Головна Товари Медицина Медичні послуги Вісцеральна хіропрактика


Вісцеральна хіропрактика, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............ГІРУДА-ВІТА (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, вул. Короленка, 4, оф. 4 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ hirudavita.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Вісцеральна хіропрактика

Вісцеральна хіропрактика (вісцеральна - внутрішня, хіро - рука, практика - дії) за методом професора Огулова О. Т. - це вплив на внутрішні органи через передню стінку живота за допомогою натискання, простукування, зрушення, масажу з метою відновлення положення органів і відновлення мікроциркуляції в їх біляорганних просторах. За рахунок цих дій відбувається нормалізація багатьох обмінних процесів в організмі і усунення функціональних розладів.

Той масаж внутрішніх органів, який виконувався нашими предками, про який ми згадували на початку нашої статті - це аналог хіропрактики. Відрізнявся він від сучасної вісцеральної хіропрактики тільки наявністю концепції розвитку патології в організмі, а також великою кількістю використовуються при мануальних діях підручних засобів, таких як: горщики, банки, п'явки і ін

Вся технологія вісцеральної хіропрактки представляється слі- дующим чином. У кожному хворому органі, як правило, знаходять парез нервового волокна і спазм судин, отже, немає хвороб без цих порушень. В результаті через недостатнє надходження кисню, поживних речовин, венозного і лімфатичного застою, слабкого відтоку продуктів обміну і розвитку на цьому грунті патогенної мікрофлори починається самоотруєння клітин. В результаті порушення роботи капілярів веде до виникнення багатьох хвороб, а нерідко є і їх першопричиною.

Усунення венозного і лімфатичного застоїв в органах і біляорганних просторів приводить до нормалізації функції цих органів і відновленню організму в цілому без використання або з частковим використанням у незначних кількостях лікарських препаратів.Мануальні дії в області живота сприяють поліпшенню крово і лімфообігу, не тільки в ньому самому, а й в області грудей, голови, рук, ніг.

У старослов'янському масажі народними цілителями емпірично було встановлено, що функціональні порушення у внутрішніх органах розвиваються в певній послідовності, яку можна представити в графічній формі, умовно названої цілителями «колами взаємодій». Ключова роль у виникненні венозних застоїв відводиться жовчному міхуру.

Техніка роботи з внутрішніми органами полягає в обдавлюючих діях біляорганних просторів з дотриманням «законів» послідовності, зрушення внутрішніх органів у потрібному напрямку, масажу органних просторів і дій, спрямованих на фіксацію органів. Вісцеральний масаж проводиться тільки з урахуванням показань і протипоказань, після опитування пацієнта, пальпаторного і діагностичного уточнення його стану.

Фото Вісцеральна хіропрактика

Вісцеральна хіропрактика фото 0

Товари схожі на Вісцеральна хіропрактика

Банковий масаж луцьк
Мануальна терапія живота луцьк

Інші товари схожі на Вісцеральна хіропрактика

Консультація гінеколога луцьк
Набір для догляду за слуховими апаратами луцьк
Лікування Головного болю луцьк
Слуховий апарат Sina 8 G2 луцьк
ТВ-стример ReSound Unite луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу