Головна Товари Обладнання Насоси Насос погружний Pedrollo 4SR2m/20-PD


Насос погружний Pedrollo 4SR2m/20-PD, Львів

Насос погружний Pedrollo  4SR2m/20-PD
Товар в наявності
+380 << показати телефон

Товар від надійного постачальника
  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник.............. Галтепло (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, (подивитись на карті міста)
Сайт............................ http://www.galteplo.com/
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Насос погружний Pedrollo 4SR2m/20-PD

Глибинний насос Pedrollo 4SR2m/20 
Опис насосів Pedrollo 4SR2 
Принцип роботи свердловинних насосів серії PEDROLLO 4SR2: 
Серія свердловинних насосів pedrollo 4SR2 включає в себе багатоступінчастий електронасосів Відцентрові ТИПУ, призначені для постійного функціонування в зануреному стані. 
Двигун підключається до насоса через супорт, параметри якого відповідають нормативам NEMA. Принцип функціонування аналогічний принципу функціонування багатоступеневих відцентрових насосів. Робочі колеса, встановлені на одному і тому ж ведучому валу, обертаються всередині лопаткових дифузорів, які забезпечують рух рідини на виході кожного робочого колеса у напрямку до всмоктуючого патрубка наступного робочого колеса.Після проходження через всі робочі колеса, встановлені послідовно, рідина залишає насос через нагнітальний патрубок.Кожне робоче колесо з відповідним лопатковим дифузором створюють щабель нагнітання, яка, згідно з принципом функціонування відцентрових насосів, забезпечує для рідини перепад тиску, який підсумовується з перепадами, створюваними іншими послідовними ступенями. 
Область застосування та встановлення свердловинних насосів серії PEDROLLO 4SR2: 
Насоси даної серії рекомендуються для перекачування чистої води або рідких тіл містять не більше 150 г/м3 піску. Завдяки високому ККД та їх надійності, ці насоси застосовуються в побуті, в промисловості, для автоматичної подачі води разом з автоматичними агрегатами підтримки тиску, для зрошення городів і садів, для мийного обладнання, для збільшення напору і в системах протипожежної безпеки і т.д. Експлуатація насосів серії 4SR1 можлива всередині колодязів діаметром не менше 4 "(100 мм). Електронасос опускається в колодязь за допомогою нагнітального трубопроводу до глибини, на якій відбувається його повне занурення (мін. 50 см від верхнього рівня і не менше 1 метра до дна колодязя) , навіть у процесі функціонування, при якому спостерігається зниження рівня рідини в колодязі. Електронасос може встановлюватися як у вертикальному, так і в горизонтальному положень; коли насос встановлюється у вертикальному положень усередині колодязя, рекомендується в якості запобіжного заходу використовувати трос з нержавіючої сталі або нейлону, закріпленого через отвори, спеціально передбачені в нагнітальному корпусі. 
Конструктивні характеристики свердловинних насосів серії PEDROLLO 4SR2: 
• КОРПУС НАСОСУ І ОПОРА: нержавіюча сталь AISI 304. 
• Зворотній клапан: нержавіюча сталь AISI 304. 
• РОБОЧІ КОЛЕСА і ДИФУЗОРИ: технополимер. 
• НЕСУЧИХ КОРОБКА дифузора: нержавіюча сталь AISI 304. 
• КОЖУХ НАСОСУ: нержавіюча сталь AISI 304. 
• ВАЛ НАСОСА: нержавіюча сталь AISI 304. 
• ПОДШИПНИКИ НАСОСУ: нерухома частина з спеціального технополімера, а обертаються втулки та вал з нержавіючої сталі AISI 316 з покриттям окисом хрому для підвищення стійкості до піску. 
• МУФТА ПРИВОДУ: нержавіюча сталь AISI 316L до 2.2 кВт; нержавіюча сталь AISI 304 для більш високої потужності. 
• КРІПИЛЬНІ ДЕТАЛІ, ФІЛЬТР І ЗАХИСТ КАБЕЛЯ: нержавіюча сталь AISI 304. 
• ДВИГУН: електричний занурювальний 4-дюймовий Pedrollo. 
• 4SRm: однофазний 220-230 В - 50 Гц. 
• 4SR: трифазний 380-415 В - 50 Гц. 
• Ступінь захисту: IP 68. 
У КОМПЛЕКТ свердловиною електронасосів ВХОДЯТЬ: 
4SRm (однофазний) 
• Кабель електроживлення довжиною 1.5 метра 
4SR (трифазний) 
• Кабель електроживлення довжиною 1.5 метра 
Свердловинні насоси Pedrollo ідеально підходять для подачі чистої води з артезіанських високодебітних свердловин діаметром більше 4-х дюймів (105 мм). 
Свердловинні насоси Pedrollo є насосами переважно вертикального типу, що встановлюються в свердловинах, шахтних колодязях, технологічних ємностях нижче рівня рідини, що подається, що забезпечує підйом рідини з великої глибини, охолодження вузлів насоса й у ряді випадків підйом рідини з розчиненим у ній газом. Можуть використовуватися як в ручному, так і в автоматичному режимі управління. 
Глибинні насоси Pedrollo призначені для перекачування чистої води або рідких тіл, що містять не більше 150 г/м3 піску. Особлива запатентована конструкція гідравлічної частини насоса, комбінація використовуваних матеріалів і передня вставка з осьовим рухом робочих коліс, забезпечують надійний захист насоса від потрапляння піску і від заклинювання. Насоси pedrollo мають високий ККД і вельми надійні в експлуатації. Як правило, ці насоси використовуються для подачі води з великої глибини в будинки і системи водопостачання, а також для поливу присадибної ділянки. Залежно від змісту механічних домішок, насоси pedrollo для свердловини розрізняють вихрові і відцентрові. 
Відцентрові насоси свердловин Pedrollo застосовуються для подачі води з глибоких колодязів, свердловин і відкритих водойм. Дуже важливим показником при виборі заглибних свердловинних насосів є максимальна глибина занурення під рівень рідини, що перекачується. Останнім часом свердловин комплектуються зворотними клапанами тарельчатого або кульового типу. Це дає можливість утримувати стовп води при зупинці насоса, що полегшує повторний запуск насосного агрегату і в цілому охороняє насос від поломок. 
Глибинні насоси Pedrollo завжди можна купити у Києві в нашому представництві офіційного дилера Pedrollo в Україні. Детальну консультацію і підбір глибинного (свердловинного) відцентрового насоса Ви можете отримати у наших менеджерів. Подальше обслуговування і гарантія заглибних насосів Pedrollo здійснюється через наше представництво.

Фото Насос погружний Pedrollo 4SR2m/20-PD

Насос погружний Pedrollo  4SR2m/20-PD фото 0

Товари схожі на Насос погружний Pedrollo 4SR2m/20-PD

Пульт для глубинного насосу QEM 075(0.55квт) луцьк
Насос Pedrollo PLURIJETm3/80 луцьк
Насос Pedrollo PLURIJETm4/80 луцьк
Насос Pedrollo JSWm1AX луцьк
Насос Pedrollo PLURIJETm3/100 луцьк

Інші товари схожі на Насос погружний Pedrollo 4SR2m/20-PD

Мини АЗС VISION 80, 220В, 80 л/мин, — колонка для дизельного топлива (дизеля, ДТ) с пьедесталом луцьк
11 326 грн.
Мини колонка VISION 100, 220 В, 100 л/мин, для заправки дизельным топливом (дизеля, ДТ) с пьедесталом луцьк
14 256 грн.
Установка для водовідведення Wilo DrainLift KH 32-0.4 луцьк
352 евро
Насосы для бассейнов луцьк
Скважинный насос ZDS 4» с двухполюсным двигателем (2-wire) луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу