Головна Товари Будівельні матеріали Будівельні матеріали Ремонтний армований фіброю розчин Високоміцна, безусадкова цементна суміш, призначена для ремонту і відновлення залізобетонних елементів.


Ремонтний армований фіброю розчин Високоміцна, безусадкова цементна суміш, призначена для ремонту і відновлення залізобетонних елементів., Львів

Ремонтний армований фіброю розчин   Високоміцна, безусадкова цементна суміш,  призначена для ремонту і відновлення залізобетонних елементів.
Товар в наявності
+380 << показати телефон

Ціна: 2 грн.
  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник..............Проф-Ізоляція,ПП (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, городоцька 286 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ prof-izolacia.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Ремонтний армований фіброю розчин Високоміцна, безусадкова цементна суміш, призначена для ремонту і відновлення залізобетонних елементів.

 

Ремонтный раствор з волокном. Модифікований ремонтний розчин.

НЕОРЕП / NEOREP


Високоміцна, безусадкова цементна суміш, модифікована фіброволокном, призначена для ремонту і відновлення залізобетонних елементів.


Області застосування:

Завдяки спеціальному складу і високим фізико-механічними властивостями Неореп може застосовуватися легко і з високою ефективністю для відновлювальних робіт по бетону без використання опалубки.

Областями застосування Неореп є відновлення пошкоджених і зруйнованих бетонних елементів, ремонт тріщин і сколів (колони, балки, плити перекриттів, сходові марші, сходи і т.д.).


Властивості:

Неореп-безусадкова, тиксотропна, готова до застосування будівельна суміш. До її складу входять ретельно підібрані по фракціям заповнювачі і спеціальні добавки, завдяки яким НЕОРЕП має низький коефіцієнт пластинчастої деформації і проявляє високу стійкість до вібраційних, динамічним і статичним навантаженням. НЕОРЕП простий у застосуванні і технологічний. Роботи з його використанням можуть проводитися швидко і незалежно від різних зовнішніх впливів (наприклад: на автобанах, незважаючи на шум і вібраційні впливу). Завдяки тому, що НЕОРЕП має коефіцієнт питомої розширення та модуль пружності, подібні як і у бетонних елементів, він чудово підходить для відповідних ремонтно-відновлювальних робіт. При цьому після затвердіння, НЕОРЕП «включається в спільну роботу, сприйняттю і перерозподілу навантажень і т.п.» даного залізобетонного споруди в цілому. Так само НЕОРЕП володіє високою стійкістю до впливу різних рідких середовищ, таких як хлориди, сульфати, «кислотні» опади, гідрокарбонати, антиожеледні реагенти, морська вода і т.п.

Неореп проводитися у відповідності з міжнародним стандартом UNI 8996 та UNI 8147.


Технічні характеристики:
Зовнішній вигляд: сірий порошок;
Щільність: 1,95 г/см3;
Адгезія до бетону (через 28 днів):> 4 МПа;
Адгезія до сталі (через 28 днів):> 32 МПа;
Міцність на стиск (через 28 днів): 65 МПа;
Міцність на вигин (через 28 днів): 11 МПа;
Кількість води на 100 кг НЕОРЕП: 15-16 л;
Витрата робочої (свіжої) суміші: 1,65-1,74 кг/м2/мм


Інструкція по застосуванню:

Перед початком робіт необхідно ретельно очистити робочу поверхню від слідів бруду, жирів і масел, молярних покриттів, що обсипаються фрагментів бетону до твердої підстави. Металеві елементи повинні бути очищені від іржі.

У разі необхідності антикорозійного захисту металевих елементів, відповідні металеві поверхні повинні бути оброблені двома шарами суміші, що з 1 кг полімерної емульсії РЕВІНЕКС з 2-3 кг НЕОРЕП. Нанесення рекомендується виконувати пензлем з пружним ворсом. Перед нанесенням суміші НЕОРЕП за 6-12 годин робоча поверхня повинна бути добре зволожена. Нанесення вироблятися на зволожену, але не мокру поверхню. Готування робочої суміші здійснюється шляхом поступового змішування з водою, доводячи її реологічні властивості до потрібної консистенції. На один мішок (25 кг) потрібно близько 4 л чистої води.

Робоча суміш наноситися з використанням ручного штукатурного інструменту (кельма, кельма і т.п.) або механічним напиленням, суцільним (безперервним) шаром завтовшки 3,5-4 см. Завершальний шар може бути додатково вирівняний штукатурної або малярної теркою, або шпателем. У разі нанесення наступного шару суміші НЕОРЕП, попередній шар повинен ствердіти. Готовність поверхні до подальшого нанесення можна проконтролювати шляхом натискання на нього пальцем. Відсутність вм"ятини, свідчить про готовність поверхні до подальшого нанесення.

Додавання РАВІНЕКС 2 кг до 2 літрів води (або на мішок - 25кг НЕОРЕП - 2 кг РАВІНЕКС) значно збільшує адгезійні властивості, що особливо важливо при нанесенні першого шару робочої суміші НЕОРЕП на такі поверхні як старий бетон, камінь, блоки. Так само, завдяки додаванню РАВІНЕКС, збільшується стійкість до впливу водних середовищ, міцність на стиск, при цьому трохи збільшується час затвердіння.


Примітка:
Знижена температура і підвищена вологість атмосфери робочої зони в період проведення робіт збільшують час затвердіння робочої суміші. Так само збільшується і дозволений технологічний інтервал нанесення суміші з 30 хвилин до 1 години.
Наявність поліпропіленової фібри та спеціальних протівоусадочной добавок дозволяє запобігати утворенню деструктивних дефектів в процесі затвердіння навіть у випадку застосування без попереднього зволоження робочої поверхні, при високих температурах, інтенсивному вітрі. Слід також враховувати, що при підвищеній вологості час затвердіння суміші НЕОРЕП може скласти 24-48 ч.
У випадку, якщо потрібно нанести робочу суміш НЕОРЕП на вертикальні і горизонтальні поверхні завтовшки понад 4 см рекомендується нанесення виконувати пошарово, враховуючи час затвердіння кожного з шарів. Так само при нанесенні другого шару рекомендується використовувати армуючої сітки GAVAZZIV3-133-A.


Упаковка:

Картонний мішок - 25 кг, пластикове відро - 5 кг.


Термін зберігання:

У герметично закритій, оригінальній упаковці, в сухому місці продукт може зберігатися не менше 12 місяців.


Заходи безпеки:

Необхідно захищати від попадання матеріалу в очі, органи дихання, на незахищені ділянки шкіри. Роботи повинні проводитися в спецодязі і в гумових рукавичках. Зберігати матеріал необхідно в недоступному для дітей місці. У разі потрапляння матеріалу в очі, негайно промийте їх чистою водою та зверніться до лікаря.


Допоміжні матеріали:
РЕВІНЕКС - ємності 1-5-18 кг;
Армуюча сітка GAVAZZI V3-133-A - рулон 50 x 1м або 0,33 м.

Фото Ремонтний армований фіброю розчин Високоміцна, безусадкова цементна суміш, призначена для ремонту і відновлення залізобетонних елементів.

Ремонтний армований фіброю розчин   Високоміцна, безусадкова цементна суміш,  призначена для ремонту і відновлення залізобетонних елементів. фото 0

Товари схожі на Ремонтний армований фіброю розчин Високоміцна, безусадкова цементна суміш, призначена для ремонту і відновлення залізобетонних елементів.

Розчин ремонтний швидко тужавіючий до 10 хв армований волокном луцьк
2 грн.
Суміш на цементній основі для влаштування самовирівнючих наливних підлог і ремонту недоліків бетону луцьк
2 грн.
Універсальна цементно- полімерна шпаклівка для теплоізоляційних плит та стін. луцьк
2 грн.
Інноваційний Цементний матеріал для Безвибухового руйнування бетону.Матеріал створений для руйнування  бетону. луцьк
2 грн.
 армований цементний розчин, для ремонтних робіт по бетону. луцьк
2 грн.

Інші товари схожі на Ремонтний армований фіброю розчин Високоміцна, безусадкова цементна суміш, призначена для ремонту і відновлення залізобетонних елементів.

Сайдинг Mitten Львів луцьк
5,57 грн.
Блоки бетонні (тип ФБС) луцьк
Баранек Сканмікс луцьк
diana луцьк
композит 3-4 мм Львів луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу