Головна Товари Медицина Послуги ветеринара Оформлення ветеринарного паспорту


Оформлення ветеринарного паспорту, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............ІрвітЗоо (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, (подивитись на карті міста)
Сайт............................ rvitzoo.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Оформлення ветеринарного паспорту

У кожного домашньої тварини обов'язково повинен бути ветеринарний паспорт. Цей міжнародний документ заповнюється ветеринаром і оформляється при першій вакцинації цуценя чи кошеня. У ньому вказуються всі дані про тварину, в тому числі кличка, дата народження, порода, стать, забарвлення шерсті і особливі прикмети чотириногого, наприклад, клеймо або номер електронного чіпа. Також в ветпаспорт повинна бути інформація і про власника тварини: ПІБ, адресу та контактний телефон.
У спеціальні графи паспорта вносяться відмітки про щорічну вакцинації - проставляється дата її проведення і вклеюється спеціальна наклейка, що поставляється разом з вакциною. Ця наклейка гаситься печаткою клініки або особистою печаткою лікаря з його підписом. Також в цьому документі повинні бути зазначені дані і про інших профілактичних заходах: дегельмінтизації, репродукції та обробки від ектопаразитів.
Правильно оформлений ветеринарний паспорт - це документ, на основі якого в органах Державної Ветеринарної Служби видається Ветеринарна довідка Форми N1 для провезення тварин у громадському наземному і повітряному транспорті. Нагадаю, ця довідка видається строго за 3 дні до від'їзду. Зверніть увагу і на те, що для її отримання вихованець повинен бути вакцинована від сказу та інших інфекцій не менш ніж за 30 днів до від'їзду, але й не більше одного року.
Відновити втрачений ветпаспорт можливо в тому випадку, якщо є інформація, в якій клініці і коли проводилась остання вакцинація. При дотриманні правил вакцінацінірованія вся інформація обов'язково дублюється в спеціальних журналах контролю та обліку. У разі якщо ветпаспорт оформлений з порушенням правил, наприклад, у ньому відсутні наклейки і немає дати вакцинації, він може бути визнаний недійсним.

Фото Оформлення ветеринарного паспорту

Оформлення ветеринарного паспорту фото 0

Товари схожі на Оформлення ветеринарного паспорту

Інші товари схожі на Оформлення ветеринарного паспорту

Стоматологія луцьк
Поради ветеринара Львів луцьк
Ветеринарна УЗД діагностика луцьк
Купірування вух луцьк
Противомикробные средства Джотрил 10% луцьк
  грн.
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу