Головна Товари Будівельні послуги Будівельні та ремонтні послуги Використання гіпсокартону у будівництві


Використання гіпсокартону у будівництві, Львів

Використання гіпсокартону у будівництві
Товар в наявності
+380 << показати телефон

  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник..............Інтербуд (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, (подивитись на карті міста)
Сайт............................ fasadbud.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Використання гіпсокартону у будівництві


Гіпсокартон - це композитний матеріал у вигляді листів, довжина яких 2,5-4,8 м, ширина 1,2-1,3 м і товщина 8-24 мм. Основу такого листа складає гіпс, а зовнішні площини фанеровані картоном. Для досягнення необхідних показників гіпсового сердечника, що характеризують його міцність, щільність і т.д., у нього додають спеціальні компоненти, що підвищують його експлуатаційні властивості. Картон виконує роль як армуючого каркаса, так і прекрасної основи для нанесення будь-якого оздоблювального матеріалу (штукатурка, шпалери, фарба, керамічна плитка). Так що матеріал одночасно гнучкий, твердий і вологостійкий (гіпсокартон вологостійкий).

За своїм фізичним і гігієнічним властивостях гіпсокартон вологостійкий ідеально підходить для житлових приміщень, і ось чому. Він екологічно чистий, не містить токсичних компонентів і не надає шкідливої дії на навколишнє середовище, що підтверджують гігієнічні і радіаційні сертифікати. Вологостійкий гіпсокартон - енергозберігаючий матеріал, що володіє ще і хорошими звукоізоляційними властивостями. Негорючий і вогнестійкий. Треба ще зазначити, що гіпсокартон “дихає”, тобто поглинає вологу при її надлишку в повітрі і віддає її, якщо повітря дуже сухе. Це дуже важлива якість матеріалу, використовуваного у середині приміщення. З такими стінами нам легше дихається. Плюс - він має кислотність, аналогічну кислотності людської шкіри. Останні дві властивості дозволяють гипсокартону регулювати мікроклімат приміщень природним чином і в значній мірі сприяти створенню гармонійної атмосфери.

Кожне з перерахованих властивостей може бути посилене, якщо потрібно присвятити гіпсокартонний лист для певних цілей. Відповідно промисловість випускає окрім стандартних гіпсокартонних листів, вогнестійкі, і водостійкі - гіпсокартон вологостійкий. В останні вводяться речовини, що знищують грибки, вони застосовуються для обробки кухонь, санвузлів і ванних кімнат. Вогнестійкі застосовують для обробки всякого роду повітряних проводів та комунікаційних шахт.

Фахівці люблять цей матеріал ще й за прекрасні технологічні властивості. По-перше, він має малу вагу. По-друге, гіпсокартон вологостійкий. При його використанні виключаються незручні “мокрі” процеси, що створюють на об’єкті некомфортні умови, значно зростає продуктивність праці, а значить, економляться час та нерви замовника. Проводячи в квартирі або офісі ремонт, ви уникнете будівельного сміття і бруду.

Загалом гіпсокартон винайдено не сьогодні, у вигляді плоских листів він давно застосовується для внутрішньої обробки та при вирівнюванні стін, іноді його називають “сухою штукатуркою”. Мова йде про нову технологію його використання. Коли в моду увійшов євроремонт з його підвищеними вимогами до геометрії приміщень та якості поверхонь, сталося “друге народження” цього матеріалу. Архітектори виявили, що листам можна давати, за бажанням, будь-яку форму. Купольні покриття, колони, арки всіх видів, складні переходи від однієї площини до іншої, криволінійні поверхні - все це стихія гіпсокартона. Система металевих каркасів, які виготовляють зі стандартних профілів заводського виготовлення, розроблена так, щоб можна було створити стіни будь-якої складної форми. З’явився новий метод “сухого будівництва”, де немає ні “сирої” штукатурки, ні обов’язкових шпалер.

Фото Використання гіпсокартону у будівництві

Використання гіпсокартону у будівництві фото 0

Товари схожі на Використання гіпсокартону у будівництві

Інші товари схожі на Використання гіпсокартону у будівництві

Ремонт балкону луцьк
договірн. грн.
Ремонт приміщень адміністративної будівлі ГУМВСУ у Львівській області луцьк
Фонтани Чернівці луцьк
Ворота, огорожі луцьк
Строительство саун под ключ Львов луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу