Сільськогосподарське обладнання Львів
Головна Товари Устаткування для с/г Сільськогосподарське обладнання Львів

ПідрубрикиРегистрация предприятий и фирм регистрация http://www.findelo.ru/.

Сільськогосподарське обладнання Львів

Купити Сільськогосподарське обладнання у Львові на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Сільськогосподарське обладнання у Львові? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Сільськогосподарське обладнання у Львові. Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Сільськогосподарське обладнання Львів. В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет- ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на оптову торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Львіввській торговельній інтернет - площадці lvivmarket.net, Комапанія щодня напівчіт багатотисячну аудиторію потенціалів оптових замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті . при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника і працює за принципом "лист у пляшці".


Шановні замовники товарів у рубриці Сільськогосподарське обладнання Львів торговельної площадки lvivmarket.net. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постащіка цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постащіка.


Сільськогосподарське обладнання Львів, у Львові

Показати усі товариГрупувати по продавцям     Вигляд: Показати спискомПоказати плиткою
Труба-перехідник у Львові
140.00 грн.
Захід Мото
Коломия
+380 << показати телефон
пресс-подборщик John Deere 456 у Львові
Рустехно
Львів
+380 << показати телефон
Інкубатор побутовий Термія 60 у Львові
Нема в наявності
321.00 грн. / шт
ТЕПЛОВИЧОК
Львів
+380 << показати телефон
Оренда бульдозера Caterpillar D6R LGP у Львові
Матвєєв С. М.
Львів
+380 << показати телефон
Агроволокно щільністю 17,19,23,30,50 г/м2 у Львові
Луцкий П.В, ПП
Львів
+380 << показати телефон
Мотобур SADKO AG-52(шнек 200) у Львові
3 453.00 грн.
Садко Україна
Львів
+380 << показати телефон
Гранулятор комбікорму, дерева та інших продуктів KL 350 22кВт, 900-1000кг/час три ролики у Львові
4 200.00 $
ЧП Кондрат
Львів
+380 << показати телефон
Дискова навісна борона АГ-2,4 у Львові
53 200.00 грн. / шт
ТОВ Техінвест-СХ
Львів
+380 << показати телефон
Продаж сільськогосподарської техніки у Львові
ГРАНУМ
Сокаль
+380 << показати телефон
Насос 12В для бензина AG-600, 12В 45 л/мин у Львові
8 477.00 грн.
SMARTA, ТОВ
Київ
+380 << показати телефон
 
Лемберг Індастріал Парк ТОВ
Львів
+380 << показати телефон
трактор JohnDeere 6130D у Львові
590 000.00 грн. / шт
Форватер Плюс
Київ
+380 << показати телефон
wuhlmaus-2211 у Львові
6 500.00 $
Mastykash
Львів
+380 << показати телефон
Японские мини тракторы бу, Kubota, Iseki, Yanmar, Mitsubishi, Shibaura, Hinomoto, Suzue... у Львові
4 500.00 $
міні трактори бу з японii
Львів
+380 << показати телефон

Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу