Психотерапія, Львів

Психотерапія
Товар в наявності
+380 << показати телефон

  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник..............Школа для вагітних (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, вул. Стуса, 4 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ sweet-dytya.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Психотерапія

У нашому центрі можна:
Отримати консультацію з питань: 
Дитячої психології: від переходу з памперсів на горшик до питання виховання дітей, дитячої агресії та некерованості, криз 3-го, 7-го та 13-го років 
Психологічного консультування підлітків. Деколи людина підліткового віку відчуває себе у повному безвиході, а головне, немає такої людини, з якою можна поділитися (складається враження, що ніхто не в стані зрозуміти її проблем). В нашому центрі можна отримати неупереджене ставлення до проблеми та можливість знайти вихід спільно із людиною, що дорослішає. 
Психології сімейних стосунків: як не зайти у безвихідь у сімейних стосунках? Якщо ситуація вже здається безвихідною? Почуття залишились, але близкість не приносить колишнього задоволення? Діти та батьки - як зробити гармонійним наше співіснування, не втратити стосунків с партнером? 
Курс гармонізації подружньої пари при проблемі безпліддя. Чому дитина не приходить до нас? Курс з 7-ми занять, (2 лекційних та 5 терапевтичних). 
Пройти курс психотерапії. 

Що таке психотерапія і чим вона відрізняється від психологічної консультації? Деколи, прийшовши з наболілим питанням до психолога, людині достатньо обмінятися кількома фразами, просто озвучити фахівцю те, що її непокоїть або заважає жити, і відповідь як діяти приходь сама безпосередньо під час консультування або після нього. Це випадок, коли відповідь була на поверхні, і потрібна була лише невеличка допомога спеціаліста, щоб підштовхнути людину до вірного рішення. Однак, бувають випадки, коли візит до психолога із незначним, на перший погляд, питанням, викриває глибший пласт, який впливає на поведінку, вчинки, стосунки з іншими людьми, тощо. Зіткнувшись з такими речами людина почуває себе розгублено, не в силах самостійно зарадити собі. В таких випадках використовується курс психотерапії, покликаний провести людину по шляху від усвідомлення проблеми до виходу зі складної ситуації з допомогою психотерапевта. У нашому центрі в психотерапевтичній роботі використовуються арт-терапевтичні методики: малюнок, пісочна терапія, ліпка та інше, елементи гештальт-терапії, клієнтцентрованої терапії, логотерапії та аналітичного підходу. Записатись на консультацію можна за тел. 050 37 601 37 067 170 33 63

Фото Психотерапія

Психотерапія фото 0

Товари схожі на Психотерапія

Інші товари схожі на Психотерапія

Курси англійської мови луцьк
ФОтосесію та ФОТОкнигу луцьк
650 грн.
Перекладацькі послуги луцьк
Курси комп
552 грн.
Мовні курси для дітей луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу