Пом`якшувачі води, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............ІН ВОТЕР, ПП (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, (подивитись на карті міста)
Сайт............................ inwater.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Пом`якшувачі води

ЗНЕЗАЛІЗНЮВАННЯ І ЗНЕМАРГАНЦЬОВУВАННЯ ВОДИ

Вміст заліза в підземних водах вагається від слідових кількадесяти тд Fе/dтЗ.

Воно може виступати як: розчинне і безбарвне двовалентне залізо або як окислене, тривалентне залізо, що осідає у вигляді червоного осаду.

Марганець виступає в значно менших кількостях і звичайно його складу воді не перевищує кількох тд Мn/dmЗ. Ці елементи розчинені у воді у вигляді різних хімічних сполук. Наявність солі заліза і марганцю в підземних водах викликає велику обтяжливість при використовуванні цих вод для комунальних і промислових цілей, тому в більшості випадків використовувані водозабори вимагають знезалізнювання і знемарганцьовування.

Технологічний процес усування сполук заліза і марганцю складається з:

- аерації сирої води за допомогою компресора або інжектора,

- коректи рН води, коли виникає така необхідність,

- фільтрації з використанням відповідних фільтруючих шарів.

Незважаючи на те. що солі заліза і марганцю виступають у воді в таких самих сполученнях (найчастіше як вуглекислоти і сульфати), то їх усування проходить дещо іншим способом.

1. З незалізнювання.

Знезалізнювання полягає на заміні сполук заліза, які виступають у воді у вигляді розчиненої у нерозчинні сполуки, які осідають на біофільтрі.

Необхідною умовою щоб це осягнути є аерація води. Внаслідок аерації з води усувається незв'язаний вуглекислотний газ, завдяки чому підвищується реакція цієї води.

Солі заліза гідролізують у воді відносно легко, творячи розчинні гідроокиси Ре(ОН)2, які пізніше окислюються розчиненим у воді киснем до нерозчинного і осідаючого гідроокису заліза .

Fе(НСОЗ)2 + Н20 ® Fе(ОН)2 + 2С02 + Н20

2Fе(ОН)2 + 1/202 + Н20 ® 2Fе(ОН)3"

Якщо солі заліза виступають як сульфати FеSO4. результатом гідролізу є гідроокис заліза і сірчана кислота. РеБ04 + 2Н20 ® FeSO4 +

2H2O ® Fe(OH)2  + Н2S04

Під впливом кисню (підчас процесу аерації) гідроокис заліза переходить у осідаючий гідроокис заліза, а сірчана кислота, що витворюється може знизити реакцію рН до значення <5, при якому процес знезалізнювання припиняється. В такому випадку, оскільки вода не містить достатньої кількості вуглекислот самочинно нейтралізуючих кислоти, треба її підлужити гідроокисом кальцію (нижченаведена реакція).

FеSO4 + Са(0Н)2 ® СаSO4 + Fе(0Н)2 і далі

2Fе(ОН)2 + 1/202 + Н20 ® 2Fе(ОН)3"

Умовою швидкого перебігу процесу окислення заліза двовалентного до тривалентного є досягнення підчас аерації як найвищої реакції.

На окислення 1 mg заліза теоретично витрачається 0,143 тд кисню.

2. З немарганцьовування.

Розчинені у воді солі марганцю стійкіші і не гідролізують так легко, як солі заліза; для їх усунення необхідні відповідні каталізатори.

Ефективність знемарганцьовування крім цього залежить від реакції води. Найкорисніше вона проходить при рН > 10, при якому сполуки марганцю гідролізують до Мn(ОН)2. Після аерації ці гідроокиси осаджуються у вигляді нерозчинних Мп(ОН)3. При нижчих значеннях рН знемарганцьовування можливе лише в присутності діючих каталізуюче окисів марганцю, щ о осаджуються на шарі у напірному фільтрі сорбують марганець у вигляді гідроокисів.

МnO2 + Н20 ® МnО(ОН)2

Мn(НСОЗ)2 + МnО(ОН)2 + Н2O ® 2Мn(ОН)3" + 2С02

МnO4 + МnО(ОН)2 + ЗН2O ® 2Мn(ОН)3" + Н2SO4

Досягнення повної ефективності процесу можливе після „спрацювання фільтру", тобто після витворення шару окисів. Внаслідок надмірного підкислення сірчаною кислотою і вуглекислотою може виникнути потреба алкалізації води гідроокисом кальцію.

Складність реакції, що відбуваються при знемарганцьовуванні спричиняє те, що правильне і оптимальне установлення процесу вимагає великого досвіду обслуговування і старанного контролю.

Треба також звернути увагу на перешкоди процесу знемарганцьовування, які мажуть викликати сполуки азоту, які знаходяться у воді, а особливо аміак. В таких обставинах кисень, поставлений підчас аерації, використовується для їх окислення, а не для окислення гідроокисів марганцю. Виникає тоді потреба відповідного збільшення кількості поставлюваного повітря.

Фото Пом`якшувачі води

Пом`якшувачі води фото 0

Товари схожі на Пом`якшувачі води

Пом`якшувачі води луцьк
Пом`якшувачі води луцьк

Інші товари схожі на Пом`якшувачі води

Засоби догляду за водою BAYROL луцьк
Гарбузова олія  60 капсул. луцьк
69-00 грн.
Тестер капельний луцьк
166 грн.
Сік алоє вера -1 літр. луцьк
450 грн.
Засоби догляду за водою луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу