Настільні зварочні зеркала, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............МПП Богемія (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, Шевченка, 154 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ bogemiya.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Настільні зварочні зеркала

Настільні зварочні зеркала POLYS P-4

Настільні зварювальні дзеркала є особливим варіантом добре себе зарекомендував ручного зварювального апарату POLYS P-4. Йдеться про апарат з дисковою нагрівальною поверхнею, з обох сторін захищеною покриттям зі спеціального термопластика. Ця форма нагрівальний елемент використовується, головним чином, під час зварювання пластикових труб з тонкими стінками, які використовуються в основному при конструкції каналізаційних комплексів або подібних трубопроводів, при експлуатації яких не передбачається високе внутрішнє тиск транспортується маси.

Конструкція настільного зварювального дзеркала пристосована для його кріплення до робочого столу, у зварювальника в такому разі під час роботи вільні обидві руки. Температура регулюється за допомогою перевірених систем, використаних в ручних зварювальних апаратах. Тільки зварювальні дзеркала POLYS P-4.
 

Настольные сварочные зеркала
POLYS P-4
110 160 250 315
Способ настройки потенциометр потенциометр потенциометр потенциометр
Индикация LED диод LED диод LED диод LED диод
Точность настройки (°C) 10 10 10 10
Диапазон температур (°C) 180 - 280 180 - 280 180 - 280 180 - 280
Звуковая сигнализация
Свариваемый диаметр (mm) 130 200 300 380
Потребляемая мощность (W) 110 160 250 315
Питание (В) 230V 1200 800 1500 2300
115V
Вес (кг) --
Hmotnost (kg) 2,1 3,0 5,5 8,3

Звуковая сигнализация TraceWeld POLYS P-4
 
Найсучасніша система контролю часу при розтрубного зварювання є складовою частиною всіх поставляються зварювальних апаратів POLYS P-4. Окремі системи відрізняються один від одного тільки зручністю управління. Як приклад ми вибрали виконання P-4a, тому що це один з найпопулярніших типів управління. Установка температури і розмірів труб дуже проста, причому прості поворотні кнопки управляють найсучаснішою цифровою електронікою. Запатентована система сигналізації часу TraceWeld дає можливість навіть малодосвідчених зварювальникам виконати абсолютно надійні зварні шви.


Зварювальний апарат Р-4а дозволяє плавну і точну установку температури в діапазоні від 180 до 280 ° C. Установка робочої температури здійснюється за допомогою синьої поворотною регулювальної кнопки 1. Температура встановлюється за допомогою інструмента (наприклад, викрутки), щоб перешкодити випадковому зміни встановленої величини.

Зовнішнім 2 червоні регулювальним кільцем встановлюється розмір зварюваної труби. Після установки температури, відповідно до зварюваних матеріалом, і установки діаметру зварюваної труби, зварювальний апарат підключається до електричної мережі. Правильна робота в даний момент сигналізується не тільки 3 червоним індикатором включеного стану, але і постійним світлом зеленого діода 4 - індикатора температури. Як тільки цей діод почне мигати, можна приступати до зварювання. Перед тим як надягти труби на відповідні насадки, треба натиснути кнопку 5 TIMER. Весь процес зварювання супроводжується такими сигналами

Час установки-короткий акустичний сигнал означає початок процесу зварюванняЧЧас перестановки - постійний переривчастий акустичний сигнал обмежує етап перестановки труб; перевищення цього часу не допускається.ас перестановки - постійний переривчастий акустичний сигнал обмежує етап перестановки труб; перевищення цього часу не допускається.


Час фіксації-довгий акустичний сигнал означає кінець процесу зварювання - в даний момент з'єднання, фіксоване при зварюванні, охололо - його можна більше не тримати.


Способи управління POLYS P-4
У синій професійної серії зварювальних апаратів покупцеві пропонуються на вибір чотири типи управління. Всі поставляються моделі можуть бути оснащені нашої відмінною електронної акустичної та оптичної сигналізацією TraceWeld. Ця спеціально розроблена нами система автоматично визначає час окремих технологічних операцій, відповідно з діаметром, товщиною і матеріалом зварюваних труб
Зварювальний апарат Р-4а дозволяє плавну установку температури в діапазоні від 180 до 280 ° C. Установка робочої температури здійснюється за допомогою поворотної регулювальної кнопки.
Крім того, зварювальний апарат Р-4а з акустичною сигналізацією TraceWeld дає можливість акустичної сигналізації ходу технологічного процесу зварювання. У версіі P-4aTraceWeldустановка робочої температури здійснюється за допомогою внутрішньої поворотною регулювальної кнопки. Налаштування акустичної сигналізації проводиться установкою зовнішньої поворотною регулювальної кнопки в одну з позицій, відповідних окремим розмірами труб.
Зварювальний апарат Р-4b дозволяє проводити покрокову установку температури за допомогою кулачкового перемикача з кроком 5 ° C. Цей зварювальний апарат дозволяє установку температури від 100 ° C. Це дозволяє проводити зварювання матеріалів з ​​низькою температурою плавлення.
 Зварювальний апарат Р-4с дозволяє плавну установку температури і акустичну сигналізацію за допомогою трьох кнопок. Індикація температури відображається прямо на дисплеї. Управління системою TraceWeld здійснюється за допомогою однієї багатофункціональної кнопки, тривалим натисканням якої встановлюється розмір зварюваної труби, коротким натисканням включається сигналізація зварювального циклу.Зварювальний апарат Р-4d дозволяє установку температури в діапазоні від 180 до 280 ° C з кроком 5 ° C. Після включення апарату про досягнення встановленої температури сигналізують запалені червоні світло-діоди (LED) наступним чином:

якщо горить один червоний LED діод, то температура відповідає значенню, позначеному поруч з цим діодом,
якщо горять два сусідніх червоних LED діода, то температура відповідає середньому значенню (наприклад, якщо світить червоний діод LED з позначенням 210 ° C і одночасно діод з позначенням 220 ° C, встановлена
​​температура

Фото Настільні зварочні зеркала

Настільні зварочні зеркала фото 0

Товари схожі на Настільні зварочні зеркала

Аппарати для стикової зварки труб луцьк
Kомплекти для стикової зварки луцьк
Kомплект для стиковоїзварки ST-160 луцьк

Інші товари схожі на Настільні зварочні зеркала

Відсікач газу Magnum 24V луцьк
110 грн.
Столи зварювальні луцьк
Сварочный аппарат ТРИАК PID луцьк
Зварювальний інвертор Дніпро-М mini ММА 200 луцьк
  грн.
Зварювальний інвертор Дніпро-М mini ММА 250 DВP (пласт.панель, дисп., Кейс) луцьк
  грн.
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу