Теплі відкоси, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............Відкоси теплі (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, (подивитись на карті міста)
Сайт............................ tepli-vidkosy.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Теплі відкоси

Відкоси з використанням сендвіч-панелей – “теплі відкоси”. Сендвіч-панелі – відмінний матеріал для відновлення відкосів. Всередині сендвіч-панелей знаходиться полістірол, зовні з обох сторін ПВХ товщиною 1-1,5 мм. Використання наповнювача дозволяє отримати результат найбільшої тепло- та шумоізоляції. Сендвіч-панелі мають достатньо великий розмір 3000*1500 атовщиною10мм. Якщо відкоси монтуються не на дерев’яні рейки а на монтажну піну то можна добитись абсолютної герметичності і прекрасної термоізоляції. Сендвіч-панелі використовуються для обробки відкосів або замість склопакета для дверних конструкцій. Обробка відкосів сандвіч-панелями забезпечує прекрасний зовнішній вигляд, простий догляд, відсутність експлуатаційних витрат. Завдяки оптимальному сполученню споживчих властивостей і технічних характеристик пластикові сандвіч-панелі усе більше використовуються виробниками вікон для комплексної обробки дверних і віконних відкосів. Завдяки стандартному поєднанню, можна легко зробити монтаж відкосів. Пластикові сендвіч-панелі мають наступні експлуатаційні характеристики:

• гарантоване не вицвітання й стійкість до УФ випромінювання ISO 105B 02

• система кріплення гарантує, що панелі не відклеяться й не відваляться через 50 років після установки

• панелі конструкційно дозволяють обробляти відкоси, які розташовані як під прямим, так і під будь-яким іншим кутом до площини вікна й стіни

•   гарантована стійкість до утворювання на них   конденсату 

На сьогоднішній час це найпередовіша німецька технологія облицювання і утеплення відкосів. Завдяки будові сендвіч панелі до 25% тепла ми економимо в нашому приміщенні адже відкоси безпосередньо біля вікна набагато холодніші, на відміну стіни у кімнаті. Тому що відкоси в цьому місті приблизно  наполовину тонші від стіни і не утеплені. 

Теплі відкоси з сендвіч панелі ми робимо по німецькій технології провідної фірми у Росії "Аттік" яка вже 16 років оздоблює відкоси і водночас утепляє їх цими панелями .

Фото Теплі відкоси

Теплі відкоси фото 0

Товари схожі на Теплі відкоси

Відкоси з використанням стінових панелей луцьк
Процес утеплення відкосів та ціни луцьк

Інші товари схожі на Теплі відкоси

укладання паркету(дизайнерський підхід) луцьк
Бікроеласт ХКП 4,0 сл. сірий луцьк
Внутрішні будівельні роботи луцьк
Строительство бассейнов под ключ Каменец-Подольский луцьк
 
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу