Приватизація землі, Львів

Останнє редагування : 23.01.2020 .
Приватизація землі - LvivMarket.net
3 000,00 грн. /шт В наявності
Відгуки

СПД Сух пропонує послуги з приватизації землі у Львові та області

Набути право власності на земельну ділянку в Україні можливо на:

- первинному ринку (приватизація землі);

- вторинному ринку (спадщина, купівля-продаж та інши види цивільно-правових угод).

В Земельному кодексі України (ЗКУ) відносини громадян з державою (територіальними громадами) у звязку з безкоштовною передачею їм землі визначаються як "безкоштовна приватизація".

Стаття 121 ЗКУ установлює норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам:

а) для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство.

б) для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара;

в) для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара;

г) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара;

ґ) для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара;

д) для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара.

Інформацію про будь-яку земельну ділянку містить земельний кадастр – складна державна система, яка регулює встановлення та припинення прав власності на землю.

Стаття 118 ЗКУ установлює порядок приватизації.

Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробляється за замовленням громадян субєктами господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом, у строки, що обумовлюються угодою сторін.

Згідно ст.119 ЗКУ громадяни, які добросовісно, відкрито і безперервно користуються земельною ділянкою протягом 15 років, але не мають документів, які б свідчили про наявність у них прав на цю земельну ділянку, можуть звернутися до органу державної влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування з клопотанням про передачу її у власність або надання у користування. Розмір цієї земельної ділянки встановлюється у межах норм, визначених ЗКУ.

Згідно ст.120 ЗКУ у разі набуття права власності на жилий будинок, будівлю або споруду, що перебувають у власності, користуванні іншої особи, припиняється право власності, право користування земельною ділянкою, на якій розташовані ці обєкти. До особи, яка набула право власності на жилий будинок, будівлю або споруду, розміщені на земельній ділянці, що перебуває у власності іншої особи, переходить право власності на земельну ділянку або її частину, на якій вони розміщені, без зміни її цільового призначення. Істотною умовою договору, який передбачає набуття права власності на жилий будинок, будівлю або споруду, є кадастровий номер земельної ділянки, право на яку переходить у звязку з набуттям права власності на ці обєкти.

Укладення договору, який передбачає набуття права власності на жилий будинок, будівлю або споруду, що повязане з переходом права на частину земельної ділянки, здійснюється після виділення цієї частини в окрему земельну ділянку та присвоєння їй окремого кадастрового номера.

 

Відгуки про Приватизація землі

Залишити відгук
Напишіть відгук
Невірний email