Головна Товари Іграшки Розвиваючі іграшки Методика Нікітіна Кутники (полегшена Міркувалка)


Методика Нікітіна Кутники (полегшена Міркувалка), Львів

Методика Нікітіна Кутники (полегшена Міркувалка)
Товар під замовлення
+380 << показати телефон

Товар від надійного постачальника
  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник.............. Жабеня (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, вул. Володимира Великого, 2 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ zhabenya.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Методика Нікітіна Кутники (полегшена Міркувалка)

Гра допомагає розвинути увагу, зорову память, просторову уяву, уміння знаходити залежності, здатність класифікувати і систематизувати матеріал, здатність комбінувати, уміння знаходити помилки, передбачати результати своїх дій. "Кутнички" - гра складається з 27 кубиків, склеєних по 3 так, що виходить куточок. Це ігровий посібник на перший погляд, являє собою спрощений варіант гри "Сообразилка", проте при близькому знайомстві простота ця виявляється поверхневою, тому посібник дозволяє розвивати інтелект в іншій площині. Крім того, що діти вчаться мислити просторовими образами (об'ємними фігурами) і вмінню їх комбінувати, у них зявляється можливість паралельно комбінувати і поєднувати кольори елементів. Це дає можливість складати візерунки, а також моделі з певним кольоровим рішенням. Гра зі звичайними кубиками не в змозі створити подібне навантаження на мозок малюка, а значить не стимулює його успішний розвиток. Граючи в куточки, дитина вирішує кілька завдань одночасно: по-перше, вибирає кількість куточків, яке необхідно для побудови моделі, візерунка; по-друге, надати куточкам положення, займане ними у моделі, по-третє, маляті необхідно вибрати колір поєднання і розташування цих кольорів у моделі або візерунку. Перша частина являє собою уявний аналіз малюнка завдання на скільки куточків його можна розкласти, а друга синтез, спочатку уявний, а потім і предметний. Змушуючи дитину безперервно займатися аналітико-синтетичною діяльністю, та ще на вершині своїх можливостей, напружуючись до межі, гра швидко розвиває в ньому те, що зазвичай називається кмітливістю, і що в дійсності є, мабуть, основною складовою творчого інтелекту. Володіючи практично невичерпними можливостями, гра дозволяє складати велику кількість різноманітних поєднань елементів і квітів і кольору.

ЯК ГРАТИ? Спочатку дитина буде будувати моделі, дивлячись на завдання. Спочатку найпростіші, а потім, підростаючи й стаючи розумнішою, все складніші, одночасно намагаючись поєднувати елементи і за кольором. Якщо він не може впоратися з будь-яким завданням, то відкладе його і прийметься за інше або взагалі відкладе гру на деякий час.
САМОСТІЙНЕ придумування. Побудова моделей по завданнях порівняно проста, підготовча частина роботи, своєрідний фундамент для творчості. Яке починається з того моменту, коли дитина починає складати власні моделі і візерунки, що дійсно вартує захоплення і підтримки. Ці самостійні роботи дуже важливо зберігати, малюючи їх в обсязі та кольорі, відзначаючи дату і спостерігаючи як розвиається ваш малюка.
Артикул: 0-004, ТМ Вундеркінд

Фото Методика Нікітіна Кутники (полегшена Міркувалка)

Методика Нікітіна Кутники (полегшена Міркувалка) фото 0

Товари схожі на Методика Нікітіна Кутники (полегшена Міркувалка)

Карточки з фактами в асортименті Вундеркінд з пелюшок луцьк
Вчимося читати з пелюшок маленький геній  Забавка луцьк
Комплект карточок Читання за Доманом 1 (укр.) луцьк
Методика Нікітіна Склади візерунок луцьк
Методика Нікітіна Міркувалка (Кубики для всіх ) луцьк

Інші товари схожі на Методика Нікітіна Кутники (полегшена Міркувалка)

Акриловий живопис луцьк
270 грн.
Акриловий живопис луцьк
270 грн.
Детская кухня Uptown Pastel Kitchen KidKraft 53257 луцьк
6100 грн.
Розвиваюча іграшка дощечка з магнітами луцьк
116 грн.
Техніка валяння луцьк
59 грн.
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу