Головна Товари Обладнання Фільтри Насоси центробіжні консольні К, КМ, ВКС, ГНОМ, ВК


Насоси центробіжні консольні К, КМ, ВКС, ГНОМ, ВК, Львів

Насоси центробіжні консольні К, КМ, ВКС, ГНОМ, ВК
Товар в наявності
+380 << показати телефон

Товар від надійного постачальника
  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник.............. САНСПЕЦ, ТЗОВ (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, вул. Пасічна, 160, каб.308 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ sanspec.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Насоси центробіжні консольні К, КМ, ВКС, ГНОМ, ВК

Насос ГНОМ - це переносна занурювальна дренажна система з електродвигуном. Обладнання використовують для відкачування води і каналізаційних відходів щільністю не вище 1100 кг/м3 з котлованів, траншей, колодязів, ям. Електронасос ГНОМ може працювати в середовищі, що містить не більше 10% твердих зважених часток діаметром до 5 мм. Допускається відкачка рідини з температурою вище 35 градусів за Цельсієм. У маркуванні насоса це відбивається, наприклад; ГНОМ 40-25Тр (температурний захист до 65 градусів за Цельсієм) або ГНОМ53-10Т (так звана «сорочка охолодження» (подвійна стінка насоса) забезпечує охолодження насоса). Погружной насос ГНОМ - це моноблочна відцентрова модель з розділовою камерою і торцевим ущільненням валу. У стандартній комплектації шланг не входить в комплект поставки.

 

Групу насосів для холодної та гарячої води типу К - прийнято називати консольними насосами. Консольні насоси - це розряд відцентрових насосів з одностороннім підведенням рідини до робочого колеса, розташованому на кінці валу, віддаленому від приводу. Насоси консольні К комплектуються електродвигуном встановлюваним на єдину платформу або зєднуються фланцем. Вони служать для перекачування хімічно активних рідин, води, рідин включають домішки і тверді включення.Виготовляються промислові відцентрові консольні насоси К відповідає міжнародному стандарту ISO2858-75 "Насоси відцентрові з осьовим вхoдoм (номінальний тиск 16,0 бар).

 

Вихрові насоси застосовують в системах з малими подачами і порівняно високими напорами. Насоси ВК, насоси ВКС - вихрові насоси, одноступінчаті, горизонтальні, консольні. У корпусі і кришці "насоса ВК" виконана робоча камера проточної частини, що представляє собою кільцевої канал, що сполучається з вхідним і вихідним патрубками насоса. Переміщення рідкого середовища по кільцевому каналу насоса ВК і надання їй необхідної енергії здійснюється робочим колесом, що представляє собою диск з радіальними лопатками. Насос ВКС - зважених вихрові насоси - висота всмоктування до 4 метрів. Для забезпечення самоусмоктування на напірному патрубку насосів встановлюється ковпак-розширювач, який дозволяє попередньо залитому насосу ВКС відкачати повітря з всмоктуючого трубопроводу. Вал насосів ВК, насосів ВКС обертається в двох шарікоподшипникових опорах, розміщених в розточеннях кронштейна. Насоси вихрові виготовлені з подвійним ущільненням торця - 2Г. Привід вихрового насоса від електродвигуна через сполучну муфту.

 

Фото Насоси центробіжні консольні К, КМ, ВКС, ГНОМ, ВК

Насоси центробіжні консольні К, КМ, ВКС, ГНОМ, ВК фото 0

Товари схожі на Насоси центробіжні консольні К, КМ, ВКС, ГНОМ, ВК

Насоси центробіжні, ЕЦВ 4,  ЕЦВ 5,  ЕЦВ 6, ЕЦВ 8,  ЕЦВ 10, ЕЦВ 12 луцьк
Гідроджет JP луцьк
Насоси погружні моделі SQ  GRUNDFOS луцьк
Циркуляційні насоси Biral WX 10 луцьк
Насоси хімічні Х, АХ луцьк

Інші товари схожі на Насоси центробіжні консольні К, КМ, ВКС, ГНОМ, ВК

Керамические картриджи луцьк
Триступеневий фільтр SF10-3 луцьк
Фільтр для води FE10B луцьк
3-ступенчатый фильтр PO луцьк
Обезжелезивающие картриджи луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу