Головна Товари Медицина Послуги ветеринара Ветеринарна УЗД діагностика


Ветеринарна УЗД діагностика, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............Vet Help (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, (подивитись на карті міста)
Сайт............................ vet-help.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Ветеринарна УЗД діагностика

Можливості та значення ультразвукового дослідження. 

Лікар ультразвукової діагностики може підтвердити або виключити передбачувані лікарем прийому патології: запалення матки, полікістоз нирок, камені в сечовому міхурі, нирках, жовчному міхурі, об'ємні утворення черевної порожнини і багато інших. Лікуючий лікар, терапевт або хірург, зіставляючи дані анамнезу (історії життя і хвороби), огляду, аналізів, УЗД та інших додаткових методів дослідження, ставить попередній діагноз. Так само, за допомогою ультразвукового дослідження, можна припустити обсяг і ступінь ураження, і отримати можливість інформувати власників про прогноз, методи та можливості лікування. 

У чому плюси ультразвукового методу дослідження? 

Лікарі мають можливість оглянути внутрішні органи, не завдаючи шкоди тварині. Метод доступніше і дешевше інших візуальних методів, таких як комп'ютерна або магнітно-резонансна томографія. Наочність і можливість дослідження в реальному часі. Подумайте тільки, у лікарів є можливість спостерігати за скороченням серця, рухом кишечника. А при дослідженні вагітних тварин ми бачимо рух плодів і биття їх сердець. Ультразвукове дослідження при вагітності. Увага! 21 - 35 день після в'язки вважається підходящим періодом для визначення вагітності. На жаль, ультразвуковий метод не найточніший для визначення кількості плодів. І якщо з якихось причин необхідно напевно знати кількість цуценят, то рекомендується провести рентгенівське дослідження на пізній стадії вагітності (не раніше, ніж на 45 день після в'язки). 

Як підготувати вихованця до дослідження? 

Рекомендується проводити дослідження черевної порожнини на порожній шлунок (не годувати 6-8 годин). Протягом дня перед дослідженням ми радимо приймати препарат «Еспумізан» по 1-2 капсули три рази на день. Таку ж дозу треба дати вранці в день дослідження. Цей препарат зменшує кількість газу в шлунку і кишечнику, що спрощує дослідження і дає можливість досліджувати труднодоступні органи. Дослідження сечового міхура проводиться при помірному його наповненні, тому рекомендується не вигулювати собаку протягом декількох годин перед дослідженням. Якщо дана умова нездійсненна, в клініці пацієнтові може знадобитися введення сечогінних препаратів або наповнення сечового міхура собаки стерильним розчином при катетеризації. Для дослідження наднирників, навпаки, рекомендується добре вигуляти собаку, щоб кал в товстому кишечнику не заважав дослідженню. Чи завжди необхідна підготовка тварини до дослідження? Не завжди, але вона поліпшує якість візуалізації, і розширює можливості методу.

Фото Ветеринарна УЗД діагностика

Ветеринарна УЗД діагностика фото 0

Товари схожі на Ветеринарна УЗД діагностика

Ветеринарні послуги у Львові, УЗД діагностика луцьк
Акушерство і гінекологія луцьк
Мікроскопія луцьк
Стоматологія луцьк
Ветеринарія Львів луцьк

Інші товари схожі на Ветеринарна УЗД діагностика

Оформлення ветеринарного паспорту луцьк
Діагностичні ветеринарні послуги луцьк
Послуги чіпування тварин луцьк
Ветеринарна клініка луцьк
Стрижка котів луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу