ВІДНОВЛЕННЯ ЗУБІВ, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............Перфект-Дент ПП (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, м. Львів, вул. Павлова, 12 /2, (подивитись на карті міста)
Сайт............................ perfekt-dent-.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис ВІДНОВЛЕННЯ ЗУБІВ

Коли ми чуємо поняття «відновлення зуба», то мимоволі уявляємо собі якийсь уламок, з якого необхідно якимись неймовірними зусиллями «зліпити» цілий зуб. Найдивовижніше те, що досить часто це дійсно так. Інша справа, що процес «ліплення» зуба в терапевтичної стоматології і в ортопедичній стоматології виглядає по-різному. Терапевти займаються виключно пломбуванням дефектів. Тому якщо зуб лише частково зруйнований карієсом, то заповнення каріозної порожнини пломбувальним матеріалом повністю відновлює структуру зуба. Це означає, що будь-який стоматолог-терапевт займається питаннями відновлення зубів. Але відновлення зуба, який має серйозні дефекти, зажадає від терапевта кілька годин реставраційних робіт за допомогою сучасних матеріалів. Тому якщо зуб зруйнований значно або зовсім відсутній, що його відновленням займуться ортопеди. Отже, умовно можна виділити 3 ступеня руйнування зуба: незначне, значне і повне.

Незначні руйнування (в основному, за рахунок карієсу) досить ефективно відновлюються. У разі повної втрати зуба процес відновлення носить назву протезування. Якщо ж відновлюється зруйнована частина зуба, то це і є власне відновлення.

У ортопедичній стоматології використовують два основні методи відновлення частково зруйнованого зуба:
 - вкладки та накладки: вкладки використовуються в тих випадках, коли коронка зуба частково збережена і в її порожнину можна «вкласти» матеріал, що заміщає дефект. Метод відновлення втраченої частини зуба за допомогою вкладок відносять до поняття мікропротезування. Вкладки дозволяють заощадити час для пацієнта за рахунок того, що створюється зліпок (відбиток) дефекту, на основі якого за відсутності пацієнта буде зроблений мікропротез. При наступному відвідуванні лікар поміщає в порожнину зуба вже готову вкладку, який швидко закріплюється невеликою кількістю пломбувального матеріалу. Накладки (вініри) також відносять до мікропротезування. Вони дозволяють відновити зуб, який відрізняється підвищеною стертістю і захистить його від подальшого руйнування. Відновлення зубів за допомогою вінірів докладно розглянуто в окремій статті. Найбільш популярні керамічні вкладки та вініри.
 - штифти: використовуються для зміцнення кореневої частини зуба і відтворення втраченої коронкової частини. Якщо вкладки використовуються при частковій втраті коронки, то штифти зазвичай застосовуються для реставрації всього зуба з одного лише кореня. Штифтовий зуб є мікропротезом коронкової частини зуба. Він складається зі штучної коронки і власне штифта. Використовуються металеві штифти, литі штифтові вкладки, штифти на основі вуглепластика, скловолокна та деякі інші. Методики їх застосування також відрізняються, мають свої переваги і недоліки, відрізняються за цінами. Сьогодні намагаються використовувати стандартні кореневі штифти в сукупності з сучасними композитними матеріалами. 
 - протезування зубів:
єдиний спосіб відновлення повністю втрачених зубів. А високо кваліфікований стоматолог ортопед за допомогою сучасних технологій ортопедичної стоматології відновить втрачені зуби ідеально точно, відповідно до природного естетикою і максимально дбайливим ставленням до здорових тканин. Зубне протезування буває знімним і незнімним. Це означає, що знімні зубні протези необхідно періодично виймати з порожнини рота, а незнімні зубні протези встановлюються для тривалого носіння.
- чому віддати перевагу: відновлення або протезування? 
Це залежить, перш за все, від стану зубощелепного апарату. Сучасні ортопеди у своїй більшості дотримуються органозберігаючих позицій по відношенню до будь-якого зуба. Вони цілком справедливо вважають, що дане нам від природи в будь-якому разі краще, ніж штучне. Схожа ситуація колись була і з апендиксом. У свій час його вважали непотрібним придатком і пропонували видаляти навіть здоровим людям. Потім з'ясували, що апендикс виконує безліч необхідних і корисних функцій і не тільки як орган імунної системи. Сьогодні органозберігаючий підхід поширився на всю медицину і стоматологія не є винятком. Ось і виходить, що якщо є вибір між відновленням і протезуванням, то спочатку необхідно спробувати відновлення зуба, а протезування залишити в якості запасного варіанту. Виходячи з цих позицій, сьогодні переглядається підхід до видалення «вісімок». Відомо, що останній корінний зуб звичайно відрізняється підвищеною «хворобливістю», у зв'язку з чим терапевти не дуже люблять з ним возитися, вважаючи, що простіше його позбутися, ніж вилікувати. Але якщо раніше «зуб мудрості» вважали непотрібним і неважливим, то сьогодні його намагаються зберегти. Причина проста - навіть частково зруйнована «вісімка» за наявності збереженого кореня і частини коронки може служити прекрасною опорою для протезування інших зубів. Сучасні методи реставрації зубного ряду завдяки наявності нових матеріалів і технологій дозволяють робити те, що ще 10 років тому здавалося нереальним.

Фото ВІДНОВЛЕННЯ ЗУБІВ

ВІДНОВЛЕННЯ ЗУБІВ фото 0

Товари схожі на ВІДНОВЛЕННЯ ЗУБІВ

Інші товари схожі на ВІДНОВЛЕННЯ ЗУБІВ

Дитяча ВІП стоматологія луцьк
Вирівнювання зубів луцьк
ДІАГНОСТИКА ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ОКЛЮЗІЇ луцьк
Лазерне відбілювання зубів луцьк
ТЕРАПЕВТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ (ЛІКУВАННЯ) луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу