартонний лист для певних цілей. Відповідно промисловість випускає окрім стандартних гіпсокартонних листів, вогнестійкі, і водостійкі - гіпсокартон вологостійкий. В останні вводяться речовини, що знищують грибки, вони застосовуються для обробки кухонь, санвузлів і ванних кімнат. Вогнестійкі застосовують для обробки всякого роду повітряних проводів та комунікаційних шахт.

Фахівці люблять цей матеріал ще й за прекрасні технологічні властивості. По-перше, він має малу вагу. По-друге, гіпсокартон вологостійкий. При його використанні виключаються незручні “мокрі” процеси, що створюють на об’єкті некомфортні умови, значно зростає продуктивність праці, а значить, економляться час та нерви замовника. Проводячи в квартирі або офісі ремонт, ви уникнете будівельного сміття і бруду.

Загалом гіпсокартон винайдено не сьогодні, у вигляді плоских листів він давно застосовується для внутрішньої обробки та при вирівнюванні стін, іноді його називають “сухою штукатуркою”. Мова йде про нову технологію його використання. Коли в моду увійшов євроремонт з його підвищеними вимогами до геометрії приміщень та якості поверхонь, сталося “друге народження” цього матеріалу. Архітектори виявили, що листам можна давати, за бажанням, будь-яку форму. Купольні покриття, колони, арки всіх видів, складні переходи від однієї площини до іншої, криволінійні поверхні - все це стихія гіпсокартона. Система металевих каркасів, які виготовляють зі стандартних профілів заводського виготовлення, розроблена так, щоб можна було створити стіни будь-якої складної форми. З’явився новий метод “сухого будівництва”, де немає ні “сирої” штукатурки, ні обов’язкових шпалер.

Фото Використання гіпсокартону у будівництві

Використання гіпсокартону у будівництві фото 0

Товари схожі на Використання гіпсокартону у будівництві

Інші товари схожі на Використання гіпсокартону у будівництві

Реконструкція розважального комплексу «Міленіум», м. Львів луцьк
Строительство саун под ключ Черновцы луцьк
Дашки навіси луцьк
Стекловолоконные бассейны монтаж Черновцы луцьк
укладання паркету(дизайнерський підхід) луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу