Головна Товари Устаткування для с/г Інше сільгоспобладнання Інкубатор побутовий НАСЕДКА ИБ-70 з механічним переворотом


Інкубатор побутовий НАСЕДКА ИБ-70 з механічним переворотом, Львів

Інкубатор побутовий НАСЕДКА ИБ-70 з механічним переворотом
Нема в наявності
+380 << показати телефон

Ціна: 400 грн.
Товар від надійного постачальника
  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник.............. ТЕПЛОВИЧОК (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, (подивитись на карті міста)
Сайт............................ http://teplovichok.com.ua
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Інкубатор побутовий НАСЕДКА ИБ-70 з механічним переворотом

Інкубатор побутовий НАСЕДКА ИБ-70, Львів

 
 Механічний переворот здійснюється шляхом пересування сітки, на якій укладені яйця уздовж інкубатора, при цьому яйця впираються в спиці і відбувається переворот. Яйця укладають уздовж спиць гострим кінцем. Сітка не передвігаеться автоматично, її необхідно пересувати руками.
 
Технічні характеристики:
 
Місткість яєць, шт (в залежності від розміру):
 ·        курячих 70
 ·        Качиних або індичих до 40
 ·        Гусячих до 30
 ·        Перепелиних до 150
 
  
 ·        Переворот яєць механічний
 ·        повітрообмін природний
 ·        Підтримування вологості - вільне випаровування
 ·        Підтримання температури автоматичне
 ·        Діапазон регулювання температури 36-40 ° С
 ·        Точність автоматичної підтримки температури ± 0,5 ° С
 ·        Напруга живлення 220 ± 22В
 ·        Частота живлячої напруги 50Гц
 ·        Споживана потужність до 100Вт
 ·        Габаритні розміри (ДхШхВ) 600х400х200мм
 
  
 
комплектність:
 ·        кришка 1шт
 ·        Корпус інкубатора 1шт
 ·        терморегулятор 1шт
 ·        градусник 1шт
 ·        Стакан для води 1шт
 ·        решітка 1шт
 ·        Спиці 10шт
 
ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
 
 У багатьох інкубаторах, щоб збільшити їх місткість, яйця укладають вертикально тупим кінцем вгору. Однак дослідження показали, що кращі результати виходять при горизонтальному положенні яєць, а для качиних і гусячих яєць це обовязкове правило. 
 
Яйця необхідно періодично перевертати, щоб уникнути прилипання ембріона до шкаралупи і забезпечити більш рівномірне прогрівання (різниця в температурі між верхом і низом яєць може досягати 2 ... 3 градусів). Це досить робити двічі на добу. Щоб не забути, які яйця вже перевернуті, а які ні, їх слід позначити. Наприклад, на одній стороні яйця написати простим олівцем хрестик, на другий - нулик. Поворот яєць припиняють з початком виведення. 
 
 Для контролю над розвитком зародків яйця переглядають овоскопом після закладки в інкубатор: курячі - на 6 і 19-й; качині і індичі - на 7 і 26-й; гусячі - на 8 і 28-й дні. 
 
 При першому перегляді відбраковують незапліднені яйця: вони на просвіт прозорі, без ознак розвитку зародка. Добре розвинений зародок у цей час вже занурений в жовток і тому погано видно. При просвічуванні на його місці видно світле поле, у глибині якого розрізняється тінь зародка. Чітко розрізняється мережа кровоносних судин. Погано розвинений зародок не занурений в жовток, розташований близько до шкаралупи і тому добре видно. Світлого поля навколо нього немає, кровоносна система розвинена слабо. Зазвичай так буває при тривалому недогріву або надмірної вологості.  Це можна виправити, змінивши температурний режим. Якщо зародок загинув, то кровоносні судини мають темний колір, видно кров у вигляді кільця, лінії чи звивини. 
 
 При другому перегляді, в кінці терміну інкубації, добре видно нерівна межа повітряної камери, можна помітити рух дзьобика. У яйці із загиблим зародком спостерігається суцільна темна маса без кровоносних судин, вміст яйця переливається. 
  
 
 На 20 або 21 день курчата починають виводитися. За день до виведення з яєць чутний писк, потім відбувається накльов. У процес вилуплення курчат втручатися не потрібно. Тільки у виняткових випадках, якщо плівка прилипла до дзьобик і курча задихається, а також якщо плівка прилипла до пуху і курча не може вилізти, йому можна допомогти. Під час виведення не слід відкривати інкубатор, вибирати по одному вилупилися курчат, охолоджувати яйця, змінювати режим роботи інкубатора, вмикати освітлення і т.п. Вибірку молодняку ​​краще зробити за один - три прийоми. 
 
Ще інкубатори - http://teplovichok.com.ua/product_list/group_1835676
Інкубатор побутовий "ЦЫПА" ИБ-100
 
 виробник - Харків, Україна
 
 тип - ламповий, переворот яєць механічний
 
 призначений для виведення курчат, каченят, гусенят та іншої птиці в умовах домашнього господарства.
 
 Пінопластовий корпус по кутах оббитий металевим кутником, який підсилює конструкцію і запобігає знищенню  пінопласту.
 
 Механічний переворот здійснюється шляхом руху сітки, на якій укладені яйця уздовж інкубатора, при цьому яйця впираються в спиці і відбувається переворот. Яйця укладають уздовж спиць гострим кінцем.
 
  
 
 Технічні характеристики:
 
Місткість яєць без механізму перевороту, шт (в залежності від розміру):
 ·        Курячих 100
 ·        Качиних або індичих до 50
 ·        Гусячих до 30
 ·        Перепелиних до 200
 
  
 1.      Переворот яєць механічний
 2.      Повітрообмін природний
 3.      Підтримування вологості - вільне випаровування
 4.      Підтримання температури автоматичне
 5.      Діапазон регулювання температури 36-40 ° С
 6.      Точність автоматичної підтримки температури ± 0,5 ° С
 7.      Напруга живлення 220 ± 22В
 8.      Частота живлячої напруги 50Гц
 9.      Споживана потужність до 35Вт
 10.   Габаритні розміри (ДхШхВ) 600х360х200мм
 
  
 
Комплект поставки
 1.      Кришка 1шт
 2.      Корпус інкубатора 1шт
 3.      Терморегулятор 1шт
 4.      Градусник 1шт
 5.     Стаканчик для води 1шт
 6.      Решітка 1шт
 7.      Спиці 10шт
 
 інкубатор відповідає ТУ УЗ.53-24488189-821-98
ІНКУБАТОР БЕЗ ТЕРМОРЕГУЛЯТОРА НЕ ВКЛЮЧАТИ!!!!
 
Ще інкубатори - http://teplovichok.com.ua/product_list/group_1835676
 
Як обирати яйця для інкубування -
 
 Перш за все необхідно включити інкубатор і перевірити стабільність його роботи по підтриманню температури. Температура повинна бути постійною у всьому обємі інкубатора і змінюватися регулятором в межах від 37,0 до 38,5 градуса. Якщо все нормально, то переходьте до наступного етапу.
 
Вибір яєць для інкубації. Якщо у вас маленький інкубатор, то вибір яєць може обмежиться візуальним оглядом, можна оглянути яйця на прсвіт яскравої лампи. Яйця з плямами не підходять.Для великих інкубаторів потрібен овоскоп. Овоскоп - це прилад для перегляду яєць на просвіт в потужному паралельному пучку світла. Простий пристрій може заощадити і гроші і нерви.
 
Але насамперед необхідно відібрати яйце за формою. Форма яєць мінлива в межах одного виду породи і кросу птиці і залежить від віку птиці. Не можна для інкубації брати яйця неправильної форми. Витягнуті, сплющені, круглі, занадто великі, занадто маленькі - таке яйце відбраковують. З відібраних яєць видаляють яйце по виду шкаралупи: з мармуровою шкаралупою, наростами, вапняними відкладеннями на шкаралупі, шорсткістю і поясами на шкаралупі.
 
Після відбору за формою і шкаралупі можна переходити до перегляду яєць через овоскоп. По-перше яйце повинно мати зародок (бластодіск), розташований на жовтку. Всі яйця мають аномалії бракуються. Аномалії: дрібні жовтки, великі жовтки, багато жовтків, відсутність жовтків, багато зародків, велика повітряна камера або її зміщення в бічну частину або гострий кінець яйця, включення у вмісті яєць (кров, зерна, пісок, і пр.), рідкий білок, красюк (білок змішаний з жовтком),  
 
Після відбраковування переходять до закладки.Не можна закладати яйця з холоду, треба дати їм зігрітися протягом години. Можна в цей час розкладати яйця по лотках.
 
Стабільність температури -  У перші 12 годин ембріон переносить нагрів до 46,8 градусів протягом півгодини, надалі така температура є смертельною. У перші дні (тиждень) невелике підвищення температури (38,3) сприятливо для розвитку ембріона. Нижня межа температури в перший тиждень лежить в межах 37,5, надалі близько 37,2 градуса. Верхня межа не перевищує 38,3 на 18 день інкубації і 38,7 градусів перед вибіркою курчат.
 
Перед закладанням яєць бажано встановити температуру в інкубаторі 38 градусів. Надалі встановлюється температура 37,6 градусів. Інкубація будь-яких яєць ділиться на три приблизно рівні періоди. В кінці кожного періоду бажано проводити перегляд яєць на просвіт. У третій період виведення температура знижується до 37,2 градуса. Якщо відключилася електроенергія, то в перший період необхідно постаратися зберегти температуру в інкубаторі (установкою ємностей з (теплой!) водою). В інші періоди треба відкрити двері інкубатора і всі вентиляційні отвори. Це якщо перерва в електропостачанні невеликий. В іншому випадку треба мати резервне живлення від акумуляторів. У цей час треба вручну повертати лотки 
 
 . Якщо при другому перегляді виявиться маленька повітряна камера, значить у вас велика вологість. Це погано для виводу. Курчата вилуплюються з незатягнутість пуповиною, малорухливі. Краще якщо камера займає 25-30% обєму яйця перед зупинкою обертання. Якщо при виведенні у вас багато недокінця виведених, загиблих ембріонів, значить температура в третій період була високою або недостатньо вентиляції (порушені умови інкубації). При витримуванні режиму інкубації, відхід у перший період повязаний з якістю яєць (нестачею вітамінів), надалі відхід повязаний тільки з порушенням режиму інкубації. Відбір курчат краще проводити два рази на добу - вранці та ввечері.Після закінчення виведення необхідно промити лотки і внутрішню частину інкубатора і дезінфікувати 15-20% розчином формаліну розпиленням. Або кварцуванням лампою

Фото Інкубатор побутовий НАСЕДКА ИБ-70 з механічним переворотом

Інкубатор побутовий НАСЕДКА ИБ-70 з механічним переворотом фото 0

Товари схожі на Інкубатор побутовий НАСЕДКА ИБ-70 з механічним переворотом

Інкубатор побутовий Термія 60 луцьк
321 грн.
Інкубатор з автоматичним переворотом Львів луцьк
90 $
Побутовий інкубатор НАСЕДКА на 100 яєць напівавтоматичний переворот луцьк
355 грн.
Інкубатор МИ-30-1-С Квочка луцьк
915 грн.
Інкубатор МАЛЮК з автоматичним переворотом і живленням від акумулятора луцьк
100 $

Інші товари схожі на Інкубатор побутовий НАСЕДКА ИБ-70 з механічним переворотом

Окучник универсальный луцьк
1 грн.
Барботажна миюча машина для мийки овочів і ягід луцьк
договірна грн.
Bomet Опрыскиватель 300 л луцьк
1 грн.
Bomet Борона дисковая 2.0 м навесная БТ-2 луцьк
1 грн.
Bomet Почвофреза 1.6 м луцьк
1 грн.
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу