Головна Товари Медицина Медичні послуги Медична п'явка - лікує практично від всього!


Медична п'явка - лікує практично від всього!, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............ГІРУДА-ВІТА (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, вул. Короленка, 4, оф. 4 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ hirudavita.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Медична п'явка - лікує практично від всього!

Медична п'явка - це дивовижне створіння, здатне на багатобічний корисний вплив на здоров'я людини.

Наукові дослідження на даний момент підтверджують цілющу дію гірудину (речовини слини п'явки) на організм людини. Крім гірудину, в слині п'явки міститься більше 100 біологічно активних речовин, які неможливо синтезувати, або створити штучним шляхом, серед них варто згадати гіалуронідазу. Цей фермент руйнує «шубу» з полісахаридів, якими вкрита поверхня майже кожної клітини, полегшуючи тим самим доступ до клітин різних ліків і біологічно активних речовин. Гіалуронідаза збільшує проникність тканин, і зокрема стінок капілярів. Вона неначе «відкриває ворота», через які до клітин надходять різні речовини, що вводяться ззовні. Не випадково гіалуронідаза є в отрутах павуків і змій. Вона також виявлена в спермі людини, адже сперматозоїдам треба подолати немало клітинних перешкод на своєму шляху.

Іншою цікавою речовиною, виявленою в слині п'явок, є фермент колагеназа. Він здатний руйнувати довгі нитки білка колагену, який звичайно заповнює великі рани в процесі їх загоєння. Саме з колагену складаються келоїдні рубці, що залишаються на шкірі в результаті серйозних опіків або глибоких порізів. Колагеназа руйнує колаген і тому сприяє розсмоктуванню келоїдних рубців. Колагеназу, одержану з інших джерел, нерідко використовують в сучасній косметології.

Недивно, що слина п'явок може, зокрема, сприяти розсмоктуванню спайок, блокуючих прохідність маткових труб у жінок.

За допомогою п'явок забираються дрібні зморшки (гусячі лапки) навколо очей, набряклості вік (мішки під очима), згладжуються зморшки носо-губного трикутника.

Завдяки своїй протизапальній, бактерицидній дії ( яка визначається бактерією-симбіонтом Bacillus Hirudiensie, що мешкає в кишковому каналі п'явок), і знеболюючому ефекту (секрет п'явки знижує активність брадикініну, стимулюючого біль), гірудотерапія може застосовуватися при лікуванні дуже багатьох патологій, де є біль, запалення, дія патогенних бактерій.

Дослідження останніх років підтвердили і імуностимулюючу дію гірудотерапії (нормалізація фагоцитозу). Особливо корисно дітям для зміцнення імунітету в осінньо-весняний період. Це своєрідне щеплення від простудних захворювань.

Виявляється, цим живим організмам під силу стабілізувати біополе людини на триваліший, ніж це вдається екстрасенсам, термін.Фібринолітичні ферменти п'явок допомагають розсмоктуванню вже виниклих тромбів. Тому гірудотерапія не тільки запобігає тромбогенезу, але і бореться з його наслідками. Фермент холестеринестераза нормалізує обмін жирів в організмі людини, і ця речовина теж виявлена в слині п'явок. Цей список можна було б продовжити, але назви інших біологічних сполук, які вже виявлені дослідниками в слині п'явок, мало що скажуть неспеціалісту. Проте кожна з них по-своєму унікальна.

Тому, образно кажучи, слина п'явок нагадує аптечку, битком набиту самими різними медикаментами. Вже з моменту акту пиття крові п'явками, виявляється лікувальна дія на патологічно змінені органи, потім підключається ряд механізмів нормалізації мікроциркуляції, зокрема, механізму зняття судинного спазму, а також прискорення кровотечі, що сприяє швидкій доставці трав'яних структур, що приймаються, до органів-мішеней (до органів з патологічним осередком). Так само, знижується коагуляційний потенціал – все це веде до поліпшення живлення тканин, отже, і до ліквідації патологічного процесу.

Терапевтична дія п'явки складається з трьох чинників. По-перше, п'явка прокушує в рефлексогенних крапках, вибраних лікарем – гірудотерапевтом, шкірний покрив, активізуючи задіяний меридіан. По-друге, п'явка вкидає в кровотечу слину, що містить гаму фізіологічно активних речовин, «плавна» дія яких приводить до нормалізації патологічного процесу. І, по-третє, п'явка здійснює чисто механічне розвантаження кровотечі. Цим і забезпечується вільне насмоктування п'явкою крові, а так само тривалу кровотечу з ранки після відпадання п'явки.

Інакше кажучи, медична п'явка є готовим шприцом з ретельно підібраним комплексом «живих» ліків, які, до речі, неможливо підробити.

Гіпертонія, стенокардія, ішемічна хвороба серця, передінфарктний стан, інфаркт міокарду, атеросклероз – далеко не повний перелік патологій серцево-судинної системи, де п'явки зарекомендували себе ефективним терапевтичним засобом. Їх застосовують як самостійно, так і в поєднанні з іншими методами лікування, виключаючи антикоагулянти. При атеросклерозі судин головного мозку, інсульті, тромбозі і емболії судин головного мозку п'явки можуть бути не тільки засобом лікування, але і профілактики ускладнень цих грізних захворювань.

Ефективна гірудотерапія також при лікуванні запальних процесів в нирках, печінці, жовчному міхурі.

Не менш широко застосовуються медичні п'явки в гінекології. Позитивні результати гірудотерапія демонструє при таких захворюваннях, як параметрити, піоварії, піосальпінкси, запалення яєчників, сальпінгоофоріти, мастити, ендометріози, дегенеративні зміни яєчників, міоми, безпліддя. Терапевтичний ефект наступає достатньо швидко, різко зменшуються болі, нормалізується температура, відновлюється нормальна циклічність.

Страждаючі гемороєм знають, як важко піддається лікуванню це захворювання, і як багато незручностей воно приносить. Проте, скориставшись одного разу медичною п'явкою, жоден хворий вже не відмовляється від цього методу, настільки швидко і яскраво виявляється лікувальний ефект.

Не дивлячись на обширний сучасний арсенал лікарських засобів, що є у розпорядженні офтальмологів, деякі з них, знаючи ефективність гірудотерапії, вдаються до допомоги лікування медичними п'явками. Свідченнями до постановки п'явок є запальні процеси судинного тракту, глаукома, іридоцикліт, травми очей (особливо при контузіях), підвищення внутрішньоочного тиску.

З глибокої старовини п'явок застосовують при лікуванні захворювань нервової системи. В даний час спектр цих патологій розширений. До невритів, невралгії сідничого нерва, струсу мозку, периферичного паралічу лицьового нерва приєдналися церебросклероз, корінцевий синдром, остеохондроз, міопатія, стоматоневралгія.

Запальні процеси в суглобах, артроз найефективніше лікується при поєднанні методів гірудотерапії, мануальної терапії і фітотерапії.

Як профілактичний засіб післяопераційних гнійних ускладнень, п'явки застосовують і в хірургії. Слід зазначити, що гірудотерапія прискорює загоєння післяопераційних швів, сприяє розсмоктуванню келоїдних рубців.

У оториноларингологію гірудотерапія прийшла порівняно недавно. І знайшла своє місце при лікуванні гострого невриту слухових нервів, гострого зовнішнього отиту, захворювань навколоносових пазух. Е

фективно використовуються п'явки і при лікуванні шкірних захворювань: різні види дерматитів, токсикодермія, екзема, червоний і тумідний вовчак, склеродермія, слоновість, а в деяких випадках і псоріаз.

При фурункульозі і карбункульозі гірудотерапія – найефективніший і безболісний метод лікування. Явища почервоніння, набряку і болю зникають вже наступного дня після прикладання п'явок. Запальний процес затухає, і, разом з розсмоктуванням інфільтрату, поліпшується відтік гною.

Своє застосування гірудотерапія знайшла і при лікуванні захворювань дихальної системи, таких як тромбоемболія дрібних гілок артерій, ожиріння у легенево хворих, хронічне легеневе серце, важкі форми бронхіальної астми і складно протікаючі пневмонії з явищами дихальної недостатності.

Зовсім недавно п'явок стали використовувати і в стоматології, проте, ефективність при лікуванні глосалгії, парадонтозу різної важкості, катарального гінгівіту, невралгії трійчастого нерва, хронічного афтозного рецидивуючого стоматиту, червоного плоского лишаю слизової оболонки порожнини рота, інших захворюваннях роблять цей метод все більш популярним.

Здається несподіваним застосуванням медичних п'явок, що не дозволяють кров згущуватися протягом певного часу, для зупинки кровотеч. При ускладненнях в клімактеричному періоді, порушеннях менструального циклу, носових і горлових кровотечах прикладання 2-3 п'явок на куприк швидко покращує самопочуття хворих, нормалізує цикли.

Сьогодні лікарі знаходять все нове і нове в застосуванні живої медичної п'явки. У Франції, США, Англії ведуться наукові дослідження секрету слинних залоз п'явки і оптимально розширюються сфери дії на організм людини при різних захворюваннях.

До речі, біологи називають рідини, що виділяються залозами, секретами. Граючи в слова, можна сказати, що секрет слинних залоз медичної п'явки - це справжній секрет природи, багато таємниць якого вже близькі до розгадки. Гірудотерапія благотворно впливає на обмін речовин в організмі, особливо, якщо є порушення вуглеводного і жирового обміну. Тому і включають гірудотерапію в програми лікування целюліту, ожиріння.

Протипоказань до гірудотерапії не так багато: індивідуальна нестерпність, гемофілія, виражена гіпотонія, відносний проти показ - вагітність. Треба знати, що п'явка – це благо безмірне і цілюще, коли вона використовується з розсудливістю і знанням справи.

П'явок багато хто купує в аптеках. А ось де, звідки привозять їх, де і як вирощують, мало хто знає!

Той, хто думає, що і сьогодні медичні п'явки виловлюють в українських річках або інших водоймищах і везуть прямо в аптеку, - глибоко помиляються. Лікувальну п'явку в Україні вирощують на спеціальних біофабриках. Медична п’явка пропала у нас ще за часів безконтрольної хімізації сільського господарства, вона занесена в міжнародну «Червону книгу». А в природі зустрічається так звана кінська п'явка, але вона не лікувальна. У аптеках часто продають дику п'явку (часто контрабандну, купуючи її із-за дешивизни) з Азії і Підмосков'я. Вона, між іншим, може бути джерелом небезпеки. Необхідно використовувати для лікування ТІЛЬКИ медичну п'явку, вирощену в певних умовах на біофабриці і вимагати сертифікат якості тієї п'явки, яку ви використовуватимете для лікування!

Фото Медична п'явка - лікує практично від всього!

Медична п'явка - лікує практично від всього! фото 0

Товари схожі на Медична п'явка - лікує практично від всього!

Лікування п`явками луцьк
Чим корисні п'явки луцьк

Інші товари схожі на Медична п'явка - лікує практично від всього!

Діагностика новоутворень шкіри луцьк
Консультація гінеколога луцьк
Пункція кісти яєчника луцьк
1000 грн.
Алергопроби інгаляційні луцьк
Слуховий апарат Mezzo 4 sina)xs луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу