Вріезія, Львів

Вріезія
Товар в наявності
+380 << показати телефон

Ціна: 5 грн.
Товар від надійного постачальника
  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник.............. ГалСад (+ додати відгук)
Адрес...........................Пустомити, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Давидів, вул. Бандери, 88 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ galsad.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Вріезія

Вріезія - Vriesia.
Епіфітна або наземна рослина з нечисленним язикоподібними (широкі, із заломленими краями, на верхівці загострені або округлі; з обох боків злегка покриті лусками; ) листям 20-40 см. в довжину, зеленого кольору, прикрашеними поперечними(горизонтальними) пурпурними смужками. Стеблоукорочене, висотою від 30 до 60 см., листя утворює щільну широку воронкоподібну розетку. Квіти 2.5-5 см, жовті, зібрані в прості колосоподібні, багатоколірні суцвіття, зявляються у будь-який час року на плоскому, мечоподібному червоному приквітку. Більшість видів має тривалі терміни цвітіння (до декількох місяців).

Діаметр горщика 12 см., висота рослини 35 см.

Рослини в теплиці можуть відрізнятись від зображення на сайті.

Українська назва: Вріезія
Латинська назва: Vriesia
Родина: Бромелієві - Bromeliaceae
Батьківщина: Центральна Америка, Аргентина, Бразилія
Легкість вирощування: Для тих, хто має деякий досвід
Період декоративності: Листопад - грудень

Епіфітна або наземна рослина з нечисленним язикоподібними (широкі, із заломленими краями, на верхівці загострені або округлі; з обох боків злегка покриті лусками; ) листям 20-40 см. в довжину, зеленого кольору, прикрашеними поперечними(горизонтальними) пурпурними смужками. Стеблоукорочене, висотою від 30 до 60 см., листя утворює щільну широку воронкоподібну розетку. Квіти 2.5-5 см, жовті, зібрані в прості колосоподібні, багатоколірні суцвіття, зявляються у будь-який час року на плоскому, мечоподібному червоному приквітку. Більшість видів має тривалі терміни цвітіння (до декількох місяців).
Вріезія кіловата - Vriesia carinata Wawra

На відміну від попереднього виду має значно менші розміри: розетка 15-20 см в діаметрі і до 35 см висотою; листя 15-27 см довжиною, 1-2 см (до 3,2 см) шириною, широколінійні, ясно-зелені, без смуг, мякі. Квітконіс прямий або поникнув, дуже тонкий; суцвіття коротке і широке, майже квадратне, 4-5 см довжиною з трикутною виїмкою у верхівки, малоквіткове, з тонкою колінчастою віссю. Приквітки дуже вузькі, тонкі, з гострим кілем, яскраво-червоні, з жовтою або зеленою верхівкою і краєм. Квітки на коротких квітконіжках. Чашолистки ланцетові, з коротким закінченням, кіловаті. Пелюстки лінійні, жовті, на верхівці зелені, 3,5-4,5 см (6 см) довжиною.
Вріезія Сандерса - Vriesia saundersii Mez

Наземна рослина з широковоронкоподібною розеткою, під час цвітіння до 50-60 см висотою. Листя зігнуте вниз, широколінійне, цілокрає, з відігнутим гострим кінцем, 20-30 см довжиною, 3,5-5,5 см ширириною, попелястого кольору, знизу поцятковані фіолетово-коричневими дрібними плямами і крапками. Квітконіс прямий, міцний, прикритий прямостоячий, на верхівці відігнутим, еліпсоподібним, загостреним листям. Суцвіття - рихлий зонтик з декількох небагатоквіткових китиців із злегка звивистими осями. Квітки дворядно розташовані, відігнуті від осі, жовті, на коротких товстих квітконіжках; приквітки довші за чашолистки; ті і інші блідо-зелені або жовтуваті. Пелюстки язичкоподібні, 3,5 см довжиною.

В даний час одержані сорти з гіллястим колосоподібним суцвіттям, які ще привабливіші, наприклад, "Мейджер", "Сплендід", "Фламендес Шверт", "Анджеліна", "Рекс" і ін.

Врієзії - тіневиносливі. Добре ростуть в світлих, затінених від прямого сонячного проміння приміщеннях. Уранішнє і післяполудневе сонце сприяють утворенню квіток.

Врієзії - одні з найтеплолюбивіших рослин в порівнянні з іншими бромелієвими, і їм для успішного росту необхідна рівномірна, без перепадів, температура: взимку 18-22°С, з пониженням до 16°C вночі, влітку 24-28°C.

Для успішного зростання і тривалого цвітіння необхідна вологість повітря не нижче 50%, а також постійний притік свіжого повітря і захист від протягів.

Врієзії поливають помірно протягом всього року мякою (краще дощовий) водою. Взимку - не частіше, ніж 1 разів на тиждень. В теплі сонячні дні розетку листя можна наповнювати мякою водою кімнатної температури. Необхідно стежити, щоб вода в розетці не застоювалася, і в неї не потрапляли частинки землі і пилу - це може привести до загибелі рослини.

В суху погоду весною і влітку, коли температура в приміщенні підіймається до 24 С і вище необхідно обприскувати мякою теплою водою не рідше 1 разу на день. Рослини, які збираються квітнути або вже квітнуть, потрібно обприскувати дуже обережно - так, щоб вода не потрапляла на квітконіс.

Врієзії необхідно підживлювати через листя (обприскуванням) протягом всього року раз 3-4 чотири на тиждень квітковими добривами в концентрації, не менше ніж на половину меншої, ніж вказано в інструкції.

До моменту появи суцвіття рослину необхідно двічі пересадити. Кінчики листя і мертве суцвіття, що засохнули, видаляють. Кожні два тижні слід протирати листя вологою ганчірочкою, полірувати їх не треба. Зацвітає звичайно влітку. Проте період цвітіння залежить і від часу посадки і появою відростків. Цвітіння стимулюється невеликими дозами етилену. Етилен - газоподібна органічна речовина, яка рослина виробляє саме в певних умовах температури, довжини світлового дня і поливу. Для цвітіння і плодоношення в потрібний час етилен додають штучно. Оскільки етилен виділяється дозрілими плодами, достатньо взяти звязку бананів і горщик з рослиною і загорнути їх в поліетиленовий пакет (щоб етилен не випарувався). Частіше за все штучно стимулювати цвітіння рослин не потрібно.

В кімнатних умовах розмножують, в основному, бічними пагонами (дітками), які утворюються після цвітіння і в період відмирання материнської розетки. Коли у пагонів зявляться помітні додаткові корені, потрібно їх обережно відділити від материнської рослини. Якщо відділити не можливо без використовування гострого ножа, то всі зрізи необхідно присипати товченим деревним вугіллям. Відокремлений пагін бажано відразу висадити в місткість, в якій не буде тісно дорослій рослині. Молоді рослини з бічних пагонів світлолюбні. Під час вкорінення рекомендується підтримувати високу вогкість повітря, постійну температуру 22-24°С і обовязково притіняти їх від прямого сонячного проміння. Протягом декількох тижнів необхідно підтримувати субстрат в помірно і рівномірно вологому стані.

Епіфітні види краще вирощувати на корчах або деревяних колодах, а також на блоках з кори хвойних порід або дуба. Рослини міцно закріплюють мякими нейлоном так, щоб нічого не заважало подальшому росту коренів. Для кращого збереження вологи корені рослини обкладають сфагнумом.

При вирощуванні в горщиках субстрат повинен бути дуже рихлим, пористим, водо- і повітропроникним. Для епіфітних видів можна використовувати земляну суміш, що складається з подрібненої соснової кори, моху сфагнуму і верхового торфу з додаванням деревного вугілля. Для наземних видів можна порекомендувати наступну суміш: легка дернова земля, волоконний торф, листова земля, пісок (2:1:1:1/3) з додаванням деревного вугілля. Поверхню субстрату треба ущільнити і зверху покрити шаром моху сфагнуму для кращого збереження вологи. Корені страждають від застою води в земляній грудці, тому при посадці в горщики (7.5, 10 або 12.5 см. в діаметрі) необхідний дренаж з битого черепя і керамзиту (1/2 від висоти горщика).

Пошкоджується чорною бромелівою щитівкою, мучнистим червцем, а також фузаріозним вяненням.

Застосовують для озеленення мало- і середньо габаритних приміщень.

Фото Вріезія

Вріезія фото 0

Товари схожі на Вріезія

Гортензія луцьк
55 грн.
Продаж кімнатних рослин луцьк
Гіпеаструм d13, h35 луцьк
35 грн.
Декоративні рослини для дому луцьк
Квітково-декоративні рослини луцьк

Інші товари схожі на Вріезія

Pinus mugo Pumilio луцьк
85 грн.
Сotoneaster salicifolius Tom Thump луцьк
65 грн.
Кущі троянд луцьк
Berberis thunbergii Admiration луцьк
75 грн.
Juniperus scopulorum Blue Arrow луцьк
110 грн.
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу