Пробінорм, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............САНАВІТА (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, вул. Франка,51 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ masag.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Пробінорм

 

«Пробінорм» призначений для регулювання мікробіологічного балансу внутрішнього середовища організму. Комплекс виготовлено з застосуванням запатентованої біотехнології мікрокапсулювання бактерій.

До складу комплексу «Пробінорм» увійшли спеціально підібрані штами біфідо-і лактобактерій, оскільки дані досліджень останніх років переконливо довели переваги їх комбінованого. Біфідобактерії сприяють процесам перетравлення білків, вуглеводів, жирів, руйнують грубу рослинну клітковину, стимулюють перистальтику кишечника. Біфідобактерії стимулюють активність лімфатичної,  системи, синтез імуноглобулінів, підвищують активність лізоциму та сприяють зменшенню проникності тканинних бар’єрів для токсичних продуктів патогенних організмів.
Лактобактерії (молочнокислі) мають здатність продукувати антибактеріальні речовини, які сприяють знищенню хвороботворних мікроорганізмів і перешкоджають їхньому росту. Ці бактерії беруть активну участь у процесах травлення і всмоктування, стимулюють перистальтику кишечника, беруть участь у виведенні токсинів, виступаючи в ролі «природного біосорбенту», міцно зв’язуючи іони важких металів, феноли та інші токсини.
Комплекс «Пробінорм» виготовлено з застосуванням запатентованої біотехнології мікрокапсулювання. Бактерії поміщують в тонку мікрокапсулу, покриту міцною оболонкою з біополімерних речовин, що захищає їх від впливу факторів зовнішнього середовища і забезпечує стійкість до кислого середовища шлункового вмісту. Ядром мікрокапсули служить каркас з природних волокон, які є живильним середовищем для бактерій. Це зберігає біологічні властивості бактерій тривалий період, включаючи час транспорту до місця їх активної життєдіяльності. Підвищенню виживаності мікроорганізмів служить включення до складу комплексу вітамінів і пребіотичних речовин у дозуванні, оптимізованого під потреби мікроорганізмів. Фермент папаїн забезпечує повноцінне травлення в період заселення кишечника бактеріями, що також сприяє їх найкращій адаптації та активізації.

Показання:

стан після антибактеріальної терапії і впливу токсинів
дисфункції травлення, порушення всмоктування їжі
знижена кислотність шлункового соку
хронічні захворювання органів травлення
захворювання печінки і жовчовивідних шляхів
В 12-і фолієводефіцитної анемії
Маса капсули 0,6 г
Рекомендації до застосування: «Пробінорм» рекомендується в якості БАД джерела пробіотичних мікроорганізмів (біфідобактерій і лактобактерій). «Пробінорм» сприяє відновленню порушеної мікробної рівноваги при дисбактеріозі в кишечнику, покращує його функціонування. Ефективність доведена клінічно.
Спосіб застосування: дорослим і дітям старше 12 років по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. Тривалість прийому 14 днів. За рекомендацією лікаря тривалість прийому може бути змінена.

СКЛАД:

Bifidum adolescentis не менше 1 • 108 КУО / г, Lactobacillus plantarum штам 337D, Lactobaсillus acidophilus штам 6 і штам 100 АШ не менше 1 • 108 КУО / м.
Допоміжні речовини – лактоза, крохмаль, артишок, глюкоза, кальцію трифосфат, пара-амінобензойна кислота, папаїн, нікотинамід, цистеїн, рибофлавін.

Фото Пробінорм

Пробінорм фото 0

Товари схожі на Пробінорм

Баж суміш для зниження ваги луцьк
45 грн.
Протипаразитний препарат Артемізин S луцьк
Мозольний пластир луцьк
Комплекс Формула жінки луцьк
Комплекс для корекції ваги Health & Body Control луцьк

Інші товари схожі на Пробінорм

Курс C2(Високий-досконалий рівень) луцьк
Літній англомовний табір луцьк
Індивідуальні заняття англійською луцьк
Курси нарощення нігтів акрилом луцьк
Уроки гри на фортепіано луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу