Тканини Львів

ПідрубрикиТканини Львів

Купити Тканини у Львові на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Тканини у Львові? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Тканини у Львові. Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Тканини Львів. В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет- ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на оптову торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Львіввській торговельній інтернет - площадці lvivmarket.net, Комапанія щодня напівчіт багатотисячну аудиторію потенціалів оптових замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті . при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника і працює за принципом "лист у пляшці".


Шановні замовники товарів у рубриці Тканини Львів торговельної площадки lvivmarket.net. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постащіка цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постащіка.


Тканини Львів, у Львові

Показати усі товариГрупувати по продавцям     Вигляд: Показати спискомПоказати плиткою
Ткань для штор с украинским орнаментом
Магазин тканин Фолкмаркет
Луцьк
+380 << показати телефон
Тканина для штор ACAPULCO (колір 222) у Львові
15.00 € / метр
LiMaSo Textile
Львів
+380 << показати телефон
Шапочка для сауни у Львові
12.00 грн.
Lviv Hotel-West
Дрогобич
+380 << показати телефон
Пледи у Львові
Волинь-текстиль-контакт, ТзОВ
Луцьк
+380 << показати телефон
Трикотажное полотно у Львові
7.00 $
Оптовый склад трикотажного полотна
Київ
+380 << показати телефон
Декоративная ткань с украинским орнаментом
128.00 грн.
Український оберіг
Львів
+380 << показати телефон
Нитяні штори у Львові
Солон штор «Максі»
Львів
+380 << показати телефон
Професійне оформлення готелів у Львові
Гардини
Львів
+380 << показати телефон
текстиль луцьк у Львові
Gallery Decor&Design Interior Center
Луцьк
+380 << показати телефон
Домоткане полотно у Львові
160.00 грн. / м.п.
Магазин-майстерня вишиванок Оберіг
Львів
+380 << показати телефон
Войлок синтетический для дублирования с другими материалами, производства галантерейных изделий у Львові
6.00 грн. / кв.м
Промтекссервіс
Луцьк
+380 << показати телефон
Подарункова упаковка-мішечок ручної роботи у Львові
60.00 грн. / шт.-20% зн.
ПП "СЕТ Україна"
Болехів
+380 << показати телефон
 
120.00 грн.
Леопард
Львів
+380 << показати телефон
Зразки тканин GOLD COLLECTION у Львові
Ательє Штор
Львів
+380 << показати телефон
Азботканина АТ-2, АТ-5, АТ-1, АТ-3, АТ-4, АТ-7, АТ-9 у Львові
Азбохім
Львів
+380 << показати телефон

Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу