Водонагрівачі Львів
Головна Товари Системи опалення Водонагрівачі Львів

ПідрубрикиВодонагрівачі Львів

Купити Водонагрівачі у Львові на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Водонагрівачі у Львові? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Водонагрівачі у Львові. Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Водонагрівачі Львів. В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет- ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на оптову торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Львіввській торговельній інтернет - площадці lvivmarket.net, Комапанія щодня напівчіт багатотисячну аудиторію потенціалів оптових замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті . при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника і працює за принципом "лист у пляшці".


Шановні замовники товарів у рубриці Водонагрівачі Львів торговельної площадки lvivmarket.net. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постащіка цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постащіка.


Водонагрівачі Львів, у Львові

Показати усі товариГрупувати по продавцям     Вигляд: Показати спискомПоказати плиткою
Електричний водонагрівач  Roda Aqua Inox 30 H у Львові
180.00 $
БРОК-МАСТЕР, ПП
Львів
+380 << показати телефон
Водонагрівач Electrolux EWH-30 Royal у Львові
212.00 $
Люкс-Тепло
Львів
+380 << показати телефон
Бойлер Round VMR 100 у Львові
2 200.00 грн.
TeploPort
Львів
+380 << показати телефон
Бойлер електричний Drazice  OKCE 100 S/2.2 кВт у Львові
267.00 € / шт
ЯРА
Львів
+380 << показати телефон
Водонагрівач ЕR-80 V у Львові
2 750.00 грн. / шт.
ТЕПЛОВИЧОК
Львів
+380 << показати телефон
Акумуляційні (буферні) баки у Львові
KHT-Heating
Львів
+380 << показати телефон
Модуль гріючий Данко МГГ у Львові
ПП Колесник Я.В.
Львів
+380 << показати телефон
Водонагрівачі комбіновані у Львові
МПП Богемія
Львів
+380 << показати телефон
Проточний водонагрівач електричний Коспел 21 кВт у Львові
170.00 €
TEPLO
Львів
+380 << показати телефон
Електричний водонагрівач ЕВН Р-10Н,-Р-10В, Р-25Н, Р-25В у Львові
Teplo-S
Стрий
+380 << показати телефон
Водонагрівач емкосний у Львові
ТеплоВам
Львів
+380 << показати телефон
Електричний водонагрівач Elektrolux EWH 100 Centurio у Львові
318.00 грн.
Арктика - Захід
Львів
+380 << показати телефон
Газовая колонка TERMET G-19-00 у Львові
Інтернет Магазин Вогонь і Вода
Ужгород
+380 << показати телефон

Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу