Обігрівачі Львів

ПідрубрикиОбігрівачі Львів

Купити Обігрівачі у Львові на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Обігрівачі у Львові? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Обігрівачі у Львові. Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Обігрівачі Львів. В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет- ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на оптову торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Львіввській торговельній інтернет - площадці lvivmarket.net, Комапанія щодня напівчіт багатотисячну аудиторію потенціалів оптових замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті . при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника і працює за принципом "лист у пляшці".


Шановні замовники товарів у рубриці Обігрівачі Львів торговельної площадки lvivmarket.net. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постащіка цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постащіка.


Обігрівачі Львів, у Львові

Показати усі товариГрупувати по продавцям     Вигляд: Показати спискомПоказати плиткою
Панель електрична нагрівальна Teploceramic ТС 370 біла у Львові
995.00 грн. / шт
Teploceramic
Львів
+380 << показати телефон
ІЧ обігрівач БіЛюкс Б6000 побутовий у Львові
1 699.00 грн.
TeploTime
Львів
+380 << показати телефон
Обігрівач УДЕН-700 у Львові
1 420.00 грн.
Електричне інфрачервоне опалення
Львів
+380 << показати телефон
Газовий обігрівач Ravanson LD-168N, Польща у Львові
2 100.00 грн.
Ravanson Україна
Київ
+380 << показати телефон
Тепловентилятор Calore FH-R2, 1000/2000 Вт у Львові
Під замовлення
ТОЛК
Львів
+380 << показати телефон
Обігрівачі Львів у Львові
ТЕПЛО-ПЛЮС
Львів
+380 << показати телефон
Підігрів підлоги 1м.кв. Fenix In-term 170 Вт Чехія у Львові
695.00 грн.
TEPLO
Львів
+380 << показати телефон
Электрические обогреватели (конвекторы) Applimo Solo у Львові
SUN-ICE
Львів
+380 << показати телефон
Інфрачервоні обігрівачі Геліос у Львові
780.00 грн. / 1
INTEKO
Львівська
+380 << показати телефон
Обігрівач інфрачервоний економічний 700 Ватів на 14 кв.м. у Львові
1 085.00 грн.
Теплостар
Львів
+380 << показати телефон

Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу