Тонометр Omron HEM 7121–ALRU, Львів

Останнє редагування : 30.03.2021 .
Тонометр Omron HEM 7121–ALRU - LvivMarket.net
1 318,00 грн. /шт В наявності Код товара: HEM 7121–ALRU
Відгуки
Автоматичний тонометр із манжетою на плече OMRON M2 Basic (HEM 7121-ALRU) має такі особливості:
Технологія інтелектуального керування Intellisense керує процесом вимірювання подібно до лікаря, з огляду на індивідуальні особливості кожного користувача, що дає змогу вимірювати максимально комфортно та швидко. Прилад вимірює артеріальний тиск двічі під час одного вимірювання (коли повітря накачується в манжету та коли виходить з неї), що є запорукою беззастережної точності навіть у разі порушень ритму серця (аритмії).
Пам'ять на 30 вимірювань.
Артеріальний тиск змінюється впродовж доби. OMRON обладнав свої тонометри пам'яттю достатнього обсягу. Дані зберігаються у відповідній комірці пам'яті у зворотному порядку.
Індикатор аритмії.
Якщо під час вимірювання виявлено нерегулярність серцебиття, але результат достовірний, він виводиться на екран разом з індикатором аритмії.
Графічний індикатор рівня артеріального тиску (АТ) у тонометрах OMRON інформує користувача про стан АТ щодо норм міжнародних протоколів BHS і стандартів ВООЗ. Тонометри OMRON орієнтовано не на норми тиску в кабінеті лікаря (140/90), а на критерії, призначені для домашніх вимірювань (135/85). Значення, дістані в домашніх умовах, зазвичай нижчі за ті, які отримано в кабінеті лікаря (бо не спрацьовує ефект «білого халата»).
Адаптер мережі.
Оскільки адаптер мережівходить до комплекту, можна не турбуватися про заміну елементів живлення, а вимірювати безпосередньо від мережі.
Універсальна віялоподібна манжета 22-42 см (годиться для середньої й великої руки). 
Точність вимірювання на 35% залежить від якості манжети та від того, чи відповідає вона розміру руки (плеча). Віялоподібна Манжета (Fan-Shaped) — це манжета, форма якої подібна до віяла. Людська рука має конічну форму (довжина обводу верхньої частини плеча більша, ніж нижньої). Коли використовують звичайну манжету, біля ліктя неминуче утворюється порожній простір, а у верхній частині плеча манжета щільно прилягає до руки. З подаванням повітря в манжету тиск розподіляється нерівномірно й артерія не перетискується повністю. Для дістання точних результатів потрібно, щоб ділянку артерії, перетискувану манжетою, було повністю перекрито. Для досягнення цієї мети OMRON використовує манжети особливої віялоподібної форми (Fan-shaped), яка забезпечує рівномірний розподіл тиску на всій ділянці артерії під манжетою. Це є запорукою точного результату та зводить до мінімуму больові відчуття від стискування руки манжетою.
Способи доставки
  • Нова Пошта
  • Самовивіз
  • Інтайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Нічний Експрес
Способи оплати
  • Передоплата
  • Накладений платіж
  • Готівковий розрахунок
  • Безготівковий розрахунок

Відгуки про Тонометр Omron HEM 7121–ALRU

Залишити відгук
Напишіть відгук
Невірний email