Головна Товари Медицина Послуги ветеринара Оформлення ветеринарного паспорту


Оформлення ветеринарного паспорту, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............ІрвітЗоо (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, (подивитись на карті міста)
Сайт............................ rvitzoo.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Оформлення ветеринарного паспорту

У кожного домашньої тварини обов'язково повинен бути ветеринарний паспорт. Цей міжнародний документ заповнюється ветеринаром і оформляється при першій вакцинації цуценя чи кошеня. У ньому вказуються всі дані про тварину, в тому числі кличка, дата народження, порода, стать, забарвлення шерсті і особливі прикмети чотириногого, наприклад, клеймо або номер електронного чіпа. Також в ветпаспорт повинна бути інформація і про власника тварини: ПІБ, адресу та контактний телефон.
У спеціальні графи паспорта вносяться відмітки про щорічну вакцинації - проставляється дата її проведення і вклеюється спеціальна наклейка, що поставляється разом з вакциною. Ця наклейка гаситься печаткою клініки або особистою печаткою лікаря з його підписом. Також в цьому документі повинні бути зазначені дані і про інших профілактичних заходах: дегельмінтизації, репродукції та обробки від ектопаразитів.
Правильно оформлений ветеринарний паспорт - це документ, на основі якого в органах Державної Ветеринарної Служби видається Ветеринарна довідка Форми N1 для провезення тварин у громадському наземному і повітряному транспорті. Нагадаю, ця довідка видається строго за 3 дні до від'їзду. Зверніть увагу і на те, що для її отримання вихованець повинен бути вакцинована від сказу та інших інфекцій не менш ніж за 30 днів до від'їзду, але й не більше одного року.
Відновити втрачений ветпаспорт можливо в тому випадку, якщо є інформація, в якій клініці і коли проводилась остання вакцинація. При дотриманні правил вакцінацінірованія вся інформація обов'язково дублюється в спеціальних журналах контролю та обліку. У разі якщо ветпаспорт оформлений з порушенням правил, наприклад, у ньому відсутні наклейки і немає дати вакцинації, він може бути визнаний недійсним.

Фото Оформлення ветеринарного паспорту

Оформлення ветеринарного паспорту фото 0

Товари схожі на Оформлення ветеринарного паспорту

Інші товари схожі на Оформлення ветеринарного паспорту

Ветеринарна УЗД діагностика луцьк
Щипці копитні луцьк
Інсектозол 100 мл Фарматон луцьк
Шприц пластик 20 мл SJ 107-1 луцьк
Сіль брикетована 5кг луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу