Пом`якшувачі води, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............ІН ВОТЕР, ПП (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, (подивитись на карті міста)
Сайт............................ inwater.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Пом`якшувачі води

ЗНЕЗАЛІЗНЮВАННЯ І ЗНЕМАРГАНЦЬОВУВАННЯ ВОДИ

Вміст заліза в підземних водах вагається від слідових кількадесяти тд Fе/dтЗ.

Воно може виступати як: розчинне і безбарвне двовалентне залізо або як окислене, тривалентне залізо, що осідає у вигляді червоного осаду.

Марганець виступає в значно менших кількостях і звичайно його складу воді не перевищує кількох тд Мn/dmЗ. Ці елементи розчинені у воді у вигляді різних хімічних сполук. Наявність солі заліза і марганцю в підземних водах викликає велику обтяжливість при використовуванні цих вод для комунальних і промислових цілей, тому в більшості випадків використовувані водозабори вимагають знезалізнювання і знемарганцьовування.

Технологічний процес усування сполук заліза і марганцю складається з:

- аерації сирої води за допомогою компресора або інжектора,

- коректи рН води, коли виникає така необхідність,

- фільтрації з використанням відповідних фільтруючих шарів.

Незважаючи на те. що солі заліза і марганцю виступають у воді в таких самих сполученнях (найчастіше як вуглекислоти і сульфати), то їх усування проходить дещо іншим способом.

1. З незалізнювання.

Знезалізнювання полягає на заміні сполук заліза, які виступають у воді у вигляді розчиненої у нерозчинні сполуки, які осідають на біофільтрі.

Необхідною умовою щоб це осягнути є аерація води. Внаслідок аерації з води усувається незв'язаний вуглекислотний газ, завдяки чому підвищується реакція цієї води.

Солі заліза гідролізують у воді відносно легко, творячи розчинні гідроокиси Ре(ОН)2, які пізніше окислюються розчиненим у воді киснем до нерозчинного і осідаючого гідроокису заліза .

Fе(НСОЗ)2 + Н20 ® Fе(ОН)2 + 2С02 + Н20

2Fе(ОН)2 + 1/202 + Н20 ® 2Fе(ОН)3"

Якщо солі заліза виступають як сульфати FеSO4. результатом гідролізу є гідроокис заліза і сірчана кислота. РеБ04 + 2Н20 ® FeSO4 +

2H2O ® Fe(OH)2  + Н2S04

Під впливом кисню (підчас процесу аерації) гідроокис заліза переходить у осідаючий гідроокис заліза, а сірчана кислота, що витворюється може знизити реакцію рН до значення <5, при якому процес знезалізнювання припиняється. В такому випадку, оскільки вода не містить достатньої кількості вуглекислот самочинно нейтралізуючих кислоти, треба її підлужити гідроокисом кальцію (нижченаведена реакція).

FеSO4 + Са(0Н)2 ® СаSO4 + Fе(0Н)2 і далі

2Fе(ОН)2 + 1/202 + Н20 ® 2Fе(ОН)3"

Умовою швидкого перебігу процесу окислення заліза двовалентного до тривалентного є досягнення підчас аерації як найвищої реакції.

На окислення 1 mg заліза теоретично витрачається 0,143 тд кисню.

2. З немарганцьовування.

Розчинені у воді солі марганцю стійкіші і не гідролізують так легко, як солі заліза; для їх усунення необхідні відповідні каталізатори.

Ефективність знемарганцьовування крім цього залежить від реакції води. Найкорисніше вона проходить при рН > 10, при якому сполуки марганцю гідролізують до Мn(ОН)2. Після аерації ці гідроокиси осаджуються у вигляді нерозчинних Мп(ОН)3. При нижчих значеннях рН знемарганцьовування можливе лише в присутності діючих каталізуюче окисів марганцю, щ о осаджуються на шарі у напірному фільтрі сорбують марганець у вигляді гідроокисів.

МnO2 + Н20 ® МnО(ОН)2

Мn(НСОЗ)2 + МnО(ОН)2 + Н2O ® 2Мn(ОН)3" + 2С02

МnO4 + МnО(ОН)2 + ЗН2O ® 2Мn(ОН)3" + Н2SO4

Досягнення повної ефективності процесу можливе після „спрацювання фільтру", тобто після витворення шару окисів. Внаслідок надмірного підкислення сірчаною кислотою і вуглекислотою може виникнути потреба алкалізації води гідроокисом кальцію.

Складність реакції, що відбуваються при знемарганцьовуванні спричиняє те, що правильне і оптимальне установлення процесу вимагає великого досвіду обслуговування і старанного контролю.

Треба також звернути увагу на перешкоди процесу знемарганцьовування, які мажуть викликати сполуки азоту, які знаходяться у воді, а особливо аміак. В таких обставинах кисень, поставлений підчас аерації, використовується для їх окислення, а не для окислення гідроокисів марганцю. Виникає тоді потреба відповідного збільшення кількості поставлюваного повітря.

Фото Пом`якшувачі води

Пом`якшувачі води фото 0

Товари схожі на Пом`якшувачі води

Пом`якшувачі води луцьк
Пом`якшувачі води луцьк

Інші товари схожі на Пом`якшувачі води

Льняна олія луцьк
52 грн.
Засоби догляду за водою BAYROL луцьк
AquaDOCTOR pH Minus луцьк
300 грн.
AquaDOCTOR pH Plus луцьк
431 грн.
Полипропиленовый лист луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу