Головна Товари Кулери для води Розвиваючі іграшки Методика Нікітіна Склади візерунок


Методика Нікітіна Склади візерунок, Львів

Методика Нікітіна Склади візерунок
Товар під замовлення
+380 << показати телефон

Товар від надійного постачальника
  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник.............. Жабеня (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, (подивитись на карті міста)
Сайт............................ https://zhabenya.com.ua/
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Методика Нікітіна Склади візерунок

Склади Візерунок. Гра складається з 16 однакових кубиків (ребро 3 см). Всі 6 граней пофарбовані по-різному в 4 кольори. Це дозволяє складати з них 1 -, 2 -, 3 -, і 4 - кольорові візерунки у величезній кількості варіантів. Ці візерунки нагадують контури різних предметів, картин, яким діти люблять давати назви. У грі з кубиками діти виконують три завдання. Спочатку вчаться по візерунках-завданнями, складати точно такий самий візерунок з кубиків. Потім ставлять обернену задачу: дивлячись на кубики, намалювати узор, який вони утворюють. І нарешті, третє - придумувати нові візерунки з чотирьох, девяти або 16-ти кубиків, яких ще немає в завданнях, тобто виконати творчу роботу. Використовуючи різне число кубиків і різну не лише за кольором, але і за формою забарвлення кубиків (квадрати і трикутники) можна змінювати складність завдань в незвичайно широкому діапазоні. У цій грі добре розвивається здатність дітей до аналізу і синтезу, здатність до комбінування, необхідної для конструкторської роботи.
ЯК ГРАТИ. Найпростіші візерунки-завдання серії А складаються з 4-х кубиків, їх можна давати малюкам починаючи з 1-2 років. Ускладнення візерунків йде поступово, але ця поступовість звичайно відносна, і перехід від одноколірних граней до двоколірних (ви побачите це, граючи з малюком) різкий стрибок у рівні складності. Його можна нівелювати включаючи завдання інших серій, але з одноколірними гранями, візерунки з яких складати простіше. Для розвитку уяви дитині можна показати візерунок-завдання, скласти візерунок з кубиків і запропонувати маляті подумати, на що схожий цей візерунок, дітям подобається давати імена узорам, а щоб не забути їх можна записувати. ВІЗЕРУНКИ. ЗАВДАННЯ. Серії "Г" дають дітям з 2-3 років. Якщо з абетки і цифр не робити таємниці і вважати букву "О" або "А" настільки ж звичайними речами, як мяч або стіл, то і дітям буде невтямки, що між ними є якась різниця, і вони запамятовують їх точно так як всі інші слова. Та легкість, з якою йде раннє засвоєння букв потім перенесеться і на засвоєння шкільної програми. Складання візерунків з кубиків по готовим завданням - найпростіший вид роботи в грі. Гру можна ускладнити (а заодно майже подвоїти кількість візерунків) таким чином: якщо візерунок складається з червоно-білих граней, то можна запропонувати зробити такий же, але жовто-блакитний, і навпаки. Малюк сприймає таку зміну як візерунок, нового типу Адже тут треба не просто копіювати, а змінювати його за кольором. А ТЕПЕР ВІЗЕРУНОК намалюємо. Малюк зможе змалювати візерунки з кубиків. Це більш складний вид роботи з кубиками, розвиваючий графічні здібності. Дітям треба навчитися проводити олівцем прямі лінії, малювати квадрати кольоровими олівцями. Зручно малювати візерунки у зошиті в клітинку. Тут є теж свої перші відкриття, побачити лінійки, маленькі квадратики (клітини), на які малюки спочатку просто не звертають уваги, лінії занадто тонкі, і тому малопомітні дитині. Правила залишаються колишніми: від посильного, піддається виконанню до гранично складного, що вимагає максимальна напруга. Не засмучуйтеся, якщо не виходить ідеально точно, процес розвитку йде поступово. Малювання візерунків, та ще кольоровими олівцями вимагає на багато більше часу, тому завдання на змальовування давайте в 2-3 рази меньше. Перш ніж замальовувати візерунки, добре, якщо дитина виконає підготовчі вправи.
ВИГАДУЄМО ВІЗЕРУНКИ САМІ. Ще один вид роботи, найбільш насичений творчими елементами складання нових візерунків. Зазвичай переходять до цього, коли дитина освоїть майже всі завдання. Новий візерунок скласти не важко. Важливо, щоб це був гарний, симетричний, закінчений візерунок, що нагадує якийсь предмет або тварину. Щоб не забути, його можна замалювати в зошит. З вигаданих дитиною візерунків можна зробити цілу серію і назвати її ім'ям малюка. Б.П.Никитин.
Вік від 1 до 12 років Артикул: 0-001

Фото Методика Нікітіна Склади візерунок

Методика Нікітіна Склади візерунок фото 0

Товари схожі на Методика Нікітіна Склади візерунок

Карточки з фактами в асортименті Вундеркінд з пелюшок луцьк
Вчимося читати з пелюшок маленький геній  Забавка луцьк
Комплект карточок Читання за Доманом 1 (укр.) луцьк
Методика Нікітіна Міркувалка (Кубики для всіх ) луцьк
Вундеркінд з пелюшок (подарунковий набір) луцьк

Інші товари схожі на Методика Нікітіна Склади візерунок

Дитячі розвиваючі іграшки луцьк
Техніка валяння 5 луцьк
52 грн.
Акриловий живопис луцьк
270 грн.
Бубен з дзеркальцем Fisher-Price (BLT37) луцьк
165 грн.
Акриловий живопис луцьк
270 грн.
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу