Підвіконня внутрішнє DANKE, Львів

Контактна інформація

Адрес...........................Львів, вул. Франка, 92/2 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ vorotagreenkor.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Підвіконня внутрішнє DANKE

Підвіконня внутрішнє DANKE

При виборі пластикових вікон, особливу увагу слід звернути на пластикові підвіконня, так як в процесі експлуатації вони приймають на себе більшу частину навантаження. Саме тому підвіконня ПВХ повинні мати максимально міцне покриття. Адже найчастіше на них стоять горщики з квітами, які чимало важать, іноді сидять діти, деякі люди вважають за краще розставляти на підвіконнях сувеніри. Все це може подряпати покриття, а зовнішній вигляд вікна не в малому ступені залежить від виду підвіконня. До того ж, підвіконня створюють теплоізоляцію. Вони повинні одночасно перешкоджати проникненню в приміщення холодного повітря з вулиці і протистояти витоку теплого повітря назовні з кімнати. Завдання підвікоників полягає в тому, щоб правильно регулювати спрямованість конвекційних потоків повітря, нагрітих в приміщенні, які повинні підніматися вгору, при цьому посилюючи біля вікна і прилеглої ділянки стіни біля нього повітряну теплу прошарок. Такий елемент повинен володіти високими властивостями теплоізоляції, в будь-який час року, зберігаючи необхідну температуру в приміщенні.

DANKE – підвіконня преміум-класу

Переваги підвіконь DANKE:

Ідеально гладка глянцева поверхня дозволяє максимально спростити догляд за підвіконням і не вимагає використання чистячих засобів як звичайний підвіконня, з шорсткої поверхні якого з кожним роком все складніше відчистити забруднення, а його зовнішній вигляд при цьому залишає бажати кращого. Підвіконня DANKE не має таких проблем і десятиліттями, як і Ваше нове вікно, зберігає свою презентабельність.

Висока стійкість до зносу і подряпин поверхні легко дозволяє переміщати по підвіконню DANKE квіткові горщики і інші предмети інтер’єру без збитку для його глянсової поверхні.

Висока термостійкість дозволяє підвіконню ДАНКЕ витримувати гарячі предмети, у тому числі і тліючу сигарету, хоча в цьому випадку все-таки краще використовувати призначену для сигарет попільничку.

Висока вологостійкість і паростойкость забезпечують довгострокове безпроблемне використання підвіконня DANKE без загрози розшарування і набрякання від вологості або сирості, як це, на жаль, відбувається наприклад, з підвіконнями з ДСП або неякісно обробленого дерева.

Стійкість до ультрафіолету зберігає первинний вид підвіконня ДАНКЕ десятиліттями. Тепличний ефект сонячних променів через шибку жодним чином не змінить ні колір, ні малюнок підвіконня DANKE.

Ексклюзивна конструкція підвіконня DANKE забезпечує необхідну для підвіконня міцність при експлуатації і дозволяє ставати на нього, наприклад, при митті вікон, не боячись, що підвіконня буде пошкоджено.

Ексклюзивні декори, чудово відтворюють натуральні мармур і дерево в глянці, задовольнять не тільки естетичні вимоги споживачів. Відомо, що натуральні матеріали крім високої і недоступною більшості споживачів вартості дуже вибагливі й вимогливі у догляді. Так, мармур, наприклад, дуже боїться кольорових напоїв, таких як кава або вино. Плями від них залишаються практично назавжди. Підвіконня DANKE позбавлений цих недоліків і може широко застосовуватися як елемент дизайну інтер’єру.

   
► DANKE  
   
Ширина Ціна  
мм    грн.,м/п
100   76,5
150   114,75
200   153
250   191,25
300   229,5
350   267,75
400   306
450   344,25
500   382,5
600
 
0
700   535,5
Загл. 353 мм - 10,00 грн.    
Загл. 700 мм - 17,00 грн.  
З'єднювач - 39,00 грн.    

 

Фото Підвіконня внутрішнє DANKE

Підвіконня внутрішнє DANKE фото 0

Підвіконня внутрішнє DANKE фото 1

Підвіконня внутрішнє DANKE фото 2

Підвіконня внутрішнє DANKE фото 3

Підвіконня внутрішнє DANKE фото 4

Підвіконня внутрішнє DANKE фото 5

Підвіконня внутрішнє DANKE фото 6

Товари схожі на Підвіконня внутрішнє DANKE

Підвіконня внутрішні пластикові OPENTECH луцьк
від 18 грн.
Підвіконня внутрішні пластик-дерево ЕLITE глянцевий луцьк
від 39 грн.
Підвіконня внутрішні пластик-дерево  HOLZDORF луцьк
від 25 грн.

Інші товари схожі на Підвіконня внутрішнє DANKE

Теплиці, Парники луцьк
Віконний провітрювач луцьк
32 евро
Відхильно –обертальне вікно FPP-V U3 preSelect (попередня назва FPP preSelekt) луцьк
  грн.
Внутрішній підвіконник Satin Bianco Данке луцьк
Мансардні вікна Roto Designo R4 (РОТО) з центральною віссю повороту; луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу