Головна Товари Устаткування для с/г Інше сільгоспобладнання Інкубатор побутовий Рябушка-70 з механічним переворотом


Інкубатор побутовий Рябушка-70 з механічним переворотом, Львів

Інкубатор побутовий Рябушка-70 з механічним переворотом
Нема в наявності
+380 << показати телефон

Ціна: 340 грн.
Товар від надійного постачальника
  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник.............. ТЕПЛОВИЧОК (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, (подивитись на карті міста)
Сайт............................ http://teplovichok.com.ua
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Інкубатор побутовий Рябушка-70 з механічним переворотом

Інкубатор побутовий Рябушка-70 з механічним переворотом, Львів

 
  
 
Переворот яєць здійснюється вручну або шляхом переміщення рамки щодо дна (при цьому яйця перевертаються на 180 °).
 
  
 
Технічні характеристики:
 
Місткість яєць, шт (в залежності від розміру):
 
 ·        Курячих 70
 
 ·        Качиних або індичих до 40
 
 ·        Гусячих до 30
 
 ·        Перепелиних до 150
 
 1.     Переворот яєць механічний
 
 2.     Повітрообмін природний
 
 3.     Підтримування вологості - вільне випаровування
 
 4.     Підтримання температури автоматичне
 
 5.     Діапазон регулювання температури 36-40 ° С
 
 6.     Точність автоматичної підтримки температури ± 0,5 ° С
 
 7.     Напруга живлення 220 ± 22В
 
 8.     Частота живлячої напруги 50Гц
 
 9.     Споживана потужність до 100Вт
 
 10.   Габаритні розміри (ДхШхВ) 600х400х200мм
 
ВИТЯГ З ІНСТРУКЦІЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ
 
ЗАГАЛЬНІ ВКАЗІВКИ
 
 1,1 Інкубатор «Рябушка» є побутовим приладом і призначений для інкубації яєць сільськогосподарської птиці в особистих господарствах.
 
 1,2 Інкубатор повинен експлуатуватися в закритих опалювальних приміщеннях в нормальних кліматичних умовах при температурі навколишнього повітря від +15 до +35 ° С.
 
 1,3 Не допускається на місці установки інкубатора наявність нагрівальних та опалювальних приладів, протягів, потрапляння прямих сонячних променів.
 
  
 
2. ТЕХНІЧНІ ДАНІ
 
Місткість інкубатора в розрахунку на:
 
  з переворотом/ без перевороту
   Курячих до 45/ до 70
  Гусячих до 10/ до 35
   Качиних до 29/ до 55
   Індичих до 29 /до 55
 
Інкубатор забезпечує температуру в автоматичному режимі в діапазоні ° С-37 ,7-38, 3.
   Напруга живлення змінного струму В-220
  Частота живильної мережі Гц-50
  Споживаюча потужність Вт-30
   Довжина 58,5 см
   Висота 18,0 см
   Маса в упаковці кг не більше 2,4 кг
 
  
 
3. КОМПЛЕКТНІСТЬ
  Інкубатор ІБ-70 1 ШТ.
   Терморегулятор (електронний) 1 ШТ.
   Термометр шт. 1 ШТ.
   Стаканчик мірний 1 ШТ.
   Сітка перевороту 1 ШТ.
   Ручка механізму перевороту шт. 2 ШТ.
   Керівництво по експлуатації шт. 1 ШТ.
   Коробка пакувальна шт. 1 ШТ
  Піддон для води 1 ШТ.
 
ВКАЗІВКИ ЩОДО ТЕХНІЧНОЇ БЕЗПЕКИ
 
  4.1. Забороняється включати інкубатор зі знятою кришкою.
 
   4.2. Не допускається встановлювати інкубатор поблизу відкритого вогню та нагрівальних приладів.
 
   4.3. Не тягніть за шнур.
 
   4.4. УВАГА! Щоб уникнути псування корпусу КАТЕГОРИЧНО забороняється доводити температуру в інкубаторі понад 50 ° С.
 
   4.5. Не ставте на кришку сторонні предмети і не тисніть на неї.
 
ПІДГОТОВКА ДО РОБОТИ
   5.1. Забороняється включати інкубатор зі знятою кришкою.
   5.2. Розпакуйте інкубатор, зніміть кришку з корпуса інкубатора.
   5.3. Дістаньте захисний контейнер з інкубатора, вийміть з нього: паспорт, стаканчик мірний, терморегулятор, градусник.
   5.4. За допомогою мірного стаканчика налийте воду в самоіспаряющійся піддон на дні скриньки з розрахунку 2/3 його ємності.
   5.5. Вставте градусник в отвір "Градусник" на кришці корпусу.
   5.6. Обережно встановіть кришку на корпус.
   5.7. Вставте датчик в "Отвір для термодатчика" на кришці інкубатора.
   5.8. Встановіть вилку шнура в розетку терморегулятора.
   5.9. Вставте терморегулятор в розетку 220 В.
   5.10. Регулювання температури виробляти згідно інструкції до терморегулятора.
 
ПОРЯДОК РОБОТИ
  6.1. Витягніть вилку з розетки і обережно зніміть кришку з інкубатора. Яйця укладіть горизонтально, в чарунки сітки. Перевертання яєць відбувається шляхом переміщення ручки механізму перевороту рухом до себе і від себе.
   6.2. Перший раз яйця поверніть через 12год після їх закладки в інкубатор. Надалі перевертання яєць здійснюється два рази на добу (вранці та ввечері).
   6.3. Слідкуйте за наявністю води в доріжках. Додавайте воду по мірі випаровування через 3-4 дні.
   6.4. Датчик терморегулятора і нижню частину градусника необхідно якомога ближче встановити до поверхні яйця для найбільш точного визначення температури в інкубаторі і її регулювання.
 
ПІДГОТОВКА ДО ІНКУБАЦІЇ
 
 Перед тим, як класти яйця в інкубатор, необхідно протягом приблизно доби випробувати систему термостатування, щоб переконатися, що температура підтримується з похибкою в 1 градус і ви навчилися регулювати її.
 
 Слід памятати, що тимчасове охолодження яєць не небезпечно (непоганий виводок виходить навіть при охолодженні інкубатора до кімнатної температури на 3:00), в той час як короткочасний перегрів понад 41 градуси приводить до загибелі зародків.
 
Яйця для інкубації відбирають свіжі, з терміном зберігання не більше 3-4 днів. Максимальний термін зберігання курячих і качиних яєць - 6, індичих - 8, гусячих - 10 днів. Мити яйця перед інкубацією не можна, оскільки вони покриті тонкою плівкою, здатної вбивати мікроби.
 
 Інкубаційні яйця повинні мати правильну форму, не кулясту і не дуже видовжену, гладку однорідну шкаралупу без тріщин, без вапняних опуклостей-наростів, колір шкаралупи повинен відповідати виду птаха або породі.
 
Розмір яйця має бути середній. З дрібних яєць виведуться слабкі пташенята, яких важче буде виростити і зберегти. Крім того розміри яєць передаються у спадок, і майбутня самка буде нести дрібні яйця. Надмірно великі яйця бувають часто двохжовткові, вони непридатні для інкубації.
 
 Відбираючи яйця для інкубації, потрібно не лише оглянути їх зовні, але і добре переглянути на світ при допомозі овоскопа. Вони повинні мати малорухливий жовток, який займає на просвіт центральне положення, без чітко виражених границь. Повітряна камера повинна знаходитися в тупому кінці яйця і бути ледь помітна. Якщо повітряна камера велика,  це яйце зберігалося довго і не придатне для інкубації.
 
Яйця, приготовані для інкубації, потрібно зберігати у темному, добре провітрюваному приміщенні при температурі +8 ... 12 градусів і відносній вологості 75 ... 80% у вертикальному положенні тупим кінцем вниз. Якщо до інкубації яйця зберігаються більше 3 днів, їх потрібно щодня перевертати в горизонтальному положенні, інакше жовток спливає і прилипне до шкаралупі, яйце стане непридатне для інкубації. Але навіть при правильному зберіганні в яйцях відбуваються зміни, і якість їх знижується.
 
Непридатними для інкубації вважаються яйця, неправильної форми, що мають дефект шкаралупи (тріщини, тонку шкарлупу, велика кількість великих вапняних наростів, шорсткості); двухжелтковие зі зміщенням або прилиплим до шкаралупі жовтком, із зміщеною, рухливою або блукаючої повітряною камерою, з кровяними і іншими сторонніми включеннями; яйця, в яких відбулося зміщення білка з жовтком в результаті розриву желточной оболонки, білок або жовток пофарбовані кровю; яйця, уражені пліснявою, яйця, не просвічуються або мають темні плями; «старі яйця», які довго зберігалися: при просвічуванні буває видно збільшена повітряна камера, жовток великий, темний, наближений до шкаралупі або присох до неї, межі його окреслені більш різко, ніж у свіжому яйці; білок рідкий, тому жовток дуже рухливий, яйця, в яких помітні ознаки розпочатого розвиватися, але загиблого ембріона. Жовток при цьому втрачає свою форму і здається змішаним з білком.
 
Яйця, що закладаються в інкубатор, повинні бути одного розміру. Якщо в інкубатор помістити яйця з масою від 50 до 70 г, то вилуплення розтягнеться. і пташенята будуть різнитися за віком. Щоб це виключити, яйця групують по масі: 50 ... 60 і 61 ... 70 м. Закладати їх і інкубатор слід по черзі спочатку більші, потім подрібніше.
Як обирати яйця для інкубування -
 
 Перш за все необхідно включити інкубатор і перевірити стабільність його роботи по підтриманню температури. Температура повинна бути постійною у всьому обємі інкубатора і змінюватися регулятором в межах від 37,0 до 38,5 градуса. Якщо все нормально, то переходьте до наступного етапу.
 
Вибір яєць для інкубації. Якщо у вас маленький інкубатор, то вибір яєць може обмежиться візуальним оглядом, можна оглянути яйця на прсвіт яскравої лампи. Яйця з плямами не підходять.Для великих інкубаторів потрібен овоскоп. Овоскоп - це прилад для перегляду яєць на просвіт в потужному паралельному пучку світла. Простий пристрій може заощадити і гроші і нерви.
 
Але насамперед необхідно відібрати яйце за формою. Форма яєць мінлива в межах одного виду породи і кросу птиці і залежить від віку птиці. Не можна для інкубації брати яйця неправильної форми. Витягнуті, сплющені, круглі, занадто великі, занадто маленькі - таке яйце відбраковують. З відібраних яєць видаляють яйце по виду шкаралупи: з мармуровою шкаралупою, наростами, вапняними відкладеннями на шкаралупі, шорсткістю і поясами на шкаралупі.
 
Після відбору за формою і шкаралупі можна переходити до перегляду яєць через овоскоп. По-перше яйце повинно мати зародок (бластодіск), розташований на жовтку. Всі яйця мають аномалії бракуються. Аномалії: дрібні жовтки, великі жовтки, багато жовтків, відсутність жовтків, багато зародків, велика повітряна камера або її зміщення в бічну частину або гострий кінець яйця, включення у вмісті яєць (кров, зерна, пісок, і пр.), рідкий білок, красюк (білок змішаний з жовтком),  
 
Після відбраковування переходять до закладки.Не можна закладати яйця з холоду, треба дати їм зігрітися протягом години. Можна в цей час розкладати яйця по лотках.
 
Стабільність температури -  У перші 12 годин ембріон переносить нагрів до 46,8 градусів протягом півгодини, надалі така температура є смертельною. У перші дні (тиждень) невелике підвищення температури (38,3) сприятливо для розвитку ембріона. Нижня межа температури в перший тиждень лежить в межах 37,5, надалі близько 37,2 градуса. Верхня межа не перевищує 38,3 на 18 день інкубації і 38,7 градусів перед вибіркою курчат.
 
Перед закладанням яєць бажано встановити температуру в інкубаторі 38 градусів. Надалі встановлюється температура 37,6 градусів. Інкубація будь-яких яєць ділиться на три приблизно рівні періоди. В кінці кожного періоду бажано проводити перегляд яєць на просвіт. У третій період виведення температура знижується до 37,2 градуса. Якщо відключилася електроенергія, то в перший період необхідно постаратися зберегти температуру в інкубаторі (установкою ємностей з (теплой!) водою). В інші періоди треба відкрити двері інкубатора і всі вентиляційні отвори. Це якщо перерва в електропостачанні невеликий. В іншому випадку треба мати резервне живлення від акумуляторів. У цей час треба вручну повертати лотки 
 
 . Якщо при другому перегляді виявиться маленька повітряна камера, значить у вас велика вологість. Це погано для виводу. Курчата вилуплюються з незатягнутість пуповиною, малорухливі. Краще якщо камера займає 25-30% обєму яйця перед зупинкою обертання. Якщо при виведенні у вас багато недокінця виведених, загиблих ембріонів, значить температура в третій період була високою або недостатньо вентиляції (порушені умови інкубації). При витримуванні режиму інкубації, відхід у перший період повязаний з якістю яєць (нестачею вітамінів), надалі відхід повязаний тільки з порушенням режиму інкубації. Відбір курчат краще проводити два рази на добу - вранці та ввечері.Після закінчення виведення необхідно промити лотки і внутрішню частину інкубатора і дезінфікувати 15-20% розчином формаліну розпиленням. Або кварцуванням лампою

Фото Інкубатор побутовий Рябушка-70 з механічним переворотом

Інкубатор побутовий Рябушка-70 з механічним переворотом фото 0

Товари схожі на Інкубатор побутовий Рябушка-70 з механічним переворотом

Інкубатор побутовий Термія 60 луцьк
321 грн.
Інкубатор з автоматичним переворотом Львів луцьк
90 $
Побутовий інкубатор НАСЕДКА на 100 яєць напівавтоматичний переворот луцьк
355 грн.
Інкубатор МИ-30-1-С Квочка луцьк
785 грн.
Інкубатор МАЛЮК з автоматичним переворотом і живленням від акумулятора луцьк
100 $

Інші товари схожі на Інкубатор побутовий Рябушка-70 з механічним переворотом

Плуг 2-х корпусный луцьк
1 грн.
Барботажна миюча машина для мийки овочів і ягід луцьк
договірна грн.
Щітки, віники луцьк
Bomet Плуг 2-х корпусный луцьк
1 грн.
Шкив трехручейный 61 луцьк
1 грн.
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу