Видалення грибка і осушення приміщень, Львів

Контактна інформація

Адрес...........................Львів, вул. Сихівська, 16 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ gidrostop-bud.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Видалення грибка і осушення приміщень

Грибок -  є одним з найнебезпечніших факторів знищення конструктивних елементів будинку, про що свідчать покриті грибком старі деревяні будівлі та білі висоли на стінах підвалів.
Досить часто волозі піддаються не лише дерев’яні споруди, а й муровані будинки, віадуки, тунелі тощо. Справжня боротьба з грибком повинна зводитись до виявлення та ліквідації причин його виникнення і тільки після цього — усування наслідків.
Вже при спорудженні будинків першочерговим кроком у боротьбі з грибком є захист тих елементів, які піддаватимуться дії вологи. Здійсненню подібних запобіжних заходів слугують всі види гідроізоляцій підземних частин, покриття дахів, спорудження дренажів та ринв, що відводять дощову воду. 
Другим етапом попередження виникнення грибка є імпрегнація всіх елементів будинку спеціальними препаратами, які запобігатимуть появі плісняви, а також знищать шкідливу мікрофлору та шкідників. Не завадить також скористатися певним протипожежним захистом, після чого можна приступити до ліквідації наслідків дії грибка як найнебезпечнішого фактору знищення конструктивних елементів будинку.
1. Домашній грибок та пліснява
Грибок живиться виключно будівельними матеріалами рослинного походження. Тому він здебільшого зявляється на дерев’яних стінах, даховому каркасі, підвалинах і мауерлатах, дерев’яних підлогах, вікнах і дверях. Живленням для нього слугують деревопохідні матеріали: ДСП, ДВП і фанера. Грибок швидко розростається в рогозі, очереті, соломі, органічних утеплюючих матеріалах, а також в органічних основах підлог зі штучних матеріалів. Варто додати, що грибок нищить тільки сирі матеріали.
Сирість сприяє також швидкому розвиткові плісняви на шпалерах або фарбовому покритті, що виготовлено на основі рослинних клеїв (клейові фарби). З цього випливає, що при правильному захисті всіх частин від сирості вони не будуть поражені грибком, пліснявою та шкідниками деревини.
Що ж сприяє появі грибка в будинку? Грибок заноситься разом з деревиною конструкцій, а також старими цеглами, дровами тощо. Іншим фактором появи грибка є його спори, які наносяться повітрям на певну основу. Якщо на такій основі знаходиться відповідне живлення, насамперед вологе, спори починають розвиватись. Додатковими факторами, що сприяють їх швидкому розвиненню, є відповідна температура і відсутність циркуляції повітря.
При сприятливих умовах ушкоджені грибком будівельні елементи швидко руйнуються. Сира підлога з дощок хвойних порід дерева може повністю знищитись протягом року.
Грибок має здатність переміщатись з вже пошкоджених елементів на здорові, тому становить серйозну небезпеку для цілого будинку. Іноді добре видно, як швидко грибок проникає крізь стіни і перекриття. На їх поверхнях можна побачити різновиди грибка: коричневі плямки, грубі білі нитки або нарости, що нагадують вату.
Перераховані вище ознаки є наслідком сильного ураження грибком. На початкових стадіях грибок розвивається непомітно, здебільшого в кутах, під підлогами або в перекриттях, а також під тиньком.
В деревині ознаками розвитку грибка є зміна кольору, тріщини, трухлявість, затхлий запах в приміщенні, збільшення вологості повітря. В мурованих конструкціях - це набухання тиньку, його розтріскування і осипання навіть при легкому натисканні.
Існує понад 10 видів домашніх грибків. Вони поділяються на чотири групи залежно від ступеня небезпеки.

До групи І належать найбільш небезпечні грибки, які викликають дуже сильне і швидке руйнування великих площин деревини, до групи IV - малошкідливі для деревини, але такі, що руйнують тиньки і фарбу; вони розвиваються при сильній сирості основ.
Дотепер не доведено безпосереднього токсичного впливу грибка на здоров’я людини. Натомість опосередковано грибок шкідливо впливає на здоровя мешканців будинку, викликаючи шкідливі хімічні та фізичні зміни у повітрі і осереддю, що оточує людину.
Зміни в хімічному  складі повітря викликають виділення значної кількості вуглекислого газу. Одночасно до повітря у враженому грибком приміщенні можуть попадати леткі органічні продукти, що виділяються грибком, з неприємним запахом (спирти, альдегіди і кислоти), які опосередковано негативно впливають на самопочуття мешканців. Фізичні зміни полягають у підвищенні ступеня вологості приміщень і запилення.
2. Пасивний захист
Цим терміном називаємо заходи, метою яких є запобігання виникнення умов для розвитку грибка. Насамперед, йдеться про постійну сирість елементів. Цього не завжди можна уникнути, особливо у випадку зовнішніх деревяних елементів. Також відомо, що грибок добре розвивається в темних вологих приміщеннях при відповідній температурі без циркуляції повітря.
Досить часто причиною появи грибка в кутах є наявність так званих термічних мостиків - наприклад, при відсутності термоізоляції на стику фасадної стіни з перекриттям.
2.1. Муровані та бетонні конструкції
У випадку мурованих конструкцій - керамічних, бетонних (блочних і монолітних) та кам’яних - головним є якнайкраще захистити їх від впливу вологи. При цьому найбільшу увагу слід приділити підземним елементам будівлі тобто фундаментам і стінам підвалів, в які сирість може потрапляти з різних джерел.

1.Реноваційний тинк фірми "Мапей" Antique Rinzaffo 1.Доступ вологи до фундаментів
2.Швидке випаровування молекули води 2.Відсутність або пошкодження горизонтальної гідроізоляції
3.Пониження Ступення Вологості 3.Проникнення вологи і солей в масив фундаменту
4.Кристалізація солей всередині структури тиньку 4.Знищення штукатурки і фінішнього покриття
5.Естетичний і непошкоджений тиньк 5.Деструкція стін підвалів

3. Боротьба з грибком
В старих будинках з поганими або ушкодженими гідро- і теплоізоляціями властивостями  усунення грибка не професійними препаратами дає тільки тимчасовий ефект: через певний час грибок повертається. Тому треба усунути причини його виникнення. Це можна зробити тільки високотехнологічними матеріалами в комплексі з вентиляцією і санацією приміщення.
Порушення  горизонтальної  і вертикальної гідроізоляцій в підземній частині будинку призводить до постійної сирості фундаментів та стін підвалу. В першу чергу треба створити перешкоду для капілярного проникнення води. Як правило, відносно легко відкопати фундамент ззовні, висушити його і накласти нову вертикальну гідроізоляцію. Набагато важче виконати нову горизонтальну гідроізоляцію.
Найпростішим є створення гідроізоляційного барєру методом ін’єкції. В стіні висвердлюється ряд скісних отворів,  в які заливається спеціальний силіконовий препарат, який утворює гель, що ущільнює капіляри і пори. Він захищає стіни від вологи і одночасно укріплює старі стіни, які вода руйнує.  
Перевагою методу ін’єкції є те, що отвори можна висвердлювати в стіні як з зовнішнього боку (після відкопування), так і з боку підвалу . В дуже грубих мурах скісні отвори треба свердлити з обох боків, на різній висоті.
Хорошу систему реновації стін  пропонує фірма “Мапей. Вона рекомендує ін’єкційний препарат для осушення стін Мапестоп , який створює гідрофобну блокаду. До складу системи входить також реноваційний тиньк, що накладається на стіни після нанесення протигрибкових препаратів. Ця суха суміш розчиняється водою на будівельному майданчику і складається з гашеного вапна, спеціальних сортів наповнювача з діаметром зерен 0-2 мм і відповідних додатків. її можна укладати шаром товщиною до 3 см за один раз, але краще цю роботу поручити виконати фахівцям нашої компанії.

Фото Видалення грибка і осушення приміщень

Видалення грибка і осушення приміщень фото 0

Видалення грибка і осушення приміщень фото 1

Товари схожі на Видалення грибка і осушення приміщень

Інші товари схожі на Видалення грибка і осушення приміщень

Підігрів трав’яних газонів луцьк
Буріння свердловин на воду Львів луцьк
200 грн.
Натяжные потолки луцьк
  грн.
Поручні луцьк
Сходи консольні луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу