Пароочисник Profi Max Plus, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............ТОВ ОТТІМО (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, вул.Героїв УПА, 73 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ ottmo.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Пароочисник Profi Max Plus

Ottimo Profi Max Plus — це пароочисник, який використовує природну силу водяної пари, що подається під тиском, та високу ефективність біорозкладаного препарату у функції миючого засобу.

Пароочисник OTTIMO PROFI MAX PLUS гарантує ідеальне очищення парою. Ця марка була створена фахівцями для клієнтів у сфері промисловості. Пристрій використовує природну силу водяної пари, що подається під тиском, та високу ефективність біорозкладаного препарату у функції миючого засобу. Перевагами даної моделі є, передусім, більша потужність і продуктивність, а також найвища якість компонентів і виготовлення. У нашому пароочиснику ми використали сучасну технологію, що передбачає два змінні резервуари для миючих засобів та третій для води. Це дозволяє працювати безперервно протягом тривалого часу і швидко замінити один миючий засіб на інший. Крім того, у випадку нестачі води, пристрій завжди готовий до нового заправлення. Завдяки своїй високій потужності OTTIMO PROFI MAX PLUS постійно генерує пару відповідних параметрів, навіть при очищенні значних поверхонь.

Після включення пароочисник готовий до роботи вже через 7 - 9 хвилин, що дозволяє уникнути дратуючого очікування готовності пристрою до праці. Пристрій обладнаний системою контролю всіх функцій, показує температуру і тиск у котлі, час роботи, сигналізує користувачеві про максимальний рівень брудної води та мінімальний рівень води в резервуарі парогенератора, завдяки чому можна повністю зосередитися на прибиранні. Для зручності в роботі всі функціональні кнопки розміщені на рукоятці гнучкого шланга. Це кнопка подачі пари; кнопка вакуумного всмоктування пилу; кнопка включення й виключення подачі пари, вакуумного очищення і подачі миючого засобу.

Інші переваги пристрою для парового очищення OTTIMO PROFI MAX PLUS – це простота демонтажу резервуара для брудної води; електронний контролер із процесором; можливість миття й висушування протягом одного циклу (завдяки цьому немає потреби спочатку підмітати або чистити пилососом, а потім відтирати й відмивати підлоги, що дозволяє заощаджувати час і набагато менш виснажливе).

Надзвичайно ефективною є функція чищення оббивки й килимів.

До переваг парового очищення, у свою чергу, належать: більш висока гігієна й точність (у порівнянні з іншими методами очищення) – гаряча пара не тільки видаляє бруд, але й знищує грибок і спори, бактерії й пилових кліщів; нижча трудомісткість і менші витрати часу (у порівнянні з традиційними методами); під час прибирання твердих підлог немає необхідності використовувати інші пристосування для прибирання, такі як відра чи швабри; пара під високим тиском проникає в найбільш проблемні й малодоступні місця, туди, де традиційні методи очищення малоефективні (наприклад, плиткові шви, стоки, щілини); крім того, водяна пара усуває неприємні запахи, що позитивно позначається на атмосфері приміщень, у яких здійснюється прибирання.

Пароочисник OTTIMO PROFI MAX PLUS має широкий спектр застосування у всіх сферах промисловості й господарської діяльності, в тому числі там, де необхідно впоратися з винятково стійкими забрудненнями. Цей паровий пристрій ідеально підходить для прибирання офісних приміщень і промислових площ, для застосування в готелях, підприємствах громадського харчування та в багатьох інших місцях. Крім того, пристрій може з успіхом використовуватися на автомобільних мийках.

Об’єм резервуару для миючого засобу: 2 x 5 л
Тиск: 9 бар (130.5 фунтів на квадратний дюйм)
Харчування: 230 В ~ 50 Гц
Загальна споживана потужність: 3400 Вт ЄС
Матеріал котла: нержавіюча сталь AISI 304
Об’єм котла: 3,1 л
Обсяг накопичувального резервуару: 5 л
Генерування пари: 80 г/хв. - 4,80 л./рік.
Температура пари в котлі: 175,4° C
Сигнал критичного рівня води: звуковий та візуальний
Сигнал готовності до роботи: візуальний - пульт
Час нагрівання: 8/9 хв.
Розміри: Д x Ш x В 930 x 500 x 1100 мм
Вага нетто: 54 кг
Наявний сертифікат: ЄС
Потужність всмоктування: 1200/1400 Вт
Управління функціями на рукоятці шланга: пар - вакуумна чистка - миючий засіб
Об’єм бака для брудної води: 20 л
Корпус: нержавіюча сталь
Регулювання струменя: на пульті

Фото Пароочисник Profi Max Plus

Пароочисник Profi Max Plus фото 0

Товари схожі на Пароочисник Profi Max Plus

Ганчірка з мікрофібри для шибок - жовта. луцьк
Маленька ганчірка з мікрофібри. луцьк
Велика ганчірка з мікрофібри. луцьк
Швабра для стін - парова луцьк
горизонтальна всмоктувальна насадка луцьк

Інші товари схожі на Пароочисник Profi Max Plus

Возики для прибирання луцьк
 
Щоденне прибирання приміщень луцьк
Мобильный бойлер Lavor Pro Vulcano 74, код 8.699.0015 луцьк
0 грн.
Возики для прибирання з двома відрами луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу