МУЛЬТІ-СПЛІТ LG M30L3H, Львів

МУЛЬТІ-СПЛІТ  LG M30L3H
Товар в наявності
+380 << показати телефон

  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Адрес...........................Львів, вул. Героїв УПА, 73 к.323 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ kks.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис МУЛЬТІ-СПЛІТ LG M30L3H

Площа приміщення, м.кв. 80
Режим роботи: охолодження/обогрів
Потужність охолодження, кВт 8,2
Потужність обігріву, кВт 8,8 
Витрата повітря, куб.м / год 510 
Напруга живлення, (В - Гц - фаз) 220 
Споживана потужність, Вт 2800 
Рівень шуму, дБ 37/55 
Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ 37 

Система очищення повітря Neo Plasma

Розроблена LG ELECTRONICS унікальна очищення повітря Neo Plasma, оснащена 12 ступенями био-ензімних фільтрів, має велику стерилізаційну здатність. Проходячи через кожен ступінь очищення, повітря очищається від дрібних частинок пилу і побутових грибків, запахів їжі і тютюну. При цьому руйнуються клітинні оболонки бактерій, тим самим знищуючи їх:

1. Пре-фільтр

Антибактеріальний пре-фільтр видаляє великі частинки пилу, грибки і волокна тканини.

2. Потрійний фільтр

Потрійний фільтр складається з декількох фільтрів з органічними компаундними наповнювачами і видаляє з повітря різні органічні складові, що негативно впливають на очі і горло. Він має фільтруючий елемент для видалення формальдегіду, що викликає синдром «нового приміщення», а також захищає від дерматиту, нудоти і пневмонії. Третя складова фільтра дозволяє видаляти звичайні запахи, які можуть викликати мігрень і хронічну втому.

3. Фільтр Nano Carbon:

Нано-структурний вугільний фільтр затримує частинки, що становлять запахи, і тим самим повністю видалять запахи з приміщення, створюючи приємну атмосферу.

4. Фільтр Plazma.

Система очищення повітря Plazmа, розроблена компанією, LG, не тільки видаляє мікроскопічні забруднюючі частинки і пил, але також видаляє побутових кліщів, пилок рослин, вовна тварин, запобігаючи тим самим алергічні захворювання, зокрема, астму.

5. K - AVF Фільтр

Містяться у фільтрі K - AVF нано частинки біо ензимів, проникаючи через клітинну оболонку бактерій, руйнують ядро клітини, тим самим повністю знищуючи їх, тоді як звичайні методи або тільки дезактівіруют бактерії, або частково знищують їх клітинні оболонки.


Здорова дегідратація.

Настінні блоки LG мають функцію створення комфортної атмосфери і зниження вологості без переохолодження повітря в приміщенні.


Автоматична очистка.

Основною причиною неприємного запаху, що виникає при тривалій роботі кондиціонера, є цвіль що розвивається в теплообміннику внутрішнього блоку. При вимиканні звичайного кондиціонера цвіль і бактерії продовжують розмножуватися у вологому теплообміннику. Функція автоочісткі дозволяє висушити теплообмінник, що запобігає розвитку цвілі і бактерій. Тим самим усувається неприємний запах і немає необхідності чистити теплообмінник механічно.


Антикоррозионное покриття GOLD FIN

Поверхні теплообмінників кондиціонерів LG мають спеціальну антикорозійні покриття алюмінієвого ребра. Це охороняє їх від корозії і дозволяє значно збільшити термін служби теплообмінника без зміни його робочих характеристик.


Автоматичний контроль в режимі сну.

Завдяки спеціально оптимизированным двигуну і вентилятору, внутрішній блок має рівень шуму 23 дБА в нічному режимі. При цьому створюються ідеальні умови для вашого спокійного відпочинку або можливість сконцентруватися під час роботи. Крім того, в зовнішніх блоках істотно знижені рівні шуму і вібрації, так що його практично не чути. Оскільки Ваших сусідів нічого не турбує, то ви можете відчувати себе спокійно.


Автоматична зміна режимів.

Для моделей тепло / холод режими охолоджування і обігріву міняються автоматично залежно від заданої температури.


Функція теплого пуску.

Під час пуску кондиціонера в режимі обігріву запобігається подача в приміщення холодного повітря з внутрішнього блоку. Вентилятор внутрішнього блоку вмикається лише тоді, коли температура теплообмінника досягне встановленого значення температури (28 °). По досягненні цієї температури вентилятор внутрішнього блоку працює при низькій швидкості обертання протягом 1 хвилини, а потім переходить на задану користувачем швидкість обертання.


Функція автоматичного перезапуску.

Якщо в процесі роботи буде збій в електроживленні, то після відновлення подачі електроенергії кондиціонер автоматично включиться в тому ж режимі, який був до збою.


Автоматичний контроль в режимі сну

При натисканні кнопки Sleep Mode (Режим сну) кондиціонер автоматично переходить в режим роботи, при якому контролюється швидкість обертання вентилятора внутрішнього блоку для підтримки найбільш комфортної для сну температури.


Просте обслуговування

Швидкоз"ємна решітка:

Вільний доступ до будь-якої з частин внутрішнього блоку робить обслуговування простим і зручним.

Чистка решітки.

Зазвичай при необхідності очищення повітряного фільтра виникає незручність при його зняття. Конструкція зйомною решітки кондиціонера LG робить цю процедуру зручніше і простіше.


Зручний контроль параметрів

Пульт керування з підсвічуванням. Дистанційне пульт управління підсвічується при включенні, тому їм можна користуватися в темряві.

Ручний вмикачі. На корпусі кондиціонера знаходиться ручний вимикач, за допомогою якого можна вмикати і вимикати кондіціонербез дистанційного пульта управління.


Chaos Swing.

Найбільш комфортним для людини потоком повітря може бути тільки природний, свіжий бриз. Провівши багаточисельні дослідження, компанія LG стала застосовувати наукову теорію хаосу при розробці нових моделей кондиціонерів, які стали практично повністю відтворювати природні параметри атмосфери. Заснована на теорії хаосу технологія LG, вживана в кондиціонуванні, управляє повітрерозподеленням та кутом відкриття жалюзів. Ця технологія, названа Chaos Swing, дозволяє також мінімізувати різницю температур по висоті приміщення, створюючи тим самим максимально комфортні умови.


Функція Jet Cool.

Функція Jet Cool дозволяє швидко охолодити приміщення. У цьому режимі інтенсивний потік повітря з високою швидкістю подається протягом 30 хвилин, поки температура в приміщенні не досягне 18 °

Фото МУЛЬТІ-СПЛІТ LG M30L3H

МУЛЬТІ-СПЛІТ  LG M30L3H фото 0

Товари схожі на МУЛЬТІ-СПЛІТ LG M30L3H

Інші товари схожі на МУЛЬТІ-СПЛІТ LG M30L3H

LG B18 LH луцьк
Кондиціонер LM луцьк
Кондиціонер GWH07PA-K3NNA5F (Eco) луцьк
253 $
Кондиціонер серії QUEEN DSH195R/Q луцьк
Hyundai HS/HU-09H99L луцьк
430 грн.
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу