Водо-, газо-, теплозабезпечення Львів
Головна Товари Обладнання Водо-, газо-, теплозабезпечення Львів

ПідрубрикиВодо-, газо-, теплозабезпечення Львів

Купити Водо-, газо-, теплозабезпечення у Львові на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Водо-, газо-, теплозабезпечення у Львові? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Водо-, газо-, теплозабезпечення у Львові. Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Водо-, газо-, теплозабезпечення Львів. В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет- ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на оптову торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Львіввській торговельній інтернет - площадці lvivmarket.net, Комапанія щодня напівчіт багатотисячну аудиторію потенціалів оптових замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті . при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника і працює за принципом "лист у пляшці".


Шановні замовники товарів у рубриці Водо-, газо-, теплозабезпечення Львів торговельної площадки lvivmarket.net. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постащіка цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постащіка.


Водо-, газо-, теплозабезпечення Львів, у Львові

Показати усі товариГрупувати по продавцям     Вигляд: Показати спискомПоказати плиткою
Водонагрівачі Gorenje Tiki GT 10 O у Львові
САНСПЕЦ, ТЗОВ
Львів
+380 << показати телефон
Помякшувач AL FS125 з клапаном Clack, США у Львові
1 920.00 $ / шт.
АкваЛідер
Львів
+380 << показати телефон
Воздушный вантуз 1-ступенчатый для воды тип 7010 DN 100чугунный фланцевый JAFAR у Львові
5 000.00 грн. / шт.
ТзОВ Леоблу
Львів
+380 << показати телефон
Модуль водогрійний у Львові
ПП Колесник Я.В.
Львів
+380 << показати телефон
Інструкція у Львові
ТОВ Полімерна компанія -Терполімергаз
Тернопіль
+380 << показати телефон
Басейни під ключ прямокутної форми у Львові
Басейни
Львів
+380 << показати телефон
Гідробар'єр у Львові
Ю.КОМ
Львів
+380 << показати телефон
Dungs Подвійний магнітний клапан DMV-D у Львові
ТОВ Теплотех
Львів
+380 << показати телефон
Радіатор стальний E.C.A. (Elba) (Турція) у Львові
400.00 грн. / шт
Тепло Сервіс
Львів
+380 << показати телефон
Труби для теплотрасс у Львові
1.00 грн. / м
ТОРГОВИЙ ДІМ ФАВОРИТ ЛТД
Львів
+380 << показати телефон
Фільтр для води від виробника у Львові
Водопідготовка
Львів
+380 << показати телефон
Котлы Кальвис твердотопливные/ 0970113954 / Цена производителя / Доставка по Украине / у Львові
1.00 грн. / шт.
Kalvis-Ukraine
Львів
+380 << показати телефон
Люк каналізаційний Д 400 Від заводу виробника у Львові
ТОВ Завод інженерних машин М
Київ
+380 << показати телефон
Твердопаливні котли тривалого горіння «TEPLOSFERA LONG»  15кв., 20кв., 30кв,,40 кв., 50 кв., 60 кв. у Львові
22 300.00 грн. / шт
Teplosfera
Львів
+380 << показати телефон
Ємності полімерні великих об’ємів. у Львові
ПолімерКомплект
Львів
+380 << показати телефон

Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу