Взуття для спорту та активного відпочинку Львів
Головна Товари Спорт та розваги Взуття для спорту та активного відпочинку Львів

ПідрубрикиВзуття для спорту та активного відпочинку Львів

Купити Взуття для спорту та активного відпочинку у Львові на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Взуття для спорту та активного відпочинку у Львові? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Взуття для спорту та активного відпочинку у Львові. Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Взуття для спорту та активного відпочинку Львів. В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет- ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на оптову торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Львіввській торговельній інтернет - площадці lvivmarket.net, Комапанія щодня напівчіт багатотисячну аудиторію потенціалів оптових замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті . при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника і працює за принципом "лист у пляшці".


Шановні замовники товарів у рубриці Взуття для спорту та активного відпочинку Львів торговельної площадки lvivmarket.net. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постащіка цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постащіка.


Взуття для спорту та активного відпочинку Львів, у Львові

Показати усі товариГрупувати по продавцям     Вигляд: Показати спискомПоказати плиткою
Капці для серфінгу і плавання дитячі BECO 92171 7 темно-синій у Львові
СПОРТЕК
Львів
+380 << показати телефон
Тактика ведення бою у Львові
Штурмовик
Львів
+380 << показати телефон
Спорядження для лазертег у Львові
Штурмовик
Львів
+380 << показати телефон
Правила лазертег у Львові
Штурмовик
Львів
+380 << показати телефон
Ціни на лазертег у Львові
Штурмовик
Львів
+380 << показати телефон
Сценарії ведення бою у Львові
Штурмовик
Львів
+380 << показати телефон
Кросівки теннісні у Львові
1 700.00 грн. / пара
ПП Рагозін
Львів
+380 << показати телефон
Теннісна ракетка у Львові
1 999.00 грн. / 1
ПП Рагозін
Львів
+380 << показати телефон
Мячи теннисные у Львові
50.00 грн. / 3
ПП Рагозін
Львів
+380 << показати телефон
Струны Babolat Pro Hurricane у Львові
1 399.00 грн.
ПП Рагозін
Львів
+380 << показати телефон

Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу