lvivmarket.net
    + Додати відгук Особистий кабінет   
Контакти
Дослідна станція Неслухів  
Місто: Львів
Адрес: с. Неслухів Львівська обл.
Телефони: +380 << показати телефон
Написати нам

Дослідна станція Неслухів. продаж саджанців яблунь, чорниці, смородини, малини. Інформація про нас.

Про підприємство
Вирощуємо та реалізуємо саджанці дерев плодових та ягідних культур: яблуня, груша, вишня, черешня, слива, персик, абрикос, смородина, поричка, малина, агрус.


Висаджувати плодові дерева яблуні і груші можна як восени (най­краще у третю декаду жовтня-першу декаду листопада), так і навесні, до початку розпускання бруньок. Оптимальні строки весняного садіння плодових дерев — перша половина квітня. Кісточкові культури — вишню, черешню, абрикос, сливу, великоплідну аличу, персик і грець­кий горіх — краще висаджувати ранньою весною до початку набубня­віння бруньок.
При осінньому садінні дерев ями викопують за 8-10 днів, а при ве­сняному, щоб запобігти висиханню ґрунту, — за 1-2 дні до садіння. Для яблуні, груші та грецького горіха їх діаметр 80-100 см, глибина 60 см, а для кісточкових — діаметр 80 см, глибина 50 см. У ями для зернятко­вих порід вносять по 150 г суперфосфату, 100 г калійної солі та аміачної селітри і по 8-10 кг перегною, такі ж норми мінеральних і органічних добрив для кісточкових порід. Замість перелічених міндобрив у ями краще вносити по 200 г нітрофоски. Органічні і мінеральні добрива в ямі рівномірно перемішують з верхнім шаром ґрунту. Після цього ями на 2/3 обєму засипають на конус верхнім шаром ґрунту. Перед виса­джуванням корені саджанців вмочують у бовтанку, виготовлену із сумі­ші землі чи глини з коровяком.
Саджанець у яму ставлять вертикально, спрямовуючи викривлення штамба в ряд, а корені рівномірно розподіляють по конусу ями. Заси­пають корені пухким вологим ґрунтом, добре його ущільнюють, щоб під корінням не було порожнин. Саджанці, щеплені на насіннєвих під­щепах, висаджують так, щоб коренева шийка (місце переходу штамба в корінь) була розміщена на 3-4 см вище поверхні ґрунту. Саджанці на вегетативно розмножуваних слаборослих підщепах ставлять у конус ями так, щоб місце щеплення було розміщене на 3-4 см вище рівня ґрунту. Деревця з проміжними вставками карликових підщеп ставлять так, щоб місце щеплення проміжної вставки на сіянець було розміщене на рівні ґрунту, тобто щоб сама вставка у ґрунт не заглиблювалася. Навколо посадженого деревця роблять лунку і поливають з розрахунку 10-12 л води на яму. Як тільки вода вбереться, лунку мульчують перегноєм або верхнім шаром пухкої землі. Через 2-3 дні після осідання землі деревце підвязують способом вісімки до кілка, висота якого не повинна пе­ревищувати висоти штамба.

Основний вид діяльності: продаж саджанців яблунь, чорниці, смородини, малини
Контакти
Назва: Дослідна станція Неслухів
Місто: Львів
Адреса: с. Неслухів Львівська обл.
Телефон: +380 << показати телефон
Зворотній звязок:
Сайт:

lvivmarket.net — Торгова площадка Львова (Соpyright © 2009-2013)