Виборче право, Львів

Контактна інформація

Адрес...........................Львів, 79011, м. Львів, вул. Зарицьких 26, офіс 12 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ degtyarenko-ta-partnery.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Виборче право

Адвокатська компанія «ДЕГТЯРЕНКО ТА ПАРТНЕРИ» є однiєю з найбiльш досвiдчених в Західній Українi юридичних компанiй у сферi виборчого права. Адвокати та юристи компанiї мають значний досвiд з представництва iнтересiв клiєнтiв у виборчих процесах рiзних рiвнiв: вiд виборiв депутатiв мiсцевих рад та мiських голiв до виборiв депутатiв Верховної Ради України та президента України.

Ми єдині у Західній Україні маємо позитивний досвід реєстрації ініціативних груп по проведенню всеукраїнського референдуму.

Наш досвiд у сферi виборчого права включає в себе правовий супровiд передвиборчих компанiй як окремих кандидатiв на виборчi посади, так i правовий супровiд участi полiтичних партiй та блокiв у виборах рiзних рiвнiв: вiд мiсцевого до загальноукраїнського.

Ми здiйснюємо комплексний правовий супровiд передвиборчої компанiї клiєнтiв, що включає у себе: пiдготовку документацiї, необхiдної для реєстрацiї кандидатiв; консультування з усiх питань ведення виборчої компанiї, представництво iнтересiв кандидатiв у дільничних, окружних та територiальних виборчих комiсiях та, у разi необхiдностi, у Центральнiй виборчiй комiсiї України.
Адвокати нашої компанії є досвiдченими фахiвцями представництва iнтересiв клiєнтiв у судах з приводу захисту їх порушених чи оспорюваних прав у виборчому процесi.

Фото Виборче право

Виборче право фото 0

Шукати на порталі: Виборче право

Товари схожі на Виборче право

Інші товари схожі на Виборче право

Нотаріальні послуги луцьк
1 грн.
Составление претензий луцьк
Юридичні консультації луцьк
  грн.
Составление жалоб луцьк
Приватизація земельних ділянок, розподіл, об'єднання, переоформлення, оренда луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу