Віконна вентиляція, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............Дискант (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, Липинського,54 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ dyskant.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Віконна вентиляція

Як відбувається вентиляція?

В природній вентиляції Вашого дому все просто-тепле відпрацьоване повітря виходить з приміщень через вентиляційні канали по мірі того,як свіже повітря витісняє його,поступаючи через вікно.Тим самим Ваша оселя очищується,а забруднення разом з відпрацьованим повітрям видаляються на зовні.Створюючи сприятливі умови для здоровя та самопочуття людини.

Для чого потрібна вентиляція?

Для здоровя людини.

20м.куб/год (для однієї людини)-стільки свіжого повітря необхідно.щоб почувати себе комфортно у закритому приміщенні.У приміщенні з поганою вентиляцією накопичуються забруднення з шкідливими речовинами пари,диму,вуглекислого газу.З продуманою вентиляцією Ви комфортно живете в природному середовищі.

Для будинку.

Дім з поганою вентиляцією накопичує вологу,а природна вентиляція видаляє її та запобігає утворенню гробків та конденсату,щоб забезпечити більш тривалий термін придатності будівлі та теплоізоляційних матеріалів.

Для енергозбереження.

Можна провітрювати приміщення ,відкриваючи вікна,а це призводить до великих втрат тепла та перетягав.Тому природна вентиляція повинна бути направленою та контрольованою,заздалегідь порахованими індивідуальними характеристиками для існуючих кліматичних умов.

Для безпеки.

Старі вікна були нещільними та обладнані кватирками,що й виконувало у свій час функцію приточної вентиляції.У сучасних герметичних вікнах функцію вентиляції виконують віконні приточно-вентиляційні пристрої.Вони створюють контрольований та направлений повітрообмін при щільно закритих вікнахі відповідно справну роботу димовивідних каналів.

Що таке провітрювач?

Провітрювач –це приточно - вентиляційний пристрій,змонтований у верхній частині вікна,через який свіже повітря ззовні потрапляє до приміщення направленими та контрольованими потоками.

Холодні струмені ,що поступають ззовні не створюють дискомфорту для людини завдяки

Тому,що проникаюче повітря змішується з теплішим. Провітювачі мають високі шумоізоляцій ні властивості. Конструктивні елементи пристроїв захищають від потрапляння опадів та обладнані ручним до регулюванням.Їх можна монтувати як при виробництві вікна так і після його монтажу.

Фото Віконна вентиляція

Віконна вентиляція фото 0

Товари схожі на Віконна вентиляція

Мікропровітрювання віконних конструкцій луцьк

Інші товари схожі на Віконна вентиляція

Повітропровод гнучкий неізольований 200 луцьк
245 грн.
Вентилятор Soler & Palau SILENT-100 CZ silver луцьк
1147 грн.
вентилятор ВН-3 семилопастный луцьк
95 грн.
Вентилятор Домовент 150 ВКО луцьк
299 грн.
Вентилятор Домовент 100 ВКО луцьк
199 грн.
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу