Головна Товари Медицина Медичні послуги Вісцеральна хіропрактика


Вісцеральна хіропрактика, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............ГІРУДА-ВІТА (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, вул. Короленка, 4, оф. 4 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ hirudavita.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Вісцеральна хіропрактика

Вісцеральна хіропрактика (вісцеральна - внутрішня, хіро - рука, практика - дії) за методом професора Огулова О. Т. - це вплив на внутрішні органи через передню стінку живота за допомогою натискання, простукування, зрушення, масажу з метою відновлення положення органів і відновлення мікроциркуляції в їх біляорганних просторах. За рахунок цих дій відбувається нормалізація багатьох обмінних процесів в організмі і усунення функціональних розладів.

Той масаж внутрішніх органів, який виконувався нашими предками, про який ми згадували на початку нашої статті - це аналог хіропрактики. Відрізнявся він від сучасної вісцеральної хіропрактики тільки наявністю концепції розвитку патології в організмі, а також великою кількістю використовуються при мануальних діях підручних засобів, таких як: горщики, банки, п'явки і ін

Вся технологія вісцеральної хіропрактки представляється слі- дующим чином. У кожному хворому органі, як правило, знаходять парез нервового волокна і спазм судин, отже, немає хвороб без цих порушень. В результаті через недостатнє надходження кисню, поживних речовин, венозного і лімфатичного застою, слабкого відтоку продуктів обміну і розвитку на цьому грунті патогенної мікрофлори починається самоотруєння клітин. В результаті порушення роботи капілярів веде до виникнення багатьох хвороб, а нерідко є і їх першопричиною.

Усунення венозного і лімфатичного застоїв в органах і біляорганних просторів приводить до нормалізації функції цих органів і відновленню організму в цілому без використання або з частковим використанням у незначних кількостях лікарських препаратів.Мануальні дії в області живота сприяють поліпшенню крово і лімфообігу, не тільки в ньому самому, а й в області грудей, голови, рук, ніг.

У старослов'янському масажі народними цілителями емпірично було встановлено, що функціональні порушення у внутрішніх органах розвиваються в певній послідовності, яку можна представити в графічній формі, умовно названої цілителями «колами взаємодій». Ключова роль у виникненні венозних застоїв відводиться жовчному міхуру.

Техніка роботи з внутрішніми органами полягає в обдавлюючих діях біляорганних просторів з дотриманням «законів» послідовності, зрушення внутрішніх органів у потрібному напрямку, масажу органних просторів і дій, спрямованих на фіксацію органів. Вісцеральний масаж проводиться тільки з урахуванням показань і протипоказань, після опитування пацієнта, пальпаторного і діагностичного уточнення його стану.

Фото Вісцеральна хіропрактика

Вісцеральна хіропрактика фото 0

Товари схожі на Вісцеральна хіропрактика

Банковий масаж луцьк
Мануальна терапія живота луцьк

Інші товари схожі на Вісцеральна хіропрактика

Роздільне діагностичне вишкрібання луцьк
500 грн.
Слуховий апарат Mezzo 6 HP луцьк
Курси масажу від майстра Лесняк Марії Антонівни луцьк
Видалення новоутворень шкіри луцьк
Спостереження вагітності луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу