Головна Товари Кулери для води Розвиваючі іграшки Методика Нікітіна Кутники (полегшена Міркувалка)


Методика Нікітіна Кутники (полегшена Міркувалка), Львів

Методика Нікітіна Кутники (полегшена Міркувалка)
Товар під замовлення
+380 << показати телефон

Товар від надійного постачальника
  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник.............. Жабеня (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, (подивитись на карті міста)
Сайт............................ https://zhabenya.com.ua/
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Методика Нікітіна Кутники (полегшена Міркувалка)

Гра допомагає розвинути увагу, зорову память, просторову уяву, уміння знаходити залежності, здатність класифікувати і систематизувати матеріал, здатність комбінувати, уміння знаходити помилки, передбачати результати своїх дій. "Кутнички" - гра складається з 27 кубиків, склеєних по 3 так, що виходить куточок. Це ігровий посібник на перший погляд, являє собою спрощений варіант гри "Сообразилка", проте при близькому знайомстві простота ця виявляється поверхневою, тому посібник дозволяє розвивати інтелект в іншій площині. Крім того, що діти вчаться мислити просторовими образами (об'ємними фігурами) і вмінню їх комбінувати, у них зявляється можливість паралельно комбінувати і поєднувати кольори елементів. Це дає можливість складати візерунки, а також моделі з певним кольоровим рішенням. Гра зі звичайними кубиками не в змозі створити подібне навантаження на мозок малюка, а значить не стимулює його успішний розвиток. Граючи в куточки, дитина вирішує кілька завдань одночасно: по-перше, вибирає кількість куточків, яке необхідно для побудови моделі, візерунка; по-друге, надати куточкам положення, займане ними у моделі, по-третє, маляті необхідно вибрати колір поєднання і розташування цих кольорів у моделі або візерунку. Перша частина являє собою уявний аналіз малюнка завдання на скільки куточків його можна розкласти, а друга синтез, спочатку уявний, а потім і предметний. Змушуючи дитину безперервно займатися аналітико-синтетичною діяльністю, та ще на вершині своїх можливостей, напружуючись до межі, гра швидко розвиває в ньому те, що зазвичай називається кмітливістю, і що в дійсності є, мабуть, основною складовою творчого інтелекту. Володіючи практично невичерпними можливостями, гра дозволяє складати велику кількість різноманітних поєднань елементів і квітів і кольору.

ЯК ГРАТИ? Спочатку дитина буде будувати моделі, дивлячись на завдання. Спочатку найпростіші, а потім, підростаючи й стаючи розумнішою, все складніші, одночасно намагаючись поєднувати елементи і за кольором. Якщо він не може впоратися з будь-яким завданням, то відкладе його і прийметься за інше або взагалі відкладе гру на деякий час.
САМОСТІЙНЕ придумування. Побудова моделей по завданнях порівняно проста, підготовча частина роботи, своєрідний фундамент для творчості. Яке починається з того моменту, коли дитина починає складати власні моделі і візерунки, що дійсно вартує захоплення і підтримки. Ці самостійні роботи дуже важливо зберігати, малюючи їх в обсязі та кольорі, відзначаючи дату і спостерігаючи як розвиається ваш малюка.
Артикул: 0-004, ТМ Вундеркінд

Фото Методика Нікітіна Кутники (полегшена Міркувалка)

Методика Нікітіна Кутники (полегшена Міркувалка) фото 0

Товари схожі на Методика Нікітіна Кутники (полегшена Міркувалка)

Карточки з фактами в асортименті Вундеркінд з пелюшок луцьк
Вчимося читати з пелюшок маленький геній  Забавка луцьк
Комплект карточок Читання за Доманом 1 (укр.) луцьк
Методика Нікітіна Склади візерунок луцьк
Методика Нікітіна Міркувалка (Кубики для всіх ) луцьк

Інші товари схожі на Методика Нікітіна Кутники (полегшена Міркувалка)

Акриловий живопис луцьк
270 грн.
Іграшки для Купання Каченя Fisher Price, 75676 луцьк
172 грн.
Музичне брязкальце-прорізувач Fisher-Price Ключі, DFP 52 луцьк
175 грн.
Игровой стол City Explorer KidKraft 17985 луцьк
5350 грн.
Розвиваюча іграшка нарізка продукти луцьк
43 грн.
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу