Головна Товари Краса і здоров'я Відновне лікування Не правильне харчування - причини засмічення організму


Не правильне харчування - причини засмічення організму, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............ГІРУДА-ВІТА (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, вул. Короленка, 4, оф. 4 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ hirudavita.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Не правильне харчування - причини засмічення організму

Навіть у найпростішому одноклітинному організмі існує багато систем, які забезпечують його життєдіяльність. Але наскільки важливим є завдання саморегуляції в людському організмі, який складається із мільярдів клітин, що утворюють різні органи, а ті, в свою чергу, об”єднуються у складні системи.

Хто причетний до виготовлення відносно простих напівпровідникових деталей для ЕОМ, знає, які для цього потрібно стерильно чисті цехи. Там ведеться строгий облік кожної порошинки, підтримується певна температура і вологість.

А ми, за невеликим виключенням, зовсім не турбуємось про власний організм, про його внутрішню чистоту, найменша з клітин якого у десятки тисяч раз складніше побудована, ніж найшвидша обчислювальна машина.Ось тому варто пригадати відомий вислів, що здоров”я, як і честь, треба берегти змолоду, причому здоров”я духовне, психічне і фізичне.

Основна причина розладів в такій складно організованій системі, як людський організм – це порушення природної внутрішньої рівноваги внаслідок незнання та ігнорування законів природи.Це незнання веде до засмічення організму токсичними речовинами і, в подальшому, до погіршення його життедіяльності. Сюди можна віднести шкідливі звички, стреси, недотримання правил гігієни харчування.

Зашлаковуємо ми свій організм і неконтрольованим вживанням медикаментів, які часто-густо застосовуємо без консультації лікаря.

Особливо шкідливими є антибактеріальні препарати, які сприяють хронічному кишковому дизбактеріозу, а отже найрізноманітнішим порушенням в організмі.

Якщо ми ведемо активний спосіб життя, правильно харчуємось, уміємо розважливо реагувати на різні життєві ситуації, тоді наш організм без проблем справляється з усіма навантаженнями.

Але при певних умовах ми втрачаємо цю унікальну можливість, накопичуємо в собі різноманітні шлаки, токсини, “обростаємо” безліччю хвороб і болячок. Нам виставляють найрізноманітніші діагнози, пропонують масу синтетичних медикаментів (по суті своїй токсини), які ми ретельно вживаємо, та на жаль, краще від цьго не стає, а якщо і наступає покращення стану то не довготривале. Наш організм, уже зашлакований внутрішніми токсинами (ендогенними), ми ще нашпиговуємо зовнішніми (екзогенними), замкнувши, таким чином, хибне коло, розірвати яке вдається не всім і не завжди.

Зашлакування наступає тоді, коли органи і системи, відповідальні за знешкодження токсинів, не в змозі вивести їх на зовні. А починається все з товстого кишківника, втягуючи в патологічний процес печінку, жовчний міхур, передміхурову залозу, нирки і т.д.Товста кишка є кінцевим відділом травного тракту людини і виконує багато функцій, серед яких основними є всмоктувальна, евакуаторна, тепло- та енерготвірна.

Тут також живуть наші маленькі друзі і помічники – мікроорганізми. Саме вони продовжують переробку їжі продукуючи при цьому амінокислоти, вітаміни, ферменти вкрай необхідні людині.

Евакуаторна функція полягає в тому, що в товстій кишці накопичуються, утримуються та виводяться калові маси. Якщо дана функція ослаблена, то це призводить до затримки калових мас на більш тривалий час (закрепів), а сприяє цьому споживання, висококалорійної рафінованої, термічно обробленої їжі.

Наприклад: кава, шоколад, солодощі, бутерброди швидко втамовують голод, але через відсутність харчових грубих волокон (пектини, клітковина) у їхньому складі, калових мас утворюється мало і тому не виникає рефлекс до випорожнення.Затверділі калові маси поступово осідають на стінках кишок, розтягуючи їх в окремих ділянках та звужуючи просвіт - в інших.Крім цього, при неправильному харчуванні, в товстому кишківнику постійно йдуть процеси бродіння і гниття, що супроводжуються виділенням у великих кількостях токсинів – індолу, скатолу, крезолу, аміаку і т. д., які всмоктуються в кров”яне русло, провокуючи явища кишкової аутоінтоксикації.

Майже вся кров, яка йде від кишківника збирається у воротну вену і рухається в печінку, яка є основним детоксикаційним органом. Саме тут частина нерозчинних отрут, що утворюються в результаті життєдіяльності організму (наприклад, білірубін) зв”язується з певними речовинами (глюкуроновою кислотою) і у вигляді водорозчинного комплексу виводиться з організму через нирки.

Інша частина отрут у печінці перетворюється в нерозчинні, нетоксичні сполуки і разом з жовчю, яка утворюється в печінці, через кишківник покидає наш організм. Але роль печінки не тільки в дезінтоксикації. Вона виконує основну роль в обміні білків, жирів, вуглеводів, електролітів, гормонів, вітамінів, пігментів, підтримці гомеостазу внутрішнього середовища організму. І якщо зусилля цієї “трудівниці” будуть в основному скеровані на знешкодження, то страждатимуть її інші функції, а з часом і ця ослабне.

Ослаблення скоротливої функції жовчовивідних протоків та жовчного міхура веде до застою жовчі, подальшої її концентрації, що призводить до утворення каміння. У результаті людина відчуває дискомфорт, загальну слабість, зменшення апетиту, важкість у верхній частині живота, а при наявності каменів можуть приєднатися приступи коліки.

Кілька слів про нирки. Основна функція – це фільтрація крові, виведення з організму чужорідних речовин та негативних продуктів обміну, а також підтримання водноелектролітної та кислотно-лужної рівноваги організму. Порушення співвідношення між сечовою кислотою та іншими солями та калоїдами сечі, сприяють їх кристалізації, а з часом і утворенню каміння. До подібного фіналу призводить харчування рафінованими, мучними виробами, молочними, м”ясними продуктами у великих кількостях, або одночасне їх вживання. Процес утворення каміння активно підтримується потологією печінки. Адже саме в ній синтезується сечовина, яка виводиться нирками. В результаті йде подальше нагромадження токсинів, в основному азотистих, в організмі продовжується аутоінтоксикація. Отже неочищена кров рухається по судинах організму.

Тут вже бар”єрну функцію починає виконувати сполучна тканина – це зв”язки сухожилки, стінки судин і взагалі всі стромальні клітини організму, які служать каркасом для різноманітних клітин (гепатоцитів, пневмоцитів і т. д.). сполучна тканина “виловлює” і вбирає в себе як губка весь непотріб, забезпечуючи чистоту кров”яного русла. Саме на цьому етапі засмічення організму виникають атеросклероз, остеохондроз, поліартрит, так зване відкладення солей. Як копроліти звужують просвіт товстої кишки, так атеросклеротичні бляшки звужують судини, в основному артеріальні, що призводить до гіпертонії, застійних явищ у великому колі кровообігу. А ми приймаємо гіпотензивні препарати, гормони! Треба перш за все почиститись! В організмі є ще один “відстійник” шлаків – це жирова тканина. Тут обмін речовин дуже знижений, тому токсини надійно й надовго “залягають на дно”. Це, в основному, жиророзчинні токсини, солі важких металів, отрутохімікати. Щоб зменшити концентрацію отрути в організмі, останній збільшує кількість розчинника, йде патологічне ожиріння.

Таким чином, вживаючи в основному жирну, збагачену великою кількістю глікогенів, їжу, і їжу багату на крохмали, ми “по вуха” залазимо у “мішок з відходами”, які починають виділятися через різні порожнини. Першою спрацьовує носоглотка, це наші постійні нежить, відхаркування. До них приєднуються в подальшому, гайморові пазухи, слухові ходи, піхва – у жінок; часто закисають очі. Якщо і цього замало то підключаються шкіра і легені (висипи на шкірі, екзема, різноманітні алергічні прояви).

При перевантаженні малого кола кровообігу внаслідок тотальної зашлакованності коли здає серце, накопичується слиз в легенях (а це чудова їжа для розмноження мікроорганізмів, продуктом перетравлювання якого є гній) – починаються запальні процеси з усіма наслідками.

Тут доречно ще раз згадати про функцію товстого кишківника, зниження якої погіршує і так не вельми втішний стан організму.

Якщо людина не слідкує за своїм здоров”ям, то в її організмі може накопичитись не один десяток кілограмів нікому не потрібних речовин, а простіше – шлаків, сміття, які отруюють органи, примушуючи їх працювати на межі виснаження. Та цього може і не бути, якщо хоч трохи турбуватися про своє здоров”я. По-перше, активний спосіб життя. По-друге, перегляньте своє меню. Збільшіть вживання свіжих овочів, фруктів (влітку і восени), а каш і варених овочів – взимку і на весні. В той же час треба обмежити вживання м”яса, жирів, кави, шоколаду, крохмальних виробів, макаронів (хоч якщо вибирати між дріжджовим хлібом і макаронами, то останні у виграші, але в помірних кількостях). Одним словом менше вживати всього того, що призводить до закрепів. По третє – час від часу, проводьте профілактичне очищення від шлаків, бо інакше доведеться робити його з лікувальною метою. А лікування з попереднім очищенням буде набагато ефективнішим і при медикаментозному лікуванні. Тобто, на якій позиції не стояв би лікар та його пацієнт – медикаментозного чи ні, - попередне очищення внутрішніх органів є обов”язковим.

Окремим реченням слід виділити забруднення організму медикаиентами. Фантастика! Але прості захворювання лікарі давно перестали лікувати простими нешкідливими методами. Принцип

Гіпократа “не нашкодь” залишається в стороні. Багато симптомів, які є захисною реакцією організму, прийнято в сучасній медицині вважати хворобою і її потрібно лікувати. При простій нежиті та легкому покашлюванні ми вже починаємо призначати ліки. А як багато дітей народжується з внутрішнім забрудненням. Це означає, що фільтри, які природою передбачені для того, щоб запобігти попаданню шкідливих речовин з організму матері в організм дитини, порушуються і вже в утробі матері дитина затруюється. А скільки затруюється протягом перших років життя? Обнадійливим є те, що кількість прихильників здорового способу життя стає все більшою. Люди розуміють, що треба протиставити тій навалі медикаментозного лікування більш прості методи, які б були і надійні, і давали б менше пошкоджень тканинам організму, та залишали менше шлаків у різних органах.

Фото Не правильне харчування - причини засмічення організму

Не правильне харчування - причини засмічення організму фото 0

Товари схожі на Не правильне харчування - причини засмічення організму

Харчування, секрет БАДів луцьк
Здорове харчування луцьк

Інші товари схожі на Не правильне харчування - причини засмічення організму

Аюрведичні консультації луцьк
35 грн.
Скіпофіт жіночий луцьк
УЗД-сканер луцьк
Девясил c ведмедячою жовчю луцьк
Чай «Тяньши» (Антиліпідний) луцьк
15pv грн.
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу