Головна Товари Медицина Медичні послуги Трансректальне ультразвукове обстеження


Трансректальне ультразвукове обстеження, Львів

Трансректальне ультразвукове обстеження
Товар в наявності
+380 << показати телефон

Товар від надійного постачальника
  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Адрес...........................Львів, вул. Огієнка, 3 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ http://uro.lviv.ua/
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Трансректальне ультразвукове обстеження

Що таке ТРУЗО? Які воно має переваги перед звичайним ультразвуковим дослідженням простати?

ТРУЗО є ультразвуковим дослідженням простати, що виконується за допомогою спеціального високочастотного ультразвукового датчика особливої конструкції через пряму кишку пацієнта. При цьому ультразвуковий датчик знаходиться в безпосередній близькості від простати і відокремлений від неї лише стінкою прямої кишки. Головною перевагою ТРУЗО є можливість здобуття повноцінного і дуже точного зображення простати, різних її відділів (зон), а, отже, і патологічних процесів цього органу. ТРУЗО дозволяє також детально розглянути сім’яні міхурці. ТРУЗО є найбільш точним при визначенні об'єму простати і за наявності відповідного устаткування володіє високою роздільною здатністю.

У яких випадках і для чого лікар Вам може призначити ТРУЗО?

ТРУЗО можуть рекомендувати для діагностики таких захворювань як рак і доброякісна гіперплазія (аденома) простати, простатит, везикуліт, камені і склероз простати, а також чоловіче безпліддя. При підозрінні на рак простати ТРУЗО допомагає визначити ймовірну локалізацію пухлинного процесу і його поширеність (усередині органу або за його межами). У діагностиці раку простати ТРУЗО використовується також як метод наведення автомата біопсії при виконанні мультифокальной трансректальной біопсії. При аденомі простати ТРУЗО дозволяє визначити розміри залози, ступінь збільшення її бічних і центральної долей, встановити покази до тієї або іншої операції. При простатитах ТРУЗО дозволяє виявити чинники, що ускладнюють перебіг захворювання і сприяючі його хронічній течії. До їх числа відносяться камені простати, її кісти і мікроабсцеси, а також вогнищевий склероз. У діагностові чоловічого безпліддя ТРУЗО застосовується з метою виявлення закупорки вивідних проток насінних бульбашок. В більшості випадків ТРУЗО не є єдиним методом, необхідним для постановки остаточного діагнозу, а служить як важлива складова частина комплексного обстеження.

Чи використовується ТРУЗО як метод наведення при діагностичних втручаннях і виконанні місцевої лікувальної дії на передміхурову залозу?

ТРУЗО застосовується для наведення при виконанні трансректальной мультифокальной біопсії простати. Цей метод застосовується також для прицільної пункції кіст (абсцесів) передміхурової залози і інтрапростатичних ін'єкцій лікарських засобів, при лікуванні простатиту. Важливу роль грає ТРУЗО при виконанні таких складних лікувальних процедур, як заморожування (кріохірургія) раку передміхурової залози і променева терапія радіоактивними зернами (брахітерапія) цього захворювання, що імплантуються.

Чи потрібна яка-небудь спеціальна підготовка до виконання ТРУЗО?

Бажано, але не обов'язково, зробити напередодні очисну клізму і випорожнити пряму кишку. Іншої підготовки не вимагається. Д

е краще виконувати ТРУЗО?

Процедура повинна виконуватися кваліфікованим фахівцем в області урологічної ультразвукової діагностики. Велике значення має якість апаратури і уміння дослідника правильно інтерпретувати отримані дані.

Фото Трансректальне ультразвукове обстеження

Трансректальне ультразвукове обстеження фото 0

Товари схожі на Трансректальне ультразвукове обстеження

УЗД молочних залоз луцьк
УЗД опорно-рухового апарату луцьк
УЗД щитовидної залози луцьк
УЗД наднирників луцьк
Ультразвукове обстеження нирок луцьк

Інші товари схожі на Трансректальне ультразвукове обстеження

психоаналіз луцьк
Слуховий апарат ReSound Live луцьк
Алергопроби інгаляційні луцьк
Лабораторні Дослідження луцьк
Слуховий апарат INIZIA 3 луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу