Головна Товари Системи опалення Опалення Підлогові котли «Колві» 50-100 кВт


Підлогові котли «Колві» 50-100 кВт, Львів

Контактна інформація

Адрес...........................Ужгород, (подивитись на карті міста)
Сайт............................ brat.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Підлогові котли «Колві» 50-100 кВт

Сучасний дизайн і якість обшивки котлів «Колві» забезпечується виробництвом її на німецькому, італійському обладнанні з застосуванням полімерного покриття (порошкового фарбування). «Серцем» котла служить запатентований теплообмінник спеціальної конструкції. Сов-ремінний пульт управління, газова автоматика (Німеччина, Італія), інжекційний пальник (Італія) якісно і технологічно доповнюють модельний ряд опалювального обладнання корпорації «Колві». У підлогових котлах «Колві» використовуються газові клапани трьох типів виробництва Італії, Німеччини. Пальник відрізняється спеціальною технологією обробки отворів, пазів, через яке виробляється найбільш якісне спалювання газу. Складається з двох корпусів з нержавіючої сталі, що сприяє технологтчной підготовці газоповітряної суміші. Підлогові котли «Колві» з модуляційним газовим клапаном використовують на 20-30% газу менше аналогічного обладнання. Котли «Колві» 50, 100 кВт призначені для роботи як у відкритій системі опалення з природною циркуляцією теплоносія, так і в закритій, з циркуляційним насосом. Спеціально для районів з нестійким електропостачанням випускаються котли з автономною системою автоматики, яка не залежить від електроенергії. Котли потужністю 50-100 кВт чудово зарекомендували себе при паралельній роботі в складі топкових. Модельний ряд підлогових котлів «Колві» 50 - 100 кВт, доповнили модифікації з вбудованою системою для гарячого водопостачання. Відрізняються новинки з індексом «М» від популярних котлів СР, РЄ установкою за задньою панеллю облицювання швидкісного водонагрівача з додатковим допоміжним обладнанням: насосом, керованим реле протоки, змонтованим на підводі холодної води. Ці елементи забезпечують пріоритет ГВП в системі опалення з природною циркуляцією. При функціонуванні котлів з насосом спеціальні контакти проміжного реле, використовуваного в блоці електричного управління контура ГВП, включають насос контуру ГВП і відключають насос контуру опалення при наявності протоки холодної води від водопроводу в швидкісний водонагрівач. Котли виробляють велику кількість гарячої води:

«Колві» 50 кВт - 19,5 л / хв (1170 л / год); «Колві» 100 кВт - 19,5 л / хв (1170 л / год). При цьому витрата води в котлах потужністю 100 кВт стандартного виконання складає 1170 л / год, так як контур ГВП розміщений тільки на одному корпусі котла. За замовленням на другому корпусі встановлюється додатковий контур збільшуючи витрату води до 2340 л / год. Котли «Колвітерм Люкс» крім системи ГВП мають турбопріставку для примусового викиду продуктів згоряння.

  • Не потребують електроенергії з можливістю застосування кімнатного термостата;
  • Газові двоступінчасті клапани, що виробляють автоматичне регулювання подачі газу і дозволяють управляти параметрами роботи устаткування;
  • Газові клапани з модуляційної автоматикою,

    Фото Підлогові котли «Колві» 50-100 кВт

    Підлогові котли «Колві» 50-100 кВт фото 0

Товари схожі на Підлогові котли «Колві» 50-100 кВт

Транспортабельні котельні 192-5760 кВт луцьк
Настінні апарати «Колвітерм» 50, 100 кВт луцьк
Дахові модулі 192-1536 кВт луцьк
  грн.
Сталеві котли 90-650 кВт луцьк
Сталеві котли 1000-10000 кВт луцьк

Інші товари схожі на Підлогові котли «Колві» 50-100 кВт

Moderator Unica 12 луцьк
SAS GRO-ECO 36 луцьк
Каминные топки UNIFLAM 700 PRYZMA с шибером   ref. 601-685 луцьк
900 евро
Печь чугунная INVICTA CLASSIC луцьк
820 евро
SAS NWT 17 луцьк