Головна Товари Медицина Медичні послуги Трансректальне ультразвукове обстеження


Трансректальне ультразвукове обстеження, Львів

Трансректальне ультразвукове обстеження
Товар в наявності
+380 << показати телефон

Товар від надійного постачальника
  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Адрес...........................Львів, вул. Огієнка, 3 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ http://uro.lviv.ua/
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Трансректальне ультразвукове обстеження

Що таке ТРУЗО? Які воно має переваги перед звичайним ультразвуковим дослідженням простати?

ТРУЗО є ультразвуковим дослідженням простати, що виконується за допомогою спеціального високочастотного ультразвукового датчика особливої конструкції через пряму кишку пацієнта. При цьому ультразвуковий датчик знаходиться в безпосередній близькості від простати і відокремлений від неї лише стінкою прямої кишки. Головною перевагою ТРУЗО є можливість здобуття повноцінного і дуже точного зображення простати, різних її відділів (зон), а, отже, і патологічних процесів цього органу. ТРУЗО дозволяє також детально розглянути сім’яні міхурці. ТРУЗО є найбільш точним при визначенні об'єму простати і за наявності відповідного устаткування володіє високою роздільною здатністю.

У яких випадках і для чого лікар Вам може призначити ТРУЗО?

ТРУЗО можуть рекомендувати для діагностики таких захворювань як рак і доброякісна гіперплазія (аденома) простати, простатит, везикуліт, камені і склероз простати, а також чоловіче безпліддя. При підозрінні на рак простати ТРУЗО допомагає визначити ймовірну локалізацію пухлинного процесу і його поширеність (усередині органу або за його межами). У діагностиці раку простати ТРУЗО використовується також як метод наведення автомата біопсії при виконанні мультифокальной трансректальной біопсії. При аденомі простати ТРУЗО дозволяє визначити розміри залози, ступінь збільшення її бічних і центральної долей, встановити покази до тієї або іншої операції. При простатитах ТРУЗО дозволяє виявити чинники, що ускладнюють перебіг захворювання і сприяючі його хронічній течії. До їх числа відносяться камені простати, її кісти і мікроабсцеси, а також вогнищевий склероз. У діагностові чоловічого безпліддя ТРУЗО застосовується з метою виявлення закупорки вивідних проток насінних бульбашок. В більшості випадків ТРУЗО не є єдиним методом, необхідним для постановки остаточного діагнозу, а служить як важлива складова частина комплексного обстеження.

Чи використовується ТРУЗО як метод наведення при діагностичних втручаннях і виконанні місцевої лікувальної дії на передміхурову залозу?

ТРУЗО застосовується для наведення при виконанні трансректальной мультифокальной біопсії простати. Цей метод застосовується також для прицільної пункції кіст (абсцесів) передміхурової залози і інтрапростатичних ін'єкцій лікарських засобів, при лікуванні простатиту. Важливу роль грає ТРУЗО при виконанні таких складних лікувальних процедур, як заморожування (кріохірургія) раку передміхурової залози і променева терапія радіоактивними зернами (брахітерапія) цього захворювання, що імплантуються.

Чи потрібна яка-небудь спеціальна підготовка до виконання ТРУЗО?

Бажано, але не обов'язково, зробити напередодні очисну клізму і випорожнити пряму кишку. Іншої підготовки не вимагається. Д

е краще виконувати ТРУЗО?

Процедура повинна виконуватися кваліфікованим фахівцем в області урологічної ультразвукової діагностики. Велике значення має якість апаратури і уміння дослідника правильно інтерпретувати отримані дані.

Фото Трансректальне ультразвукове обстеження

Трансректальне ультразвукове обстеження фото 0

Товари схожі на Трансректальне ультразвукове обстеження

УЗД молочних залоз луцьк
УЗД опорно-рухового апарату луцьк
УЗД щитовидної залози луцьк
УЗД наднирників луцьк
Ультразвукове обстеження нирок луцьк

Інші товари схожі на Трансректальне ультразвукове обстеження

Слуховий апарат Mezzo 6 Sina луцьк
Вагітність львів луцьк
Бронхін луцьк
25,33 грн.
Фракційне омолодження луцьк
Insidin 1л луцьк
180 грн.
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу