Водостічна система Struga, Львів

Водостічна система Struga
Товар в наявності
+380 << показати телефон

  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Адрес...........................Львів, (подивитись на карті міста)
Сайт............................ pokrivli.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Водостічна система Struga

Система "Struga" виробляється тільки із шведської сталі Prelaq RWS виробництва SSAB. Шведський концерн - це світовий лідер у виробництві високотривкої сталі.

Безперечною перевагою листової сталі Prelaq RWS є товстий шар цинку, навіть 300г/м2 з двох сторін, яка є бронею, що захищає сталеву серцевину від іржи, зокрема в місцях надрізів і подряпин. Товщина серцевини в залежності від елементу складає 0,6 - 1,25 мм.

Сировина

Сталевий лист покритий з обох сторін органічним шаром Prelaq RWS товщиною 35мкм з кожного боку.

Покриття Prelaq RWS відзначається багатьма перевагами:

     Виняткова товщина лаку листової сталі Prelaq RWS та використані при її виробництві полімерові зерна, завдяки чому вона стає ще більш стійкою до корозії і подряпин.
    Нова технологія лаку спричинилася до того, що він краще зберігається в високих температурах рівня 70°C, які щодень діють на усі елементи даху.
    Стійкість до згинання - це риса, яка відрізняє листову сталь Prelaq RWS. Тип сталі та стійкість лакового шару впливають на збереження технічних і естетичних властивостей.

Водостічна система "Struga" виробляється у деcяти варіантах кольорів, з яких можна старанно вибрати той, який найкраще підійде до кольору покрівлі.

Сталева водостічна система "Struga" - це найкращий вибір, якому притаманні усі властивості практичної системи водовідведення.

    Витривалість – водостічна система "Struga" -виробляється тільки і виключно із шведської сталі Prelaq RWS. Три ґатунки матеріалу (PLX, B420, SUB250) товщиною від 0,6мм до 1,25мм гарантує негнучкість, пластичність і тривкість елементів. Листова сталь оцинкована з обох сторін регулярною кількістю цинку навіть 300г/м2.
    Міцні гаки – система "Struga" поставляє класичні гаки для кроков та сучасні гаки для торцевої дошки, зміцнені завдяки відповідному профілю та негнучкій жерсті.
    Безпека – сталь, з якої виробляється система "Struga", стає часом вирішальним елементом безпеки при переміщенні на крівлі.
    Функціональність – аксесуари системи, такі як швидкі у монтажу зєднувальні елементи водосточної системи, зміцнення ринви SWR, роблять з системи "Struga" продукт досконалої якості.
    Можливість монтажу в холодні дні – елементи системи "Struga" не деформуються під час згинання і монтажу, тому їх можна монтувати навіть взимку.
    Лак нової генерації – органічна товстошарова зовнішня оболонка товщиною 35um з двостороннім покриттям, що досконало захищає елементи системи "Struga" від вигорання та зміни кольору впродовж довгих років.
    Мінімальне температурне розширення – сталева водостічна система не змінює розміру у теплі дні і холодні ночі. Тому зберігається проста форма ринви, труби та інших аксесуарів протягом усього періоду експлуатації.
    Колір, підібраний до листової сталі – система "Struga" виробляється у десяти варіантах кольорів, з яких усі підходять до кольору існуючого дахового скату1.
    Комплект аксессуарів – ми поставляємо комплект елементів, необхідних, щоб створити повністю безпечну, тривку і функційну систему водовідведення (наприклад, елементи зміцнення і фіксації ринви).
    Прихований шов труби – інноваційність привела нас на пєдестал естетики: ми створили водостічну трубу, старанно виконану, без помітного зовнішнього шву.
    Гарантія – виробник системи "Struga" дає письмову гарантію на 30 років.

Сталеві ринви - це надійне вирішення питання водовідведення для Вашого даху на довгі роки.

СКЛАД СИСТЕМИ


Болт до держака водостічної труби

Заглушка для ринви

Гак для торцевої дошки

Гак для крокви

Коліно

Зєднувальний елемент ринви

Кут

Водостічна труба

Ринва

Лійка

Трійник

Держак водостічної трубы (гвинт)

Держак водостічної труби (шуруп)

Зміцнювач кута

Виливка з комірцем

Зміцнення ринви

Ревізія
 

Фото Водостічна система Struga

Водостічна система Struga фото 0

Товари схожі на Водостічна система Struga

Болт до держака водостічної труби луцьк
Ринва
Гак для крокви
Ревізія
Заглушка для ринви

Інші товари схожі на Водостічна система Struga

Водостічна система Bryza луцьк
  грн.
Водостічна система Bryza луцьк
  грн.
Кут внутрішній  135 луцьк
166.45 грн.
Фасадні панелі
182.34 грн.
Фасадні панелі «Гранит Крымский» Альта Профіль (фасадные панели камень,сайдинг фасадний) луцьк
175.58 грн.
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу