Мансардне вікно Roto 847-849, Львів

Мансардне вікно Roto 847-849
Товар в наявності
+380 << показати телефон

  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Адрес...........................Львів, вул.Наукова 3 Б (подивитись на карті міста)
Сайт............................ vikna.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Мансардне вікно Roto 847-849

Мансардне вікно з двома осями повороту стулки:
вісь повороту в ¾ висоти вікна,
вісь повороту щодо верхнього краю стулки,
- Передова технологія запатентована Roto.

Завдяки такому рішенню, при повороті стулка не потрапляє у внутрішній простір і не виступає за межі віконного отвору.
Неповторна функціональність та безпеку вікна забезпечується механізмом центрального замку, блокуючим стулку в 4-х кутах. Всі функції: двоступенева провітрювання, поворот щодо верхньої осі і в ¾ висоти від нижнього краю вікна, автоматичне блокування в положенні для миття управляються за допомогою багатофункціональної ручки в нижній частині стулки.
Технічні рішення поєднуються з новими напрямками в дизайні, що дозволяє виправдати очікування найбільш вимогливих клієнтів.

Об. щодо осі в ¾ висоти вікна.

Всі функції:
відкривання щодо верхньої осі і на ¾ висоти вікна, автоматичне блокування в положенні для миття управляються за допомогою багатофункціональної ручки в нижній частині стулки.
Технічні рішення поєднуються з новими напрямками в дизайні, що дозволяє виправдати очікування найбільш вимогливих клієнтів.

Комбінація вікон серії 84.К.

У каталозі виробів Roto вікна з двома осями повороту стулки позначені номером 8 .., потім слід звернути увагу на цифри, наступні за цим номером, таким чином: – перша цифра в тризначної системі позначає номер моделі 8 .. – Друга цифра позначає кількість точок замикання вікна 84. – Третя цифра – тип скління, наприклад, 847-буква позначає вид матеріалу, з якого виготовлено вікно: дерево (H) або ПВХ (K) – 847 H / K Дивись: “Технічні дані”

Мансардне вікно з двома осями повороту 84.K з міцного і стійкого ПВХ не вимагає проведення консерваційних робіт і є ідеальним рішенням у приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як кухні або ванні кімнати на мансардах. А любителі натурального будівельного матеріалу, яким є дерево, можуть насолодитися зачаруванням неповторної атмосфери класично обладнаної мансарди за допомогою вікна 84.H. Вибір без обмежень!

Низькоемісійне вікно 849 NE

У групі вікон з двома осями повороту особливої згадки заслуговує нове низькоемісійне вікно 849 H / K, оснащене двокамерним склопакетом термоізоляційним (до цього використовувалися однокамерні склопакети), наповненим криптоном (до цього використовувався аргон). Коефіцієнт опору теплопередачі склопакета приблизно дорівнює одиниці, а все вікно має коефіцієнт опору теплопередачі Rc = 0,91 м2С0/Вт. Завдяки цьому приміщення на мансарді захищене від тепловтрат, що в результаті дає значну економію енергії на обігрів. Додатковою перевагою низько емісійного вікна є спеціальний піролітичної шар на зовнішньому склі, який призводить до того, що тепло, не потрапляє назовні, обігріває його, що, у свою чергу, обмежує конденсацію водяної пари на склі – що було досить уразливим місцем у вікнах з посиленими ізоляційними параметрами. Низько емісійне мансардне вікно на 9 розмірах.

Фото Мансардне вікно Roto 847-849

Мансардне вікно Roto 847-849 фото 0

Товари схожі на Мансардне вікно Roto 847-849

Прайс-лист дахових вікон РОТО луцьк
Даховий вилаз луцьк
Покрівельні люки луцьк
Покрівельні люки луцьк
Вікно з центральною віссю 435 луцьк

Інші товари схожі на Мансардне вікно Roto 847-849

Жалюзі та ролети луцьк
Теплиці, Парники луцьк
підвіконня гранітні і мармурові луцьк
Rehau віконні та дверні конструкції луцьк
Підвіконники зовнішні луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу